خانه / جالب و خواندنی / مخفی كردن جسد همسر دوم داخل كمد دیواری

مخفی كردن جسد همسر دوم داخل كمد دیواری

مردی كه پس از قتل همسر دومش، جسد او را داخل كمد ديواري خانه پنهان كرده بود، دستگير شد.

قتل همسر حوادث بیرجند اخبار قتل اخبار بیرجند
سرهنگ عرب زاده، رييس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي خراسان جنوبي در تشريح جزييات اين حادثه گفت: اسفند سال 91 در بیرجند فردی به هویت (ب-ش) 42 ساله که متهم است همسر دوم خود را به قتل رسانده و جسد همسرش را در کمد دیواری منزل مخفی کرده بود از محل متواری شد.
با اين خبر، دستگيري همسر فراري مقتول از سوي كارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي استان در دستور كار قرار گرفت. پس از گذشت 18 ماه از متواري بودن وي، در تحقيقاتي كه پليس انجام داد، مشخص شد او در يك شركت خدماتي در چالوس مشغول به كار است.
پس از آن كارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي استان به شهرستان چالوس اعزام شده و با همكاري ماموران آگاهي آن شهرستان متهم فراري را دستگير و به خراسان جنوبي منتقل كردند.
سرهنگ عرب‌زاده در ادامه بيان داشت: متهم وقتي در برابر مدارك و شواهد پليس قرار گرفت، لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف و انگيزه قتل خود را اختلافات خانوادگي عنوان كرد. متهم گفت كه روز حادثه با همسرم مشاجره لفظي داشتم. نمي‌دانم چه شد كه اين مشاجره بالا گرفت و من هم با دست گلوي او را فشردم و وقتي او را رها كردم كه ديگر بي‌جان شده بود. من كه حسابي ترسيده بودم، جسد او را داخل كمد ديواري گذاشتم و متواري شدم. متهم 42 ساله در ادامه گفت: در اين 18 ماه، كابوس دستگيري خواب را از چشمانم ربوده بود و دايم محل زندگي‌ام را تغيير مي‌دادم تا دستگير نشوم، اما سرانجام به دام پليس افتادم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*