خانه / آخرین اخبار / دلنوشته دختران «محمدرضا رحیمی»

دلنوشته دختران «محمدرضا رحیمی»

درپی فوت همسر محمدرضا رحیمی، دختران وی نامه‌ای خطاب به همشهریان قروه‌ای خود نوشته‌اند که در بخش‌هایی از آن امده:

می‌دانید پدر ما امروز دوران محکومیتش را بخاطر اخذ یک میلیارد و دویست میلیون تومان یا اندکی بیشتر یا کمتر، از فردی و مصرف تمامِ آن در جریان انتخابات مجلس شورای اسلامی سپری می‌کند. روالی که متاسفانه در همه ادوار مجلس شورای اسلامی متداول بوده است.

اما بدانید که زندگی ما به گواه موجود، حتی ریالی آلوده به حرام نیست. گرچه این سخنِ ما ممکن است با تصورات شما و اخباری که شنیده‌اید، متفاوت باشد. اما دیگر مهم نیست که رسانه های داخل و خارج درباره ما و پدرمان چه قضاوتی می‌کنند، زیرا آموزه‌ای دینی و تربیتی به ما آموخته است که برخی داوری‌ها را به نزد داور اندازیم که او احکم الحاکمین است.

دامنه ی اخبارِ منتشر شده علیه پدرمان آن چنان وسیع شد که مادربزرگمان که بیش از هرکس پدرم را می‌شناخت، نتوانست آنها را تحمل کند و پس از دو بار سکته و مدتی افتادن در بستر بیماری به رحمت خدا رفت! پس از آن مادر صبور و مظلوممان که سالهای پرفراز و نشیب در کنار پدرم بود، با شنیدن اولین اخبارِ کذب، دچار بیماری شدید قلبی شد و دو بار تحت عمل جراحی باز قلب قرار گرفت و وضعیت جسمانی‌اش به حال غیر قابل وصفی رسید.

اما به لطف خداوند پس از ۲۲ ماه بستری شدن در بیمارستان، وضعیت سلامتی نسبی را بدست آورده بود و در منزل، خود را برای جشن عقد یکی از دخترانش مهیا می‌نمود تا آنکه در روزهای سرد زمستان که هم‌زمان بود با رأی محکومیت پدرم، وقتی که بی تابی‌ها و دلهره‌های ما را با چشمان خود می‌دید و نای سخن گفتن نداشت و ما هم سعی می‌کردیم مادرمان خبر ناگوارِ محکومیتِ پدر را نشنود، ولی با تبلیغات وسیع صدا و سیما و نیز چند برابر اعلام کردنِ جزئیاتِ حکم، و پس از مشاهده ی زیرنویس تلویزیون و مناظره‌های رنگارنگِ آن، متوجه عمق فاجعه شد و دچار حالت بحرانیِ قلب، همراه با سکته مغزی شد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. مبلغ رحیمی از قبل روشن بوده و دادگاه هم اطلاع داشته، و حتی دادگاه تاکید کرد که جرم رحیمی اختلاس نیست و نامبرده در هیچ یک از شبکه عملی اختلاس شرکت نداشته و تنها مربوط به ماده ۲ و ۳ یعنی ارتشاء میشه . یعنی یک میلیارد و دویست میلیون تومنی که دریافت و واریز شده در حکم ارتشاء(دریافت هرگونه سند مالی-رجوع شود به ماده سه قانون تشدید مجازات مرتکبین اختلاس ارتشا و کلاهبرداری-توجه شود که اختلاس مربوط به یکی دیگر از ماده های این قانون است)

    عجیب اینه که وقتی دختران رحیمی واقعیت رو منتشر میکنند باید منتظر باشیم در کل رسانه ها پخش بشه.

    تا دیروز معاون اول احمدی نژاد تیتر رسانه ها بود امروز همه گویی از این حرف تعجب می کنند.

    در حقش زیاد ظلم شد.

  2. این همه شعبون یه دفعه هم رمضون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*