خانه / آخرین اخبار / کاهش ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی قیمت خودرو‌ها در بازار

کاهش ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی قیمت خودرو‌ها در بازار

قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی تک ایربگ با افت ۳۰۰ هزار تومانی در بازار به ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و نوع ۲ ایربگ این خودرو نیز به قیمت ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

به گزارش فارس، این در حالی است که در سال‌های گذشته معمولاً تابستان فصل خوبی برای خرید و فروش خودرو بوده و رونق بازار خودرو را شاهد بودیم. در حال حاضر بسیاری از خریداران در انتظار کاهش قیمت خودرو هستند تا بتوانند برای خرید اقدام کنند و همین مسئله رکود موجود در بازار را افزایش داده است. همین مسئله قیمت برخی خودروها را در حد ناچیزی کاهش داده است.
بر این اساس، قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کاهش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی به ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار مدل V۸ با افت ۲۰۰ هزار تومانی به ۳۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.
قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی تک ایربگ با افت ۳۰۰ هزار تومانی در بازار به ۲۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده و نوع ۲ ایربگ این خودرو نیز به قیمت ۳۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود. پژو ۴۰۵ دوگانه سوز نیز به قیمت ۳۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود که تغییری را نسبت به هفته‌های گذشته نشان نمی‌دهد.
تندر ۹۰ مدل E۱ ایران خودرو بدون تغییر قیمت طی هفته‌های اخیر، در بازار ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود که تغییری نسبت به روزهای گذشته نداشته است. مدل E۲ این خودرو نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی، به قیمت ۳۸.۵ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.
همچنین قیمت رانا در بازار ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته و این روزها به قیمت ۳۲.۵ میلیون تومان معامله می‌شود. در مورد وانت باردو بنزینی هم باید به کاهش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت این محصول در بازار اشاره کنیم که در حال حاضر ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به خریداران عرضه می‌شود.
قیمت وانت پیکاپ دو کابین نیز با افزایش ۲ میلیون تومانی به ۱۰۱ میلیون تومان رسیده است. قیمت مگان نیز ۲ میلیون تومان افزایش یافته و این روزها به قیمت ۹۹ میلیون تومان معامله می‌شود. قیمت سایپا ۱۳۲ مدل SX نیز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، به ۲۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.
در مورد خودروهای خارجی نیز می‌توان به رشد ۴ میلیون تومانی قیمت کمری اشاره کرد که در حال حاضر ۱۵۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. قیمت تیانا نیز با افزایش ۲ میلیون تومانی به ۱۵۱ میلیون تومان رسیده است.
در مورد سراتو کوپه نیز باید به افزایش ۲ میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت ۱۲۲ میلیون تومان اشاره کنیم. قیمت هیوندایی I۲۰ نیز با رشد ۲ میلیون تومانی به ۸۳ میلیون تومان رسیده است.
در حال حاضر قیمت هر دستگاه جنسیس نیز با افزایش ۳ میلیون تومانی به ۲۳۸ میلیون تومان رسیده است.
 در مورد سوناتا نیز باید به کاهش ۳ میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت ۱۴۳ میلیون تومان اشاره کرد. رکود در بازار خودرو درحالی حاکم است که فعالان این بازار معتقدند با توجه به نزدیک شدن به فصل زمستان، بازار خودرو زودتر از سال‌های قبل به خوابی زمستانی فرو خواهد رفت.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*