تصویر| امباپه تهدید به مرگ شد

0

تصویر| امباپه تهدید به مرگ شد

ساتین – کیلیان امباپه روز گذشته (دوشنبه) در شهر بوندی که دوران کودکی و نوجوانی خود را در آن سپری کرده است، مورد تهدید واقع شد. این اتفاق با حمله فرد یا افرادی ناشناس به یک دیوارنگاره با تصویر امباپه رخ داد که زیر آن نوشته شده: «امباپه، خودت را مرده بدان!»

این دیوارنگاره که توسط شرکت نایکی به مناسب ۲۱ ساله شدن امباپه طراحی شده، به نوعی سیر پیشرفت امباپه از یک کودک که در خواب رؤیای تبدیل شدن به یک ستاره فوتبال را می‌بیند تا رسیدن او به پیراهن تیم ملی فرانسه را به تصویر کشیده است. در کنار این تصویر هم نوشته شده: «رؤیاهایت را دوست داشته باش و آنها هم تو را دوست خواهند داشت».

خرابکاران تهدید کننده اما در کنار این تصویر امباپه را تهدید به مرگ کرده‌اند. علاوه بر امباپه آنها شخصی به نام سیلوین توماسین که نامزد انتخابات شهرداری بوندی است را به همین شیوه تهدید و به او اهانت کرده‌اند.

پاری سن ژرمن نیوز

برخلاف آنچه تصور می‌شود، تهدید امباپه ربطی به مسائل فوتبالی ندارد و کاملاً سیاسی است، چرا که امباپه چندین بار در کنار توماسین در کمپین‌های تبلیغاتی این زن فرانسوی دیده شده است. در واقع توماسین دوست خانوادگی امباپه است و به همین دلیل مخالفان او برای خانواده امباپه نیز شمشیر را از رو بسته‌اند.

این دومین اتفاق جنجالی است برای امباپه طی روزهای اخیر رخ می‌دهد. در اتفاق اول که در شبکه‌های اجتماعی غوغا به پا کرد، ستاره پاری‌سن‌ژرمن در شبکه‌های اجتماعی، از یک دختر ۸ ساله که در یک ویدئوی از پیش ضبط شده از او تقاضا کرده در پاری‌سن‌ژرمن بماند و از سوی بسیاری از کاربران مورد توهین واقع می‌شود دفاع کرد. او نوشت: با این میزان از خشونت و اظهارنظرها درباره تنها یک بچه، دیگر داریم شور قضیه را درمی‌آوریم. بهتر است کمی هم به عقل‌مان رجوع کنیم.

پاری سن ژرمن نیوز

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ