خانه / آخرین اخبار / عیادت بهنوش بختیاری از همکار حادثه دیده‌اش + عکس

عیادت بهنوش بختیاری از همکار حادثه دیده‌اش + عکس

بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از خودش را بر روی اینستاگرام گذاشت که او را در حال عیادت از اصغر شاهوردی، صدابردار مطرح سینما نشان می دهد.

همسر بهنوش بختیاری همسر بازیگران شوهر بهنوش بختیاری بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی اصغر شاهوردی

گفتنی است اصغر شاهوردی آبان‌ماه سال ۱۳۸۶ پس از بازگشت از لوکیشن فیلم «چراغی در مه» از شمال کشور دچار حادثهٔ رانندگی شد. وی پس از گذشت بیش از هفت سال از حادثهٔ رانندگی که او را زمین‌گیر کرد، همچنان در بستر بیماری بسر می برد.

در متنی که بهنوش بختیاری منتشر کرده آمده است:

امروز تولد اقای اصغر شاهوردی یکی از بهترین صدا برداری سینما بود. متاسفانه به دلیل تصادف هفت ساله که ویلچیر نشینند ودیگرکسی را به یاد نمی آورند. اما من عشق و همبستگی را در این خانه دیدم.همسرش برایش هر روز اواز می خواند. تروخشکش می کند.فرزندانش قربونت برم بابا از کلامشان نمیافتد.بنازم به این همه روشنایی در این حالو احوال تاریک. همسرشون با اشک شعری خواند…من تو را تا بیکرانها. من تورا تا کهکشانها دوست دارم..می پرستم اصغر جان.وقتی ازشون سوال کردم سخت می گذرد .؟گفتند برای چنین مرد خوبی جانم را هم میدهم افرین گفتم به این زن ایرانی با وفای فرشته زیبا..اخ که قلب ادم میسوزد..ای خدا نمیدونم برنامه ریزی شما چیست؟اما به حرمت این همه دعا همکار عزیز مارا سلامتی دوباره ببخش..و چشم این خانواده را روشن کن..دوستان در این جهان عجیب هیچ چیز جز سلامتی و ذات پاک و عشق ارزش فکر کردنم ندارد..دوستتان دارم..بلا از همتون دور و خدا پناه هممون…تولدت مبارک عمو اصغر سلطان

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*