خانه / آخرین اخبار / وزنه‌ بردار ایران به دلیل گازگرفتگی درگذشت + عکس

وزنه‌ بردار ایران به دلیل گازگرفتگی درگذشت + عکس

میثم محبی وزنه بردار تیم شرکت ملی حفاری ایران به دلیل گازگرفتگی در شیراز جان به جان آفرین تسلیم کرد.

بیوگرافی میثم محبی اخبار گازگرفتگی اخبار حوادث

این وزنه بردار ۲۵ ساله که یکی از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی وزنه برداری قبل از اعزام به بازی‎های آسیایی اینچئون بود، جمعه و در جریان هفته سوم لیگ وزنه برداری با دوبنده تیم ملی حفاری در اهواز به روی تخته رفت، اما یک روز پس از بازگشت به زادگاهش، شیراز، در منزل خود دچار گازگرفتی شد و جان خود را از دست داد.

میثم محبی سال ۱۳۸۸ همراه با تیم مناطق نفت خیز جنوب مدال طلای رقابتهای وزنه برداری جام باشگاه های آسیا را به دست آورد. او همچنین در سالهای ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ با کسب عنوان قهرمانی دسته ۹۴ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری بزرگسالان کشور، مدال طلای جام نامجو را از آن خود کرد.
این وزنه بردار شیرازی که همواره درخششی خیره کننده در رقابتهای داخلی داشت طی سال‎های گذشته در سه مقطع دو بار توسط کورش باقری و یک بار هم توسط بهمن زارع به اردوی تیم ملی دعوت شد.
محبی همچنین طی سه فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین نفرات تیم ملی حفاری بود و در دو قهرمانی این تیم در رقابتهای لیگ وزنه برداری کشور در سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ سهیم بود. محبی که سال گذشته عنوان بهترین وزنه بردار دسته ۹۴ کیلوگرم رقابتهای لیگ را به دست آورد، امسال هم با دوبنده ملی حفاری در رقابتهای لیگ وزنه برداری شرکت کرد و جمعه گذشته با حدنصاب مجموع ۳۶۹ کیلوگرم، در رقابتهای دسته ۹۴ کیلوگرم عنوان دوم را به دست آورد.
محبی بهترین رکوردهای شخصی خود را سال گذشته و در جریان هفته چهارم لیگ وزنه برداری به ثبت رساند؛ جایی که در حرکت یکضرب ۱۷۶ و در دوضرب ۲۱۶ کیلوگرم را مهار کرد و با حدنصاب مجموع ۳۹۲ کیلوگرم در وزن خود صدرنشین شد. پیکر مرحوم محبی صبح چهارشنبه در شیراز تشییع خواهد شد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. خدا بیامرزه
    خداوند به خانوادش صبر بده
    امین یا رب العالمین
    صلوات

  2. به نظر من عالی بوددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*