خانه / آخرین اخبار / بریدن سر ۲۰ پاسدار در یک عروسی در کردستان!

بریدن سر ۲۰ پاسدار در یک عروسی در کردستان!

در حالی که جنایت‌های داعش در سوریه و عراق را ما هم در جنگ ایران تجربه کردیم و دشمن ۲۰ پاسدار را در یک عروسی در کردستان سر برید.

 مهدی ابوالحسنی ظهر امروز در نخستین یادمان پدران آسمانی در محل اداره کل امور مالیاتی استان کرمان اظهار داشت: براساس اطلاعات عام ۸۰ درصد کشورهای جهان از صدام در جنگ علیه ایران حمایت کردند.

وی بیان داشت: کشورها به علت ترس، کبر و یا حسادت در جبهه صدام قرار گرفتند و ملت ایران به عنوان مردمی که تازه حس آزادی را می‌چشیدند فقط توکل به خدا را دوران هشت سال دوران دفاع مقدس داشتند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دوران دفاع مقدس استان کرمان ادامه داد: اگر بخواهیم به حوادث دوران دفاع مقدس بپردازیم باید میلیاردها صفحه برای آن نوشت.
ابوالحسنی اضافه کرد: حوادث جنگ را می‌توان در کلام آدم‌هایی شنید که جنگ را دیده‌اند.
وی افزود: صدام زمان حمله به ایران قصد داشت طی سه روز خوزستان را تصرف کند و طی یک هفته به پایتخت ایران برسد و حکومت اسلامی را از میان بردارد، حرف صدام بر اساس فاکتورهای عملیات نظامی حرف بیهوده‌ای نبود، زیرا پشت سرش قدرت‌های بزرگ جهان بودند و در برابرش کشوری در حال گذار از حکومت ستمشاهی به حکومت اسلامی قرار داشت.
ابوالحسنی تصریح کرد: صدام زمانی به ایران حمله کرد که مردم درگیر مسائل حاشیه‌ای بوده و سپاه نبود و ارتش هم وضعیت مناسبی نداشت، اما مردم ما از زن و مرد و کوچک و بزرگ در خرمشهر جنگیدند.
وی با یادآوری این موضوع که بیش از ۲ هزار زن در خرمشهر برابر دشمن بعثی جنگیدند، عنوان کرد: باید ۲ هزار کتاب مشابه کتاب «دا» نوشته شده باشد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با طرح این سئوال که چه کسی از شهدای خرمشهر خبر دارد، تاکید کرد: ما رسانه را در دفاع مقدس در اختیار نداشتیم در حالی که جنایت‌های داعش در سوریه و عراق را ما هم در جنگ ایران تجربه کردیم و دشمن ۲۰ پاسدار را در یک عروسی در کردستان سر برید.
ابوالحسنی ابراز داشت: امروز اگر با آسودگی نشسته‌اید به علت جانفشانی شهدای گرانقدر است و ما هنوز از حادثه‌ها پرده‌برداری نکرده‌ایم.
وی ادامه داد: بعد از ۳۴ روز مقاومت در خرمشهر عراقی‌ها با تانک چند بار از روی تن مجروح رزمندگان ما می‌گذشتند و گوشت و استخوان بچه‌های ما با خاک مناطق جنگی عجین شده است.
این یادگار دوران دفاع مقدس در ادامه سخنان خود از شهید محمد طائی سخن به میان آورد و گفت: این شهید بزرگوار در آمریکا درس خواند، اما با آغاز جنگ تحمیلی خود را به ایران رساند و خودش را فدا کرد و وصیتنامه وی چراغ راه همگان است.
ابوالحسنی اظهار داشت: شهید طائی آمریکا را رها می‌کند و به ایران می‌آید تا به خدا وصل شود و اگر ما گاهی احساس کوچکی می‌کنیم، زیرا از خدا قطع می‌شویم و به همین علت عالم مادی بزرگ می‌شود.
وی با اشاره به اینکه شهدا نشانه‌های خدا هستند، تصریح کرد: حضور مردم در دوران دفاع مقدس وجه تمایز جنگ ایران با سایر جنگ‌هاست.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان ادامه داد: ۲۰۰ هزار نفر در شهر کرمان از شهدای غواص استقبال کردند و شهدا به خوبی فهمیدند، دنیا محل گذر است و باید در دنیا عبد خدا باشند.

فارس

یک نظر ثبت شده

  1. تا آخرین نفسها و تا آخرین قطره خون از وطنمان دفاع خواهیم کرد از خلیج گواتر تا ارس و از اروندرود تا سرخس همه ایران زمین است، به امد روزی که مرزهای کشورم به مرزهای زمان هخامنشیان برسد.ما نسبت به قطره قطره خون شهدا مسولیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*