قیمت خودرو امروز ۱۷خرداد ۱۴۰۱

0

اخبار خودرو

مجله خودرو ساتین- قیمت خودرو صفر داخلی در روز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

قیمت خودرو صفر داخلی امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ در بازار ایران به شرح زیر است:

پراید ۱۱۱ به قیمت ۲۰۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۷۵ میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ هم‌اکنون در قیمت ۵۰۸ میلیون تومان در بازار خودرو کشور موجود است. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز سه میلیون نسبت به روز گذشته کاهش قیمت داشت و به ۴۰۰ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو‌های پرطرفدار

تیبا هاچ‌بک پلاس هم‌اکنون با نرخ ۲۱۱ میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۴۰۱ نیز دو میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش داشت. این خودرو به ۳۰۷ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ تیپ پنج نیز در بازار کشور در نرخ ۳۴۷ میلیون تومان ثابت ماند. پژو پارس اتوماتیک نیز بر قله ۴۴۴ میلیون تومان ایستاد.


بیشتر بخوانید: ازسرگیری خرید و فروش غیرقانونی حواله خودرو!


تارا اتوماتیک امروز در بازار پنج میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشت و هم اکنون با نرخ ۵۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پیش‌بینی قیمت خودرو در روز‌های آینده

مرتضی مصطفوی، کارشناس صنعت خودرو گفت: سامانه یکپارچه، تفاوت خاصی با قرعه‌کشی خودروسازان ندارد. قرار بود وزارت صمت دخالت‌های خود را در صنعت خودروسازی کشور کاهش دهد، اما حال قرعه‌کشی نیز به وظایف آن اضافه شد.

او توضیح داد: با این اقدامات وزارت صمت، تنها وضعیت این صنعت و بازار بدتر می‌شود. با این شرایط، هیچ یک از اهدافی که وزارت صمت برای کنترل قیمت‌ها مشخص کرده بود، تحقق نمی‌یابد.

منبع: تجارت نیوز

قیمت خودرو امروز ۱۷خرداد ۱۴۰۱

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ