خیانتکاران حذف استقلال را محاکمه کنید/ وزیر سابق این بلا را سر استقلال آورد/ آقایان به شهرت رسیدند و دیگر عین خیالشان هم نیست

0

پرسپولیس نیوز –

پیرو انتشار خبر حذف تیم های استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا همچنان بسیاری از پیشکسوتان دو تیم در واکنش به این موضوع انتقاداتی را نسبت به وزارت ورزش در دوران مسعود سلطانی فر مطرح می‌کنند.

محمد نوری در گفتگو با خبر ورزشی، درباره دلایل حذف استقلال از مسابقات آسیایی و لطمه بزرگی که این موضوع به این باشگاه و هوادارانش می‌زند اظهاراتی را مطرح کرد:
 

حذف استقلال از آسیا چه لطمه‌ای به این باشگاه می زند؟

دود این آتش بیش از هر کسی به چشم هواداران و دوستداران تیم استقلال می‌رود. آنهایی که دلشان به حال این باشگاه و استقلال می سوزد. متاسفانه آنهایی که در راس فدراسیون فوتبال و ورزش ایران نشسته‌اند کوچکترین ناراحتی از این بابت ندارند، چون می دانند هر کاری بکنند کسی آنها را محاکمه نمی‌کند.

به نظر شما چه کسانی مقصر این اتفاقات هستند؟

فدراسیون فوتبال در رأس همه مقصران است. مهدی تاج و آنهایی که همیشه از طرف فدراسیون با AFC مکاتبه می کردند و وعده و وعید می‌دادند که مشکلات حل می‌شود، مقصران اصلی حذف استقلال هستند. فدراسیون فوتبال بزرگترین خیانت را در حق باشگاه استقلال کرد و همین‌طور وزارت ورزش.

چرا وزارت ورزش را مقصر می دانید؟

آقای سلطانی فر با وعده های مکرر از مرداد به آبان، از آبان به اسفند و از اسفند به خرداد در سال های اخیر دائماً وعده خصوصی‌سازی می‌داد ولی هرگز این اتفاق نیفتاد. اگر استقلال خصوصی شده بود هیچ وقت به این شرایط دچار نمی شد. یک مدیر در یک شرکت خصوصی دلش نمی‌خواهد بزرگترین فرصت باشگاهش برای پیشرفت را از دست بدهد. خدا از این خیانت کاران نگذرد، همان هایی که باعث شدند استقلال به آسیا نرود. می دانید چه ضرر بزرگ مالی به باشگاه وارد شد؟ آقایانی که این بلا را سر استقلال آوردید، می دانید چه لطمه‌ای به هواداران این تیم زدید؟ البته بعید می دانم کوچکترین ناراحتی داشته باشید چون شما استفاده تان را از کنار این باشگاه ها و فوتبال ایران برده اید و به شهرت و پول و مقام رسیدید.

تبعات این اتفاق برای فوتبال ایران چیست؟

فوتبال ایران عقبگرد می کند. می دانید با این اتفاق چند سال به عقب می رویم؟ متاسفانه باید بگویم همین حالا هم در فدراسیون افرادی بودند که دلشان نمی خواست استقلال به لیگ قهرمانان آسیا برود و با ادامه همین روند مطمئنم استقلال سال بعد هم از رسیدن به مسابقات آسیایی باز می‌ماند. به خدا مردم ناراحت هستند. هواداران غصه می خورند. آقای سلطانی فر الان کجاست؟! چرا کسی این افراد و محاکمه نمی‌کند؟ چرا کسی از آنها سوال نمی کند؟ چرا در دورانی که استقلال می‌توانست بدهی هایش را بپردازد کمکش نکردید؟ حالا تیم با چه روحیه ای در مسابقات لیگ برتر حضور پیدا کند؟ همیشه باید یک سنگ بزرگ سر راه استقلال بیندازید؟

اخبار فوری پرسپولیس

خیانتکاران حذف استقلال را محاکمه کنید/ وزیر سابق این بلا را سر استقلال آورد/ آقایان به شهرت رسیدند و دیگر عین خیالشان هم نیست

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ