خانه / جالب و خواندنی / برهنه شدن کامل استاد مقابل دانشجویان در کلاس درس + عکس

برهنه شدن کامل استاد مقابل دانشجویان در کلاس درس + عکس

استاد فرانسوی موسسه آموزشی وکلای پاریس، در اعتراض به وجود دختر با حجاب در کلاس خود، لباس هایش را از تن در آورد و در پاسخ اعتراض سایر دانشجویان گفت:«من پیرو مذهب برهنگی هستم».

دختر مسلمان

«جریکوار لاوارگ»، وکیل و استاد موسسه آموزش وکالت بعد از مشاهده دانشجوی باحجاب در کلاس خود، به دختر مسلمان نزدیک شد و از او خواست تا حجاب خود را بردارد، اما زمانی که با اعتراض دانشجویان رو به رو شد، کلاس را ترک کرد و به سرعت در حالی که لباس هایش را از تنش در آورده بود به کلاس بازگشت.

رفتار این استاد در کلاس سبب دخالت مسوولین و خارج کردن وی از کلاس شد، پس از آن مدیر موسسه از دختر مسلمان عذرخواهی کرد، اما استاد مربوطه جدای از عذرخواهی نکردن، تهدید کرد که علیه موسسه ای که به ارزش های کشورش احترام نگذارد، شکایت خواهد کرد.

دختر مسلمان

دختر جوان بعد از این واقعه روی پایگاه ارتباط جمعی خود نوشت: « به تمام کسانی که پوشاک اسلامی را نمی پذیرند احترام می گذارم ، اما بر این باورم که حق دارم با حجاب در همه کلاس ها حضور داشته باشم .»

یکی از دانشجویان هم گفت: پیش تر نیز دختران محجبه بسیاری در کلاس های ما حضور داشتند ، اما تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده بود.

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. چقد هم بد هیکل و بی قواره است..اینم بخشی از همون آزادی کذایی که فقط برای خودشون قائلند..

  2. فداتون شم فهاشی نکنم پس چی بگم

  3. عجب…افتخار میکنیم به مسلمانان درسراسر دنیا.

  4. دموکراسیشون منو کشته ازنظر فرانسویا وغربیا ازادی یعنی برهنگی!!!!!!

  5. حال بهم زن با اون هیکلش

  6. این سفسطه بازیا چیه؟! من بودم به این مرتیکه بدقواره می گفتم: «من هم پیرو …….. توی فلان امثال شمایم»! و حالا باید این …. توی فلانتون! چون عقیده ام همینه دیگه! (البته از قبل باید …. بیلم را آماده می کردم و توی نیمکت قایمش می کردم!)

  7. دلش میخواس بیش همه لخت بشه وعیاشی خودشو ثابت کنه بیچاره دختر باحجاب بهونه کرده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*