تاکسی برقی و بسیار شیک رنو +عکس

0

اخبار خودرو

مجله خودرو ساتین- خودروسازی فرانسوی رنو Renault، اخیراً از یک سدان برقی بسیار شیک و لوکس رونمایی کرده که با مشخصات و ویژگی‌های خاصی که برای آن در نظر گرفته شده، برای شرکت‌های حمل و نقل، مانند تاکسی و خدمات حمل و نقل عمومی مناسب است.

در نیمه دوم سال ۲۰۲۲، قرار است یک ماشین جدید عجیب در خیابان‌های شهر و در بازار‌های خاصی ظاهر شود که در نوع خود جالب توجه می‌نماید. این خودرو Mobilize Limo نام دارد؛ یک سدان تمام برقی جدید از خودروسازی رنو که به عنوان وسیله نقلیه اصلی برای افرادی که در خدمات حمل و نقل کار می‌کنند طراحی شده است. به عبارت بهتر، این خودرو فقط برای مشاغلی همچون تاکسی ها، خدمات سواری و اجاره خودرو‌های شخصی در دسترس خواهد بود و افراد عادی قادر به خرید آن نخواهند بود.

این خودرو در نمایشگاه خودروی مونیخ امسال برای اولین بار در جهان به نمایش در می‌آید، هرچند تصاویر دیجیتالی از این خودرو به بیرون درز کرده که یک اتوموبیل شگفت انگیز و شیک را چه در نمای داخل و چه در خارج به نمایش می‌گذارد. ابعاد این سدان ۱۸۳.۹ اینچ (طول ۴.۶۷ متر)، کوچکتر از یک سدان متوسط سایز متوسط-با فاصله بین دو محور بزرگ ۱۰۸.۳ اینچ (۲.۷۵ متر) است که امکان ایجاد ۱۱.۳۳ اینچ (۲۸۸ میلی متر) در صندلی عقب را فراهم می‌کند. راحتی صندلی‌های عقب به لطف کف صاف، صندلی راحت برای سه بزرگسال و دو پورت USB افزایش یافته است. سرنشینان عقب همچنین به دکمه‌های کنترل صدا، دریچه‌های هوا و چراغ‌های کتابخوان دسترسی دارند.


بیشتر بخوانید: کانسپت مینی STRIP معرفی شد


طراحی Mobilize Limo روی سرنشینان صندلی عقب و راحتی آن‌ها متمرکز است، اگرچه رانندگان از نشستن پشت فرمان و فضایی که برای ارگونومی آن طراحی شده است، لذت خواهند برد. دو صفحه نمایش بزرگ روی خط شیک وجود دارد؛ یک صفحه نمایش ۱۰.۲۵ اینچی برای صفحه ابزار و یک صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی برای سیستم سرگرمی و بازی. یک محفظه ذخیره سازی یخچال بین دو صندلی جلو نیز قرار دارد تا سرنشینان عقب در صورت تمایل از انواع نوشیدنی‌ها یا مواد غذایی، استفاده کنند.

این سدان دارای یک موتور الکتریکی با عملکرد بالا است که ۱۵۰ اسب بخار (۱۱۰ کیلووات) و ۱۶۲ پوند فوت (۲۲۰ نیوتن متر) گشتاور تولید می‌کند. حداکثر سرعت آن ۸۶ مایل در ساعت (۱۴۰ کیلومتر در ساعت) است و می‌تواند در ۹.۶ ثانیه به ۱۰۰ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) برسد. این خودرو همچنین دارای باتری ۶۰ کیلووات ساعت است که در چرخه WLTP حدود ۲۷۹ مایل (۴۵۰ کیلومتر) برد را ارائه می‌دهد. شارژ سریع می‌تواند ۱۵۵ مایل (۲۵۰ کیلومتر) برد را در حدود ۴۰ دقیقه اضافه کند، که برای بیشتر رانندگان حرفه ای، متوسط مسافت پیموده شده روزانه به شمار می‌رود.

سدان Mobilize Limo با هشت کیسه هوا و چندین ویژگی ایمنی مانند کروز کنترل تطبیقی، تشخیص نقاط کور، کمک به حفظ مسیر در بین خطوط جاده، هشدار ترافیک عقب و موارد دیگر عرضه می‌شود. قابلیت بسته زمستانی می‌تواند صندلی‌های گرم شونده و فرمان گرم شونده را نیز به این خودرو اضافه کند. این اتوموبیل علاوه بر این، مجهز به چراغ‌های LED کامل، دستگیره‌های فلاش دار درها، چرخ‌های آلومینیومی ۱۷ اینچی و لوگوی Mobilize در داخل و خارج است.

تصاویر سدان برقی و لوکس رنو Mobilize Limo

اخبار خودرو
اخبار خودرو
اخبار خودرو
اخبار خودرو
اخبار خودرو
اخبار خودرو
اخبار خودرو
اخبار خودرو
منبع: برترین ها

تاکسی برقی و بسیار شیک رنو +عکس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ