خانه / آخرین اخبار / دادستان خرم‌ دره : (ملیکا زارعی) خاله‌ شادونه تبرئه شد

دادستان خرم‌ دره : (ملیکا زارعی) خاله‌ شادونه تبرئه شد

دادستان خرم‌دره گفت که در حادثه‌ روی داده در برنامه‎ «خاله شادونه» این مجری تلویزیون مقصر شناخته نشده است.

سیدمهدی ابوطالبی با اشاره به اتفاق روی داده در برنامه خاله‌شادونه در شهرستان خرم‌دره که منجر به فوت چند کودک شد، اظهار کرد: دیه فوت‌شدگان پرداخت شده و تنها مابه‌التفاوت سال 92 مانده است و خانواده‎ها برای گرفتن دیه مراجعه می‎کنند.

همسر خاله شادونه عکس بازیگران شوهر ملیکا زارعی برنامه خاله شادونه

وی با بیان اینکه قبل از اجرای برنامه، این مراسم توسط مجری برگزارکننده بیمه شده بود، افزود: دیه متوفیان در 28 اسفند سال 92 توسط بیمه واریز شده است.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه به مجروحان این حادثه نیز دیه پرداخت می‌شود، عنوان کرد: حکم این پرونده صادر شده و در مرحله اجرای احکام قرار دارد.

ابوطالبی با تاکید بر اینکه خاله شادونه در این پرونده مقصر شناخته نشد و تبرئه شد، افزود: مسئول اجرای این برنامه به عنوان مقصر اصلی این پرونده شناخته شده و از سوی دادگاه به حبس محکوم شد.

دادستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه انجام کار کارشناسی قبل از اجرای این قبیل برنامه‎ها از وقوع حوادث مشابه جلوگیری می‎کند، اظهار کرد: مجریان برگزار کننده این برنامه‎ها باید علاوه بر تهیه مکان مناسب با فرمانداری و شورای تامین نیز هماهنگی لازم را داشته باشند و همچنین عوامل اجرایی ناظر داشته و به میزان ظرفیت سالن نسبت به بلیت‌فروشی اقدام کنند.

عصر روز 21 اردیبهشت‌ماه سال 91 در برنامه خاله شادونه در سالن سه هزار نفری شهدای شهرستان خرم‌دره اتفاقی رخ داد که منجر به فوت سه کودک شد که پس از آن پرونده‌ای در دادسرای شهرستان خرم‌دره تشکیل شد. (ایسنا)

یک نظر ثبت شده

  1. منم اونجا بودم ولی من تهرانی هستم و رفته بودیم خرمدره برای گردش حتی یکی از فامیل های زنداییم هم فوت شد و من هر موقع از جلوی اون سالن رد میشم یاد اون خاطره میوفتم که واقعا وحشتناک بود من موقع خروج رو پای خودم نبودم چنان جمعیت زیاد بود که منو هول میداد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*