نمی دانم چرا از عزیزی خادم انتقاد می کنند؟/ وارد بحث جادوگری نمی شوم/ احمدی نژاد هم درباره حق پخش صحبت کرده بود

0

پرسپولیس

علی کفاشیان در خصوص شایعه حذف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، مصاحبه ای انجام داد که در زیر می خوانید:

*در مورد حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، من هم چیزهایی شنیدم ولی در جریان ریز اتفاقات آن نیستم.

*این اتفاقات برای فوتبال ایران خوب نیست ولی به نظرم یکجایی باید این قوانین جدی گرفته شود زیرا ما همیشه مسایل راجدی نمی‌گیریم و همه چیز را به دقیقه ۹۰ می‌سپاریم.

*تا جایی که من می‌دانم بیشتر ایراد AFC به مالکیت این دو باشگاه است که دولتی است مثل فدراسیون فوتبال آن زمانی که ما حضور داشتیم کنفدراسیون خیلی اصرار داشت که مستقل باشد ۱۵ سال است که ما مسایل AFC را جدی نمی‌گیریم همچنین ما مشکل تصویب اساسنامه را نیز داریم که هنوز از سوی مجلس حل نشده است و خطر تعلیق بر سر فوتبال ایران وجود دارد. آن موقع ما هر وقت می‌خواستیم اساسنامه را تصویب کنیم جلوی آن را می‌گرفتند و در واقع زورمان نمی‌رسید.

*زمان ریاست بن همام در AFC یادم می‌آید که وی بسیار به حق پخش تلویزیونی ایراد گرفته بود و سفت ایستاد و گفت: باید رسانه ملی حق پخش تلویزیون باشگاه‌ها را پرداخت کند آن موقع آقای علی آبادی رییس وقت سازمان تربیت بدنی با احمدی‌نژاد و ضرغامی رییس صدا و سیما جلسه گذاشت و حق پخش برقرار شد اما دوباره بعد از چند سال آن را حذف کردند.

*در جایی خواندم که نوشته بودند فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون اعلام کرده که این دو باشگاه را حذف کنید مگر می‌شود چنین چیزی اتفاق بیفتد کوچکترین اتفاق در فوتبال ایران را رسانه‌ها رصد می‌کنند دور عصر حجر نیست که چیزی پنهان بماند یک مصاحبه اینجا انجام دهی آن طرف آب همه متوجه می‌شوند.

*نمی‌دانم چرا از عزیزی خادم انتفاد می‌کنند اما نتایج تیم‌های ملی در رده‌های مختلف خوب بوده است البته من کامل مسایل فدراسیون فوتبال را مطالعه نکردم.

* در خصوص انتقاد به عزیزی خادم در خصوص بحث جادوگری باید بگویم وارد این مسایل نمی شوم؛ زمان ما که چنین بحث هایی نبود من البته همان طور که گفتم این مسایل را زیاد مطالعه نمی‌کنم و فقط مسابقات را رصد می‌کنم.

اخبار فوری پرسپولیس

نمی دانم چرا از عزیزی خادم انتقاد می کنند؟/ وارد بحث جادوگری نمی شوم/ احمدی نژاد هم درباره حق پخش صحبت کرده بود

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ