تجاوز جنسی به مربیان زن باشگاههای بدنسازی در تهران + عکس

10

در ساعت ۰۷:۳۰ روز اول اردیبهشت، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یک فقره ورود به عنف به داخل یک باشگاه ورزشی در شهرک اکباتان به کلانتری ۱۳۵ آزادی اعلام شد.

با حضور مأموران در محل باشگاه ورزشی، مربی ویژه سانس بانوان در اظهارات خود به مأموران گفت: در ساعت ۰۷:۰۰ طبق روال هر روز وارد باشگاه شده و منتظر ورود شاگردان خود بودم که درب باشگاه به صدا در آمد؛ به گمان اینکه شاگردانم هستند، اقدام به باز نمودن درب کرده که ناگهان یک نفر جوان با زدن مشت به صورتم وارد باشگاه شد و مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد.
بدنسازی بانوان باشگاه زنانه
شاکیه در ادامه اظهارات خود عنوان داشت: در حالیکه به شدت توسط این شخص مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودم ، متوجه شدم که این جوان تلاش داشت تا مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که به شدت با او درگیر شدم؛ زمانیکه وی با مقاومت من روبرو شد، نهایتا اقدام به سرقت کیف دستی همراه حاوی مقداری وجه نقد و گوشی تلفن همراه نمود و قبل از حضور شاگردانم به سرعت از محل دور شد.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به عنف و به دستور شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت ادامه رسیدگی و شناسایی و دستگیری متهم در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با حضور در محل به بررسی باشگاه و محیط پیرامونی آن پرداخته و نهایتا با بررسی دوربین های مداربسته یک مغازه سوپرمارکت در فاصله چند متری باشگاه موفق به شناسایی تصویر متهم در لحظه فرار از محل شدند.
با شناسایی تصویر بدست آمده از متهم توسط شاکیه، بررسی فرضیه آشنایی متهم با محل ارتکاب جرم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و مدیریت باشگاه با مشاهده تصویر متهم ، وی را به عنوان نیروی خدماتی سابق باشگاه مورد شناسایی قرار داد؛ مدیریت باشگاه ورزشی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: این شخص مدتی به عنوان نیروی خدماتی و نظافتچی مدتی در این باشگاه مشغول بکار بود.
در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان با مراجعه به محل شرکت خدماتی به بررسی سوابق فردی به نام حمیدرضا . ط ۲۲ ساله پرداخته و اطلاع پیدا کردند که هویت حمیدرضا یک هویت مجعول بوده و متهم با استفاده از یک جلد شناسنامه دارای سابقه فقدان ، خود را با هویت کذب و دروغین معرفی کرده است.
در شرایطی که هیچگونه اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی متهم وجود نداشت ، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل تردد متهم در یک قهوه خانه در خیابان آذربایجان شدند.
با شناسایی قهوه خانه و اطمینان از حضور متهم در محل ، نهایتا متهم بلامکان که به عنوان کارگر در این مکان مشغول بکار بوده و شب ها نیز در همانجا استراحت می کرد، دستگیر و پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی از سوی شاکیه مورد شناسایی قرار گرفت .
با شناسایی هویت واقعی متهم به نام فرید ۲۷ ساله و بررسی سوابق وی ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف ورود به عنف اماکن ، کیف قاپی و … و دارای سوابق متعدد تحمل کیفر در ندامتگاه های مختلف کشور است.
متهم که در زمان دستگیری منکر هرگونه سرقت به عنف و تلاش برای آزار و اذبت شاکیه شده بود‌، در ادامه تحقیقات و پس از مواجه حضوری با شاکیه به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جرایم خود اعتراف کرد.
متهم در اعترافات خود گفت: در مدت زمان کوتاهی که در باشگاه به عنوان نیروی خدماتی مشغول بکار بودم، اطلاعات کاملی در خصوص سانس و نوبت کلاس های ورزشی بویژه کلاس های ویژه بانوان پیدا کرده بودم و با استفاده از همین اطلاعات و زمانیکه مربی ویژه بانوان به تنهایی در داخل باشگاه حضور داشت، به قصد آزار و اذیت وی وارد محل شده اما زمانیکه موفق به این نشدم اقدام به سرقت کیف دستی همراه او کرده و از محل متواری شدم.
به نوشته فارس، سرهنگ کارآگاه محمد اشراقی، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این مطلب عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم در طول چند سال گذشته در مراکز مختلف تجاری ، بویژه مراکز تهیه و توزیع غذا به عنوان پیک موتوری و یا نیروی خدماتی مشغول بکار بوده و این احتمال وجود دارد که در پوشش پیک موتوری و یا نیروی خدماتی اقدام به ارتکاب جرایم مختلف کرده است.
لذا از همه شهروندان مختلف که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت ، تهدید ، ضرب و جرح و … قرار گرفته اند دعوت و درخواست می شود تا جهت شناسایی متهم به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند.
مشرق
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 10 )
 1. لنا می گوید

  همینه که میگن باید خانوما دفاع شخصی رو بلد باشن…این خانم هم بلدبوده چطور ازخودش دفاع کنه ک اون شیطان به هدفش نرسیده..

 2. steve می گوید

  این نوع انسانهای کثیف مریض هستند و تنها چیزی که من فکر میکنم این است که باید اعدام شوند .

 3. سارا می گوید

  پس تجاوزش کو ………

  1. Arash Hetfield می گوید

   واااااااااااا. حالا تو دنبال تجاوزی؟ یارو زده دفاع کرده دیگه از خودش. دمش گرم شیر زن بوده

  2. آرتین می گوید

   خخخخخ؛لایک…

 4. هانیه می گوید

  دم خانومه گرررررم با این ک خانم بوده ولی بازم طاقت و اورد و کم نیاورده والا خیلی کار شاقی کرده

 5. علی می گوید

  نبود شرایط ازدواج اقتصاد ضعیف جامعه فقر فرهنگی و … باعث همچین چیزایی میشه

  1. محمد می گوید

   موافقم

 6. محمد می گوید

  متن غلط املایى داره، اونم زیااااد، زیاد هاااا
  بعدشم شاکیه نه، شاکى

  1. Pedram می گوید

   اگه بقیه غلط ها هم از نظرت همینطوری باشه پس همش درسته چون شاکی زنه بهش میگن شاکیه مثل اینکه یه زن میمیره میگن مرحومه