خانه / جالب و خواندنی / استخرهای مختلط در قلب تهران همراه با ماساژ زنان! + عکس

استخرهای مختلط در قلب تهران همراه با ماساژ زنان! + عکس

چندی پیش خبری در خصوص انتشار عکس های استخرهای مختلط واقع در قلب شهر تهران در رسانه ها، موجی از تعجب را به همراه آورد و تا پس از زمزمه های وجود سالن های ماساژ و آرایشگاه های مختلط این بار چشم مردم به حادثه تاسف بار دیگری روشن شود.

 

ماساژور های زنانه ماساژور خانم ماساژ زنان تاتوکارهای زن بلیط استخر مختلط استخرهای مختلط استخر زن و مرد آرایشگاه مختلط

مدت ها پیش زمزمه هایی در خصوص وجود آرایشگاه ها مختلط در سطح شهر منتشر شد. بر اساس آن خبرها در برخی سالن های زیبایی شهر به خصوص سالن های مناطق شمالی شهر، آقایان آرایشگر به خانم ها خدمات آرایشی ارائه می دهند و به تبع از فرهنگ غربی از آرایشگران مرد برای خدمات پیرایش و آرایش زنان استفاده می کنند. این خبر آن روزها هم بازخوردهایی را به همراه داشت و در پایان هم معلوم نشد چه کسی پیگیر فعالیت این مراکز شد. در پایان هم این مراکز به حیات خود ادامه دادند بدون اینکه مشکلی برای ادامه کارشان پیش بیاید. جالب اینجا است که هزینه های خدمات آرایشی در آرایشگاههایی که از آرایشگرهای مرد برای خانمها استفاده می کنند، بسیاری بالاتر از آرایشگاه هایی است که خانم ها به ارائه خدمات می پردازند.

ماساژور های زنانه ماساژور خانم ماساژ زنان تاتوکارهای زن بلیط استخر مختلط استخرهای مختلط استخر زن و مرد آرایشگاه مختلط

 

خالکوبی مردان توسط تاتوکارهای زن!

از دیگر مواردی که اختلاط در آنها برخلاف ارزشهای اخلاقی و اسلامی اتفاق افتاده ، ماجرای تاتو یا به اصطلاح همان خالکوبی است. در روزگاری نه چندان دور خالکوبی به مردان اختصاص داشت و تنها افراد خاصی از کوبیدن نقوشی رنگی بر روی پوستشان استفاده می کردند. این روزها اما دیگر از خالکوبی های آبی رنگ خبری نیست و پسران و دختران به تقلید از هنرپیشه های هالیوودی و خواننده های غربی، طرح هایی را به روی بدن خود تاتو می کنند که گاهی پاک کردنش برایشان خیلی گران تمام می شود.

جالب اینجا است که این سالن ها در اقدامی تعجب برانگیز از ماساژورهای خانم برای ارائه خدمات به آقایان استفاده می کند و همه این اتفاقات در شهری می افتد که مردمش ارزش های اخلاقی و انسانی را مهم ترین مولفه زندگی شان می دانند

بر اساس آمارهای تاتو برای بدن بسته به مساحت نقشی که تاتو می شود، از ۱۰۰هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان متفاوت است. از سوی دیگر دیگر این روزها برخی از آرایشگران زن، خدمات تاتو خود را به صورت خصوصی برای مردان و حتی در منازلشان انجام می دهند. برای این منظور فقط کافی است که یکی از این مراکز خاص تاتو تماس بگیرید و از خانم تاتو کار بپرسید که آیا خدمات تاتو را به روی بدن اقایان هم انجام می دهد و اینکه شرایطش به چه صورت است تا اینکه خانم آرایشگر با دریافت آدرس منزل و بیان هزینه کار، خدمات را ارائه دهد!

البته بماند که این تاتوها از آنها که هر روز در حال تغییر هستند پس از مدت کوتاهی از مد می افتد و آن زمان است که کسانی که از این تاتو ها استفاده کرده اند برای پاک کردن نقش باید چند میلیون تومانی خرج کنند تا بتوانند رد خالوبی هایشان را بی رنگ کند جالب است بدانید هزینه پاک کردن تاتو یک ابرو ۱۵۰ هزار تومان است و برای پاک کردن یک تاتو بدن باید هزینه ای بالای ۳ الی ۴ میلیون پرداخت کرد که این سقف هزینه با توجه به نقوش تاتو تا ۱۰ میلیون تومان هم می رسد از طرف دیگر و این امکان هم وجود دارد که تا اخر عمر هم نتوانند از شر این تاتوها از مد افتاده مزاحم خلاص شوند.

 

ماساژور های زنانه ماساژور خانم ماساژ زنان تاتوکارهای زن بلیط استخر مختلط استخرهای مختلط استخر زن و مرد آرایشگاه مختلط

 

ماساژور های زنانه با سرویس درب منزل!

در ادامه روند اختلاط در محیطهای خصوصی، پدیده ای که در ماههای اخیر بسیار مشهود تر در سطح شهر شیوع پیدا کرده است، سالن ها ماساژی است که آگهی های تبلیغاتی و تراکت هایشان درب منازل هم پخش می شود. این سالن های ماساژ در آگهی های خود با اشاره به استفاده از ماساژور های تایلند از مشتریان خود دعوت می کنند که با حضور در این سالن ها لحظات آرامش بخشی را تجربه کنند. جالب اینجا است که این سالن ها در اقدامی تعجب برانگیز از ماساژورهای خانم برای ارائه خدمات به آقایان استفاده می کند و همه این اتفاقات در شهری می افتد که مردمش ارزش های اخلاقی و انسانی را مهم ترین مولفه زندگشان می دانند.

بر اساس آن خبرها در برخی سالن های زیبایی شهر به خصوص سالن های مناطق شمالی شهر، آقایان آرایشگر به خانم های خدمات آرایشی ارائه می دهند و به تبع از فرهنگ غربی از آرایشگران مرد برای خدمات پیرایش و آرایش زنان استفاده می کنند

جالب تر این که این سالن های ماساژ علاوه بر فعالیت معمولشان، برای مشتریان خارج از سالن هم خدمات ارائه می دهند و در شرح اطلاعات آگهی شان هم آورده اند که : خدمات ماساژ حتی در منزل شما! وجود چنین مراکز غیر قانونی که با صورت زیر زمینی به قبح زدایی از ارزش های خانوادگی و اسلامی می پردازند در حالی ادامه پیدا می کنند که با رسیدگی بیشتر می توان ریشه چنین اتفاق هایی را از ریشه خشکاند.

 

 

ماساژور های زنانه ماساژور خانم ماساژ زنان تاتوکارهای زن بلیط استخر مختلط استخرهای مختلط استخر زن و مرد آرایشگاه مختلط

انتشار عکس های استخر های مختلط در اینترنت

در ادامه این اختلاط های نامشروع و گناه آلود محیط های خصوصی چندی پیش یک سری تصویر از استخرهای مختلط در سطح تهران در فضای مجاز منتشر شد که نگرانی های بسیاری را به دنبال داشت. اینکه در کشور اسلامی و پایبند به مبانی شرعی و دینی، برخی استخرهای باشگاه های ورزشی و استخرهای منازل که از نظارت نهادها خود را مصون می بینند اقدام به اجاره و در اختیار قرار دادن این مکان ها کنند و در این میان گروهی که رگه های فرهنگی و مذهبی آنها رنگ باخته است با حضور در ان استخر ها تصاویر اعمال شنیع خود را در در فضای مجازی منتشر کنند، واقعا تاسفبار است.

این اتفاق ها شاید تلنگری باشد برای مسئولان فرهنگی و انتظامی تا فکری برای وقوع چنین فجایعی در قلب پایتخت بکنند و تکرار چنین اعمال شنیعی را برای همیشه مختوم کنند.

 

منبع: انقلاب نیوز

۳۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. به نظر با حال میاد کاشکی منم میرفتم

 2. حیف شد!کاش ادرس دقیقشوهم میدادین…!

 3. اخلاقیات داره از بین میره،فاجعس

 4. حالا مگه چه اتفاق فجیعی افتاده که انقد شلوغش میکنید؟بخاطر یه عده جوون که میخوان از زندگی لذت ببرن؟؟با این کاراشون چه ضرری به دیگران میزنن؟میترسید ایمانتون سست شه ؟

 5. زندگی برای لذت بردن اهمه نعمتهای خداست پس نعمتهای خدایی را از مردم دریغ کردن گناهی بزرگ است

 6. چقدر خوب.. منم می خوام.. هر کی بلده منم راهنمایی کنه..

 7. انسان بعضی اوقات پست تر لز حیوانات میشود

 8. خدا به دادمان برسد

 9. من واقعا متاسفم برای یه مشت آدم لجن مثل اینا که نه خانواده دارن نه حیا بعدم بیشتر متاسفم برای شماهایی که میگید دارن لذت میبرن کاش ادرس میدلد ماهم میرفتیم خاک توسرتون لجنای بد بخت

 10. غصه نخور سوده جون منجی مون که بیاد حق همه رو میزاره کف دستشون….
  خدا لعنتتون کنه که زندگی و فکر و ذهن جوونای ماره به لجن می کشید من یه نوجوون ۱۳ ساله بیشتر نیستم…..
  ولی این شماهایی که نمیذارید امام زمان دوتا یاور داشته باشه ولی خودم خاک کف ژای آقامم

 11. به نظر من اصلا کار عجیبی انجام ندادن شاید برای شما عجیب باشه که اصلا ندیدین از این چیزا چون برخلاف کل دنیا دارید زندگی می کنید هر کسی اعتقادات خودش رو داره مثلا کاری که کردن چه ضرری ب من و شما زده…

 12. به نظر میرسه عکسا محیط خانوادگیه و حالا هر جوری به بیرون درز کرده ؟

 13. ماندانا یه چیزی گفت تورو خدا جوابای ملتو کلا …
  نگم بهتره

 14. یه نگاه به پیرمردو پیر زنها بندازید. یه روزی ما هم مثل اینا میشیم پس بهتر نیست خوب زندگی کنیم. خوب زیستن یعنی بندگی خدا کردن. این آدم را آرام میکنه. من متاهلم خیلی لذتها رو تجربه کردم ولی برای من هیچ لذتی به اندازه خوندن دعای ابوحمزه ثمالی و بعضی نماز شبها لذت نداشت. لذتهایی که نه تنها آدم پس از اون پشیمون نمیشه بلکه حسرتش رو هم می خوره. عزیزان به این هوسهای زود گذر دنیا دل خوش نکنیم.

  به امید صبحی که منجی بحق عالم بشریت زمامدار عالم هستی بشه

  دکتر ….

 15. ملت صد جور دردو غصه دارن اونوقت اینا اومدن ب چه چیزایی گیر دادن..یکم ب فکر مردم فقیر باشید ب جای اینکه به کارای یه مشت بچه پولدار زوم کنید..واقن متاسفم واسه خودم که در کنار انسانهایی زندگی میکنم که از بس ایمانشون ضعیفه از هر بی بندوباری ای میترسن..جالب اینجاس ادعاشونم گوش دنیارو کر کرده…نه که همه چیزتون رو اصول و منطقه،فقط همین یه موردش مونده ک اصلاح شه…هه!

 16. هر کی هرجور دلش میخاد باید زندگی کنه ——-منم استخر میخام اونم از نوع مختلط

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*