حاشیه های ازدواج گرانقیمت و باشکوه دختر “امیر قلعه نویی” ! + عکس

19

در یکی از باغ‌های احمدآباد مستوفی در اطراف تهران، امیر قلعه نویی مراسم ازدواج دخترش را پشت سر گذاشت. چهره‌های زیادی در این مراسم حضور داشتند؛ از امیر جعفری بگیرید تا آرش برهانی، حنیف عمران زاده و خیلیهای دیگر. ماشین عروس هم مازراتی خود ژنرال بود که گل آرایی شده بود.

عروسی دختر قلعه نویی عروسی خاتون قلعه نویی دختر قلعه نویی داماد امیر قلعه نویی خاتون قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی

دختر امیر قلعه‌نویی مراسم ازدواج خود را برگزار کرد و در این مراسم افراد معروف و مشهور بسیار زیادی حضور داشتند که برای تبریک به سرمربی استقلال در مراسم مذکور شرکت داشتند.

گفتنی است اکثر بازیکنان تیم استقلال به همراه بازیگران طنز و سینما و تلویزیون که همگی استقلالی هستند و از دوستان نزدیک امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شوند در این مراسم که پنج‌شنبه شب برگزار شد، حضور داشتند.

عروسی دختر قلعه نویی عروسی خاتون قلعه نویی دختر قلعه نویی داماد امیر قلعه نویی خاتون قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی

شایان ذکر است، امیر قلعه‌نویی به دلیل انجام مقدمات مراسم و مشغله فراوان تمرین استقلال را از چهارشنبه تا شنبه تعطیل کرد تا بتواند با آرامش مراسم و مهمانی را برگزار کند.

امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال تهران برای عروسی دخترش خاتون خرج های میلیاردی کرد و همین امر او را به تیتر رسانه ها مبدل کرد….

عروسی دختر قلعه نویی عروسی خاتون قلعه نویی دختر قلعه نویی داماد امیر قلعه نویی خاتون قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی

  یکی از مربیان مدعی اخلاق که خیلی تلاش می‌کند خودش را یک مربی ارزشمند بنامد و البته هرازگاهی هم ادای آدم‌های دلسوز را در می‌آورد و مدعی می‌شود به فکر سفره‌های خالی مردم است و در مصاحبه‌های خود ادعا می‌کند آرزوی اصلی‌اش بهبود اوضاع اقتصادی مردم است، در این روزها که خیلی از هموطنان شریف ما به زحمت خرج زندگی ساده‌شان را درمی‌آورند، برای عروسی فرزندش ریخت و پاش عجیبی کرده است.

عروسی دختر قلعه نویی عروسی خاتون قلعه نویی دختر قلعه نویی داماد امیر قلعه نویی خاتون قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی

از چند روز پیش اخبار مربوط به این ریخت و پاش جناب مربی مدعی اخلاق را شنیده بودیم اما چون دوست نداشتیم این اخبار صحت داشته باشد، باور نمی‌کردیم تا این‌که دیروز یک منبع آگاه خبر داد طرف برای عروسی فرزندش لباس عروس را از سوییس سفارش داده و ارکستر هم از ترکیه آورده است.

عروسی دختر قلعه نویی عروسی خاتون قلعه نویی دختر قلعه نویی داماد امیر قلعه نویی خاتون قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی

قطعاً این سرمربی حق دارد مثل هر پدری برای ازدواج فرزند خود سنگ تمام بگذارد و هیچ‌کس نباید بابت این کار از او انتقاد کند اما به راستی سفارش لباس عروس از سوییس و دعوت ارکستر از ترکیه، ریخت و پاش و خرج غیر ضروری نیست.

عروسی دختر قلعه نویی عروسی خاتون قلعه نویی دختر قلعه نویی داماد امیر قلعه نویی خاتون قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی

شاید جناب سرمربی شاکی شود و بگوید اختیار مال و منال خودش را دارد و می‌خواهد پول خود را این‌گونه خرج کند! قبول، ما هم اعتراضی نداریم اما در عوض لطف کند و دیگر ادای آدم‌های ارزشی را درنیاورد و برای ظاهرسازی حرف از دلسوزی برای هموطنان نزند!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 19 )
 1. جابر می گوید

  به یاد ناصر خان
  که همیشه از دورویی و تظاهر بیزار بود و این را بارها بارها می گفت ولی گوش بدهکار نبود

 2. مریم می گوید

  یعنی عاشق این منبع موثقتونم.فکر کنم طرف بنگیه …نویسنده رمان فارسی…. شیشه ایه دیگه……این دروغا چیه مینوسید؟؟؟؟تازه دم از اخلاقم میزنید؟!رسول نجفیان خودش اهل ترکیه اس یا باباش؟زنونه هم ازین خبرا نبوده.از کی تا حالا عروسی پدر عروس گرفته که امیر خان دومیش باشه؟دامادهم خرج کرده…خوب کاری کرده .با بزرگان نشستن اینا رو هم داره

 3. مهم نيست می گوید

  پسره به خاطر پول باباش ازدواج کرده

 4. anna می گوید

  مگه دختر شاهه یا ملکه هست دختر قلعه نوعی که اینطور بریز بپاش کرده از سویس لباس عروس اورده ارکستر از ترکیه !!!!!!!!!بیچاره دختران شاه ک عروسی هم نداشتند دختر دومش هم درگذشت
  خوشبختی یک زوج با این بریز بپاش ها عروسی های مفصل نیست چه طلاق هایی که بعد از ازدواج های رنگین مهریه های انچنانی بریز بپاش ها صورت گرفته این افراد سرشناس نمی دونند که ساده برگزار کردن این مراسم عروسی الگوی مناسبی برای حامیانشان است تاسف اوره

 5. --- می گوید

  دوستانی که ماشالا ماشالا توپتون پره
  این ور هم در نظر بگیرین که خرج عروسی با داماده نه با خانواده عروس که به آقای قلعه نوعی گیر دادین
  اگر خانواده یا خود داماد دوست دارند ریخت و پاش کنند طبیعتاً آقای قعله نوعی زیاد نمی‌تونند تو این مورد دخالت کنند
  اگه می‌خواین به ایشون گیر بدین اول برین ببنین مراسم عقد رو که مطابق عرف خانواده عروس برگزار می‌کنه بررسی کنید و بعد بیاین شمشیر از رو ببنید
  تابلوئه پرسپولیسی هستین 🙂

 6. محمدرضا می گوید

  آخه عزیز جون انقدر غرض ورزی نکن به قول دوستان کی پدر عروس خرج عروسی داده حداقل یه چیز دیگه سرهم میکردی خلق الله باور کنن،به فرض که این دروغت راست باشه داره دوست داره پولشو آتیش بزنه به من و شما چه ربطی داره،ضمناً شما که میگی ادای آدمای فلان و در نیاره میدونی قلعه نوعی چیکار میکنه یا نمیکنه؟!
  خدا را گواه میگیرم توو موسسه محک رفته بودم خودم با چشمای خودم دیدم امیر قلعه نوعی ۲۰۰میلیون چک داد من که اونجا بودم و چند تا از پرسنل قسم داد به کسی نگیم که همچین کمکی کرده ولی امروز اینو گفتم و قسم و شکستم تا الکی قضاوت نکنید به مکه ایی که رفتم عین حقیقت بود این ماجرا.یا حق

 7. Saeid می گوید

  مسخره آخه یه چیزی بگو که بگنجه،اولن که دارندگیو برازندگی،دوما از کی تا حالا خانواده عروس خرج عروسیو دادن که امیرخان دومیش باشه،سوما همه تو ایران قلعه نویی رو میشناسن ما که دو سال قلعه نویی اصفهان بود فقط ازش خوبی دیدیم.شما هم برو یه توبه ای بکن و اینقد پلید نباش و چرت و پرت بلغور نکن،آقای چرند و پرند.

 8. علی علیزاده می گوید

  آقای قلعه نویی خیلی به خودت فشار نیار میلیادر به تو نمیگن هرکی پولداره واسه خودش

  یکم از علی دایی همشریم یاد بگیر اون همه پولداره ولی یدفعه پوز نمیده برو بمیره قلعه نویی خاک

  فـــــــــــــــقط دایی

 9. هادی می گوید

  خراب شه این ممکلت که به هر سازی توش برقصی یه ایرادی ازت میگیرند فقط دنبال اینم مث … بهم بپریم

 10. به تو چه می گوید

  آخه چرا حاشیه درس میکنی آقا داره خرج میکنه، خرج عروسی رو داماد میده،اینکه قلعه نویی از نام خدا استفاده میکنه وای به امامان اشاره میکنه درست ام کی گفته من دردم اقتصاده، اگه از پول خودش باشه هیچ عیبی نداره
  ودرضمن به تو چه که چقدر خرج کرده
  لنگی

 11. به تو چه می گوید

  بزار دیگه چیه انتقاد پذیرباش همون جورکه خودت میگی

 12. mahsan می گوید

  انقدربدم میاد ازاین ادمای دورو جلو مردم بچه پیغمبرومومن بعددم ازخداوپیغمبرمی زنن ولی بعدهرغلطی خواستن میکنن اقای قلعه نوعی زمین بری اسمون بیای مجیدی سرورته…

 13. احسان می گوید

  تا کووووووووور شود هر انکه نتواند دید.فوضول مردمین.هرکس به اندازه خودش خرج میکنه.حالا شما ها تا الان کدومتون یه نون خریدین بدین دم خونه یه نیازمند.جمع کنین

 14. لنگرودی می گوید

  نه بابا تحصیل کرده زحمت کشیده دیپلم به زوری نازی آباد بازار دوم
  همشاگردی خودم بود
  حالا زمانه است دیگر خودش با یکی ازدواج کرده ادادرمیارن زیر خونه هیئت میزاره به کمک زنش
  یواشکی هم تو تبریز وقتی مربی تراکتوربود … میزنه . صداش و در نیاوردن.
  وخلاصه رانت و رانت و رانت با تکیه و تظاهر به دینداری و دین

 15. محسن می گوید

  به من وشما چه پول خودشه هرجوری عشقش میکشه خرج میکنه مملکت ما نیاز به پول قلعه نویی وامثالش نداره ما خیلی هنر کنیم جلوی دزدای کشور خودمون رو بگیریم اونوقت اوضاع اقتصادی مردم هم بهتر میشه .

 16. آناهیتا می گوید

  اگه عروسیش این ریختیه که با ۲۰۰ میلیون سر و تهش هم اومده
  دختره هم واقعا دختر زشتیه
  تیپ مردها هم افتضاحه

 17. mohamad می گوید

  مگه خرج عروسی پدر عروس میده که این همه پشتش حرف بیرون میارید!!!

 18. سع ع ب می گوید

  ههههههههههههه هرکه بامش بیش برفش بیشترتر(())

 19. رضا می گوید

  اولا از نویسنده مطلب میشه فهمید که لنگیه و از اینکه امیر خان ۳ بار تاج رو قهرمان لیگ کرده ناراحته ….
  ثانیاً از کی تا حالا عروس خرج عروسی رو میکشه…..
  ثالثاً دارندگی و برازندگی. تاکووووووور شود هر آنکه نتواند دید
  رابعا چند خط برای ژنرال امیر : درگیر کسانی باش که تو را دوست دارند.