خانه / آخرین اخبار / رضا عطاران در تلگرام به دنبال بازیگر!

رضا عطاران در تلگرام به دنبال بازیگر!

رضا عطاران شماره ای از طریق یکی از دستیارانش اعلام کرده و فراخوان داده تا بتواند یک پیرمرد برای یکی از نقش های فیلمش پیدا کند.
بیوگرافی رضا عطاران اینستاگرام رضا عطاران استخدام بازیگر این روزها کارگردانان دچار کمبود بازیگر شده اند و می خواهند چهره های جدیدی وارد سینما شوند. ظاهرا یا بازیگران مان کم استعداد شده اند یا سینما نیاز به استعدادهای تازه دارد. رضا عطاران هم مثل اصغر فرهادی و جلیل سامان دست به دامان تلگرام شده برای پیدا کردن بازیگر.

آن طور که در محافل خبری شنیده ایم گویا عطاران در مرحله پیش تولید فیلم جدیدش است و دنبال یک بازیگر مرد مسن می گردد. او شماره ای از طریق یکی از دستیارانش اعلام کرده و فراخوان داده تا بتواند یک پیرمرد برای یکی از نقش های فیلمش پیدا کند.

آخرین تجربه کارگردانی رضا عطاران برمی گردد به فیلم «رد کارپت» که دو سال پیش با آن در جشنواره فیلم فجر حضور داشت و با استقبال فراوان مواجه شد. باید دید مراحل تولید این فیلم چطور پیش می رود و آیا به جشنواره فجر پیش رو می رسد یا خیر؟!

منبع: هفته نامه تماشاگران امروز

۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. خیلی فیلم‌های سینمایی و سریال آقای رضا عطاران خیلی خوب هستش هیچ شکی نیستش من خیلی دوست دارم با آقای عطاران کار کنم خیلی استعداد بازیگری دارم من مشهد هستم

  2. سلام خسته نباشید من انیتا وهابی هستم.خیییلی بازیگری رو دوست دارم و عاشق بازیگری هستم و استعدادم هم توی بازیگری حرف نداره من ۱۱ ساله که سنتورم میزنم و الان ۱۶ سالمه

  3. سلام من مهدی حاج حسینی از رفسنجان استان کرمان بهتون پیام میدم .من عاشق بازیگری هستم و علاقه زیادی هم به بازیگری دارم .بخدا ارزومه بازیگر شم و بخاطر بازیگری حاضرم پول خرج کنم تا به ارزوم برسم خواهش میکنم شماره منو بدین به کارگردان ها خواهش میکنم تا باهاشون در ارتباط باشم .

  4. سلام من جواد یاری فردم و خیلی دوست دارم بازیگر شم و همه میگن که استعدادشو دارم ولی نمیدونم چطوری میتونم بازیگر بشم لطفا راهنمایم کنین ممنون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*