۵ ناجی یحیی گل محمدی شناسایی شدند!/ همه آنهایی که فریادرس سرمربی پرسپولیس بودند

0

پرسپولیس

پرسپولیس فعلا توانسته در کورس مدعیان باقی بماند اما این تیم برای ادامه این روند باید در شیوه بازی خود بازنگری کند. پرسپولیس دلچسب بازی نمی کند و این شیوه بازی نگرانی هواداران این تیم را درپی دارد تا مبادا در نتیجه گیری نیز به مشکل بخورند. از سویی بررسی عملکرد بازیکنان نشان می دهد خریدهای تیم نتوانسته اند آنطور که باید و شاید به کار یحیی بیایند و به خصوص در میانه میدان و خط حمله این تیم نیاز به مهره های جدید دارد. نزدیک به دو فصل از حضور گل محمدی در پرسپولیس می گذرد و او در این مدت عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته که بیش از همه مدیون ۵ ستاره این تیم است.

سید جلال حسینی؛ کاپیتان سرخ ها هرزمان که مصدوم نبوده و در شرایط بازی قرار داشته مهره قابل اتکا و اطمینان یحیی بوده است. او بیشترین بازی را در تیم تحت هدایت گل محمدی تجربه کرده و با ۷۲ بازی ستون خط دفاعی پرسپولیس بوده است.

مهدی عبدی؛ با وجود اینکه همچنان گل محمدی به طور ثابت از مهدی عبدی استفاده نمی کند و در برخی بازی ها شاهد نیمکت نشینی او هستیم با این حال این مهاجم جوان بیشترین گل را برای گل محمدی زده است. او با ۲۱ گل زده بهترین گلزن پرسپولیس تحت هدایت یحیی است.

مهدی ترابی؛ در این مورد سراغ کسی غیر از مهدی ترابی را نگیرید. بازیکنی که حتی در دوران افت خود هم گلیمش را از آب بیرون می کشد با ۱۷ پاس گل برای تیم گل محمدی، بهترین پاسور تیم تحت هدایت اوست.

اخبار فوری پرسپولیس

عیسی آل کثیر؛ آل کثیر گلهای حساس و مهمی برای پرسپولیس زده و چه بسا اگر با محرومیت ۶ ماهه از سوی کنفدراسیون فوتبال اسیا روبرو نمی شود آمار بهتری هم از خود برجای می گذاشت با این حال آل کثیر با ۵ بار پنالتی گرفتن برای پرسپولیس پنالتی گیرترین بازیکن تیم گل محمدی بوده است.

وحید امیری؛ آچار فرانسه گل محمدی که در روزهای سخت و آسان عصای دست گل محمدی بوده است. او در هر پستی و در هر شرایطی که بازی کرده کم نگذاشته و کم فراز و نشیب بوده و ردپای او در اکثر آمارهای مثبت پرسپولیس دیده می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ