خانه / آخرین اخبار / گلایه های شدید همسر هادی نوروزی: آتشم زدند حلالشان نمی کنم

گلایه های شدید همسر هادی نوروزی: آتشم زدند حلالشان نمی کنم

همسر کاپیتان فقید پرسپولیس گفت: «شوهر سی ساله‌ام به خاطر عشق به فوتبال و استرس ناشی از حضور در این فضا از دست رفت و این شایعات بی‌اساس را که می‌شنوم از درون آتش می‌گیرم.»

همسر هادی نوروزی مراسم ختم هادی نوروزی مراسم تشییع هادی نوروزی خانواده هادی نوروزی پسر هادی نوروزی بیوگرافی هادی نوروزی

یک روز بعد از خاکسپاری هادی نوروزی ، در شرایطی که بازماندگان کاپیتان پرسپولیس هنوز متاثر از این اتفاق بودند و بیشتر از هر چیز نیاز به آرامش داشتند، حداقل از مردم انتظار می‌رفت که با درک موقعیت دشواری که در آن قرار گرفته‌اند، اگر ابراز همدردی نمی‌کنند، لااقل نمک به روی زخمشان نباشند، اما متاسفانه با وجود همه ابراز محبت‌ها از جانب مردم عده‌ای اندک و معلوم‌الحال دست به شایعه پراکنی زدند و موجبات ناراحتی خانواده آن مرحوم را فراهم آوردند.

در همین راستا با همسر آن مرحوم تماس گرفتیم و در شرایطی که توان صحبت کردن نداشت، بغضش ترکید و لب به اعتراض گشود.

معصومه ابراهیم پور ابتدا درخصوص شایعات مطرح شده درباره هادی نوروزی گفت: «هادی سالم‌ترین فوتبالیست دنیا بود، این شایعات بی‌اساس را که می‌شنوم از درون آتش می‌گیرم. شوهر سی ساله‌ام به خاطر عشق به فوتبال و استرس ناشی از حضور در این فضا از دست رفت اما بعضی‌ها درک درستی از این اتفاق ندارند و مرتب حاشیه‌سازی می‌کنند.»

وی افزود: «باور می‌کنید عکسی را که در آن حلقه عروسی‌ام را نشان دادم به منزله کری برای هواداران استقلال تعبیر شد و برای من داغدار حاشیه درست کردند. شوهر من فوتبالیست بی‌حاشیه‌ای بود من هم دوست ندارم حرکتی انجام دهم که خلاف رفتار دوران فوتبال هادی باشد. از هوادارانی که این شرایط را درک کرده‌اند و اسیر دست حاشیه‌سازان نشده‌اند ممنون هستم و متشکرم که می‌دانند چه می‌گویم و از چه مسئله‌ای دلخورم.»

همسر نوروزی به حرف و حدیث‌هایی که در مورد شوهرش ساخته‌اند اشاره داشت و گفت: «آتشم زدند حلالشان نمی‌کنم عشقم رفت، هادی‌ام رفت. باور کنید این عزیز اهل هیچ چیزی نبود ما حتی قلیان هم در خانه نداشتیم چه برسد به اینکه…. هادی ۲۰ ساله بود که با من ازدواج کرد و با هم بزرگ شدیم باز هم تاکید می‌کنم او اهل هیچ چیزی نبود.»

در این لحظه همسر برادر هادی پشت خط آمد و ضمن ابراز نارضایتی از همین حرف و حدیث‌ها تاکید کرد: «هادی پاک بود. هانی پسر هادی، سواد دارد و می‌تواند روزنامه‌ها را بخواند، اگر شایعاتی که درباره پدرش می‌گویند را بخواند، آسیب بدی می‌بیند، دل بچه یتیم بشکند، عرش خدا به لرزه در می‌آید و خانواده هادی کسانی که این شایعات را به راه انداختند حلال نمی‌کند.»

او همچنین درباره توهین مسئولان النصر عربستان گفت: «این موضوع را الان از شما می‌شنوم عرب‌ها را به خدا واگذار می‌کنم. خود خدا جوابشان را خواهد داد که با احساسات یک خانواده داغدار آن هم به این شیوه سخیف بازی کرده‌اند. همان کس که از همه ما بزرگ تر است جوابشان را می‌دهد.»

مرجع خبر : جام نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*