خانه / آخرین اخبار / ملاک حذف یارانه‌ نقدی پولدارها اعلام شد

ملاک حذف یارانه‌ نقدی پولدارها اعلام شد

یک مقام آگاه برخی جزئیات حذف یارانه‌بگیران غیرنیازمند و شاخص‌های این حذف را شامل خودروی بالای ۸۰ میلیون تومانی و حقوق بالای ۳ میلیون تومان دانست.

این مقام آگاه با اشاره به حذف غیرنیازمندان در راستای اجرای قانون بودجه سال جاری کشور اظهارداشت: برنامه ریزی شده تا در صورت امکان، حدود ۶ میلیون نفر غیر نیازمند تا پایان سال از جمع یارانه بگیران حذف شوند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان تمام تلاش خود را برای حذف دقیق افراد انجام خواهند داد، گفت:‌ کار حذف غیرنیازمندان واقعی با زحمت در حال انجام است، اما این موضوع خطا نیز دارد و به همین علت سامانه یارانه ۱۰ برای آن طراحی شد.

این مقام دولتی با بیان اینکه تاکنون حدود ۲ میلیون نفر حذف شده‌اند،‌ بیان داشت: افرادی که ماشین بالای ۸۰ میلیون تومان و ملک و املاک به همراه حقوق ۳ تا ۴ میلیون تومان داشته باشند، به همراه دیگر اطلاعات به دست آمده، حذف خواهند شد.

وی تصریح می‌کند: افرادی که خانه بالای ۲۰۰ میلیون تومان داشته باشند و در دیگر شاخص‌ها وضعیت خوبی داشته باشند، نیز از فهرست یارانه بگیر کنار گذاشته خواهند شد.

این مقام آگاه در مورد اینکه چه تعداد از حذف شدگان مجددا به فهرست یارانه بگیران بازگشتند، عنوان کرد: بیش از ۲۰ هزار نفر از حذف شدگان با اعتراضات انجام شده و بررسی‌های صورت گرفته به فهرست پرداخت‌ها بازگشتند.

در بودجه سال جاری ۳ هزار میلیارد تومان از اعتبار یارانه نقدی کاهش یافته و طبق قانون دولت موظف است، افراد غیر نیازمند را حذف کند.

منبع : فارس

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. بنام خدا
  با سلام و احترام این بنده که دعوتی حضرت امام خمینی می باشم برای آخرین بار تقاضا دارم یارانه مرا بدهیدو دست از بازی بردارید.من را وقتی آقای خمینی (ر) به ایران دعوت کردند من مبلغ ۵۰۰۰ مارک حقوق ماهیانه ام بود ولی من را که آوردند با حقوق ۳۵۰۰ تومان مرا به زور بکار کشیدند و حتی تا شاه عبدالعظیم هم نمرا نفرستادند.. من همه گونه تعمل کردم و حال که بازنشسته شده ام فقط میلیونها دلار بدهی دارم .حقوق من با خقوق یک عمله یکی است .از آنجائیکه عملیات برای بازپسگیری شروع شده و شما با پرداخت یارانا می توانید فقط کمی مرحم روی زخم بگزارید ولی چون مسائل زیاد و دیر شده است شاید دیگر نتوان قطار را متوقف کرد .در هر صورت باید تمام خسارات من را از بدو ورود تا بدو خروج بی کم و کاست بپردازند .من منتظر پاسخ شما هستم . احمد جعفری نائینی

 2. احمد جعفری نائینی

  بنام خدا – من جزو مقروزین زیر صفر هستم و دعوتی امام خمینی (ر) می باشم .از آنجائیکه اقدامات برای اینکه من ۵۰۰۰ مارک در آمد داشتم و اینحا بمن ۳۵۰۰ تومان حقوق دادند یعنی آقایان باید ماالتفاوت ۳۳ سالی که مرا به زوردر این مملکت نگاه داشته اند را دوستانه بدهند و البته داستان غیر دوستانه هم شروع شده است . حال خود دانید .
  محاسبات از بدو ورود تا بدو خروح به دلار میباشد . در مقابل پولی که آقایان از بدو ورود تا زمان خروج باید به دلار بمن بپردازند یارانه بسیار ناچیز است ولی می تواند کمی درد را تسکین دهد. در هر صورت هر طوری که مایل هستید عمل کنید نتیجه کارتان را هم دیده اید و هم خواهید دید . تلفن : ۰۹۱۹۳۷۹۰۸۹۳
  من میدانم که چه کسانی و چطور پولدار شده اند پس پیشنهاد می شود که یارانه مرا بدهید . و من ا…التوفیق
  با تشکر و احترامات فائقه احمد جعفری نائینی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*