سرور تابشیان همسر اول محمدعلی نجفی: از هم طلاق نگرفته ایم

0

عکس زن اول محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران

همسر اول نجفی که از دستگیری شوهرش خیلی ناراحت بود با تاکید بر اینکه آنها از هم طلاق نگرفته و هنوز هم عاشقانه شوهرش را دوست دارد گفت: من و همسرم ۴۲ سال با هم زندگی کرده ایم و هیچ مردی به مودبی ایشان ندیده ام.

همسر محمدعلی نجفی میترا استاد (نجفی) کیست مرد دو زنه قتل همسر سوابق محمد علی نجفی چند همسری بیوگرافی محمدعلی نجفی بیوگرافی سرور تابشیان

وی افزود: شوهرم همیشه به من احترام می گذاشت حتی برای سوار شدن به آسانسور ابتدا با احترام کناری می ایستاد تا من داخل بروم و بعد خودش همراهم می آمد.

این زن با ناراحتی ادامه داد: شوهرم ناگهان عوض شد باور ندارم این اتفاق افتاده باشد آرام تر از شوهرم کسی را سراغ ندارم او از وقتی با میترا استاد ازدواج کرد دیگر مرد سابق نبود دیگر اجازه نداشت به من و دخترش سر بزند تحت فشار بود حتی یکبار گفت شاید برای خلاصی از رفتارهای میترا مجبور به طلاق بشویم اما دلش به این کار نبود میترا بارها شوهرم را تهدید کرده بود به ما که خانواده اش هستیم اسید بپاشد و ضربه بزند و شوهرم برای اینکه ما در امان باشیم و حساسیتی وجود نداشته باشد رابطه مان را قطع کرده بود .

وی افزود: در نامه هایی که به دخترم داده نوشته که مراقب مامدرتا باش او مرد خوبی است و می دانم الان تحت چه فشار عصبی ای است میترا یکسال فقط شوهرم را تهدید می کرد هنوز دلیلش را نمی دانم اما از وضعیت شوهرم خیلی نگرانم او حقش این نبود مردی بزرگ با اخلاق که ناگهان عوض شد و به خودش لطمه بزرگی زد.

محمدعلی نجفی که دانشجوی دکتری در دانشگاه MIT در آمریکا بود تابستان سال ۵۵ برای دیدار با خانواده به تهران آمده بود، با همسر اولش، سرور تابشیان، آشنا شد و طی مراسمی ساده ازدواج کردند و کمی بعد با هم به آمریکا بازگشتند. حاصل این ازدواج دختری به نام زهرا تجفی است.

همسر محمدعلی نجفی کارشناسی ارشد مشاوره تربیتی در مراکز تربیت معلم را دارد.

***

محمدنجفی به دادستان شهریاری در دادسرای امور جنایی تهران گفت: میترا به من شک بیمار گونه داشت ، پروسه طلاق توافقی همسر اولم طولانی شد و شک میترا بیشتر شد همین باعث اختلافاتمان شده بود اجازه نمی داد بدون او جایی بروم.

وی افزود: ساعت ۹ و نیم بود که به حمام رفت موبایلم را هم با خودش برد تا من به کسی زنگ نزنم اشتباهم این بود اسلحه را مسلح کردم و دستم روی ماشه بود چرا که میترا با دیدن اسلحه خودش را روی من انداخت و گلوله ها شلیک شدند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ