خانه / آخرین اخبار / جزئیات فروش ۱۴۰ میلیارد تومان از اموال گروه امیر منصور آریا / ۲۷ درصد فولاد خوزستان

جزئیات فروش ۱۴۰ میلیارد تومان از اموال گروه امیر منصور آریا / ۲۷ درصد فولاد خوزستان

رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تمیلکی گفت: مزایده اموال گروه امیر منصور آریا در حال برگزاری بوده و تا کنون ۲۷ درصد سهام شرکت فولاد خوزستان و ۴۰ سند مالکیت مسکونی و تجاری در اختیار دولت قرارگرفته است.

گروه امیر منصور آ‌ریا خانه مه آفريد خسروي ثروت مه آفريد خسروي بیوگرافی اردشیر محمدی اموال مه آفريد خسروي

اردشیر محمدی درگفت‌وگو با فارس با اشاره به عملکرد سازمان در بخش فروش اموال منقول و غیر منقول در ۷ ماه گذشته، اظهار داشت: فروش اموال منقول ۱۰۷۰ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد داشته است و بیشترین گروه کالایی فروش رفته در این مدت طلا و جواهرات با مبلغ  ۱۱۸ میلیارد ریال است.

رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تمیلکی در مورد فروش اموال غیر منقول تصریح کرد: در ۷ ماهه سال جاری با فروش ۹۷۴ پرونده که بخشی از آن مربوط به سال گذشته است، ۳۳۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۴ درصد رشد داشته است.
گروه امیر منصور آ‌ریا خانه مه آفريد خسروي ثروت مه آفريد خسروي بیوگرافی اردشیر محمدی اموال مه آفريد خسروي
محمدی درباره مزایده اموال گروه امیر منصور آریا بیان داشت: این دسته از اموال این گروه بابت جرایم به سازمان واگذار شده که میزان اموال پس از طی مراحل قانونی به گروه خواهد رسید.
وی ادامه دا: ۲۷٫۱۱ درصد از سهام شرکت گروه ملی صنعت فولادخوزستان به نام سازمان زده شده و تعداد ۴۰ سند رسمی مالکیت اعم از مسکونی و تجاری به نمایندگی از دولت به نام سازمان برای فروش قرار گرفته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*