آخرین وضعیت حضور استقلال و پرسپولیس در آسیا/ آنها کاری نداشتند اما صدری حرف هایی زد که…

0

پرسپولیس

استقلال و پرسپولیس با توجه به موانعی که بر سر راه آنها قرار دارد، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته‌اند و کنفدراسیون فوتبال آسیا طی ۴۸ ساعت آتی در این خصوص تصمیم نهایی را اعلام خواهد کرد. 

کاظم اولیایی، عضو کمیته صدور مجوز درباره آخرین وضعیت حضور این دو باشگاه در لیگ قهرمانان گفت: کمیته‌ای که در آسیا مسئول راستی‌آزمایی مدارک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در آسیا است دادخواستی را برای کمیته انضباطی ارسال کرده است تا صحت مدارک این دو باشگاه مورد بررسی قرار بگیرد.

وی ادمه داد:‌ مدارک درخواست شده برای بارگذاری از الزامات صدور مجوز حرفه‌ای است که قرار است این مدارک مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که مورد تایید نباشد برای کمیته انضباطی آسیا فرستاده شود تا آنها در خصوص دو باشگاه تصمیم‌گیری کنند.

اولیایی درباره اینکه به نظر می‌رسد این دو باشگاه از حضور در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده محروم شده‌اند گفت: در حال حاضر نه می‌توان گفت آنها حذف شده‌اند و نه می‌توان گفت حضور دارند؛ حتی شاید برای‌تان جالب باشد بدانید همین باشگاه گل گهر که از نظر فدراسین فوتبال ایران مدارکش کامل بوده هم احضار شده است. اگر در همین سه روز اتفاقات در مسیر درست قرار بگیرد یک روزنه امیدی برای این دو باشگاه وجود دارد.

عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها  با اشاره به این موضوع که صحبت‌های مدیران دو باشگاه در خصوص دریافت مجوز، باعث حساسیت کنفدراسیون در این خصوص شده است گفت: دقیقا همین طور است آنها کاری نداشتند از زمانی که صدری حرف زد کنفدراسیون فوتبال آسیا را حساس کرد ما سه ماه به این دو باشگاه فرصت داده بودیم اما حرف‌های صدری باعث شد آنها بروند و مدارک را مورد بررسی قرار دهند.

اولیایی در پایان گفت:‌ امیدوارم هر چه زودتر وضعیت این دو باشگاه نیز مشخص شود و از مالکیت دولتی بودن خارج شود وقتی دولت‌ها کوچکترین دخالتی در فوتبال داشته باشند از سوی فیفا تعلیق می‌شوند حالا شما نگاه کنید این دو باشگاه هر دو دولتی هستند و تصمیمات دولتی برای آنها گرفته می‌شود.

اخبار فوری پرسپولیس

آخرین وضعیت حضور استقلال و پرسپولیس در آسیا/ آنها کاری نداشتند اما صدری حرف هایی زد که…

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ