خانه / آخرین اخبار / ناکامی “ماه عسل” در کشف راز خواهران غریب

ناکامی “ماه عسل” در کشف راز خواهران غریب

شب گذشته در دومین شب از ماه مبارک رمضان دومین برنامه “ماه عسل” مقابل دیدگان مخاطبان رفت.

احسان علیخانی پس از احوالپرسی با مخاطبان و همراهان همیشگی اش، از تمام کسانی که برنامه “ماه عسل” را با دقت تماشا کرده و اظهار نظر می‌کنند، تشکر و قدردانی کرد.

پس از پخش تیتراژ ابتدایی طبق روال سال‌های گذشته پشت صحنه از برنامه شب قبل پخش شد.

با باز شدن دکور “ماه عسل” هشت مهمان بر روی صندلی‌های انتهای دکور ماه عسل در انتظار آغاز برنامه بودند، افرادی که خود مجری برنامه درباره علت حضور آنها اذعان داشت که  ما در این برنامه تماشاگر صرف نداریم و این مهمانانی که جدای از مهمانان اصلی در برنامه حضور پیدا می‌کنند تمام افرادی هستند که به نوعی قصه مهمان اصلی را تکمیل می‌کنند و یا در قصه آنها حضور دارند.

قصه شب دوم ماه عسل با دو خواهر دوقلو شکل گرفت و قصه آنها از زمانی آغاز می‌شود که این دوخواهر دوقلو به دنیا می‌آیند مادرشان که یک فرزند پسر هم داشته بنا به شرایطی، یکی از این خواهران دوقلو را به خانواده‌ای که بچه دار نمی‌شدند، می‌سپارد اما پس از هجده سال این دوخواهر همدیگر را پیدا می‌کنند. مادر اصلی و پدر و مادری که یکی از این دوقلوها را بزرگ کرده بود در این برنامه حضور داشتند.

مهمان بعدی هم دختری بود که خانواده‌ای او را از بهزیستی به فرزندی قبول کرده بودند؛اما او پس از متوجه شدن این موضوع، به دنبال خانواده اصلی‌اش گشته و آنها را درحالی یافت که پدر و مادرش را از دست داده بود اما خواهر و برادرانش را پیدا کرد و آنها هم در برنامه حضور داشتند.

اما نکته قابل توجه این بود که  این دختر سال گذشته از عوامل “ماه عسل” خواسته بود تا در پیدا کردن خانواده‌اش به او کمک کنند ولی گویا آنها در این امر ناتوان بودند و خود دختر پس از پیگیری های زیاد توانست خانواده‌اش را پیدا کند. احسان علیخانی هم با اشاره به این مطلب متذکر شد از آنجا که چند نفر از طریق برنامه ما همدیگر را پیدا کردند خیلی‌ها در این رابطه به ما مراجعه می‌کنند ولی باید عنوان کنم ما بضاعت آن را نداریم که به همه این افراد کمک کنیم.

در آخر با پخش صدای احسان خواجه امیری دفتر دوم ماه عسل ٩۴ بسته شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*