مخفی ترین راز پنهان بازیگران سینما + عکس

0

اعتیاد هالیوودی ها تندیس اسکار را هم به تنگ آورده است. این تندیس که به اندازه ی یک انسان واقعی است در یک طرح جدید روی پاها و دست های خود افتاده و در حال مصرف مواد مخدر نشان داده شده است. قبل از برگزاری مراسم اسکار این تندیس در بلوار هالیوود قرار داده شد درست قبل از اینکه بازیگران روی فرش قرمز قدم بگذارند

عکس بازیگران هالیوود بازیگران معتاد اعتیاد بازیگران

این مجسمه را که هنرمندی به نام “مسیح پلاسیتکی” ساخته است قصد دارد به مشکل پنهان مصرف مواد مخدر بازیگران و ستاره های هالیوودی اشاره کند. رازی که تا قبل از مرگ بازیگر درجه یک “فیلیپ سیمورهافمن” پوشیده مانده بود.

هنرمند خیابانی لس آنجلس که این مجسمه را ساخته است گفت: ” اگر نگوییم و ندانیم که کوکائین جزئی از هالیوود است یعنی گول ظاهر هالیوود را خورده ایم.”

این مجسمه ی هنری و بحث بر انگیز با عنوان ” بهترین ضیافت هالیوودی” شکل و شمایل یک تندیس اسکار را نشان می دهد که با یک اسکناس صد دلاری می خواهد مواد مخدرش را مصرف کند. این هنرمند مجسمه را که از جنس فایبرگلاس و مواد مخدر است، به استودیوی خود در مرکز شهر لس آنجلس برده است اما قصد دارد روز یکشنبه دوباره این مجسمه را در خیابان ملروز بگذارد.

این هنرمند درباره مجسمه گفت: این مجسمه مسیح پلاسیتکی نام گرفته است و فقط می خواهد نشان دهد که در زندگی مردم آمریکا کوکائین چه نقشی دارد.

سال گذشته مسیح پلاسیتکی مجسمه ی دیگری ساخته بود که در حال تزریق هروئین به خود بود و در زیر مجسمه نوشته شده بود: “مخفی ترین راز پنهان بازیگرها.

عکس بازیگران هالیوود بازیگران معتاد اعتیاد بازیگران

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ