خانه / آخرین اخبار / واکنش همسر لیلا رجبی به طعنه‌های زشت احسان مهاجرشجاعی!

واکنش همسر لیلا رجبی به طعنه‌های زشت احسان مهاجرشجاعی!

همسر و مربی لیلا رجبی گفت: اندازه پراید هزینه کردند و آن وقت توقع دارند، ورزشکار از المپیک برای آنها لامبورگینی بیاورد.

پیمان رجبی در مورد اظهارات احسان مهاجرشجاعی درمورد لیلا رجبی اظهار داشت: کسانی که حرف از غیرت می‌زنند خودشان سهمیه می‌گرفتند و می‌رفتند. شما برای ورزشکارتان چه کار کرده‌اید که به او می‌گویید بی‌غیرت است، خانم رجبی دو بار ورودی المپیک گرفته و همیشه تنها بوده است.

وی ادامه داد: ورزشکار در جای بزرگی می‌جنگد و با امکاناتی که داشت همین‌قدر زورش می‌رسید، کسانی که این حرف‌ها را می‌زنند بررسی کنند چقدر هزینه شده است، با هیچ یک از اردوهای ما موافقت نشد، فقط ۵ ماه آخر را به ما حق ایاب و ذهاب دادند. من به عنوان مربی و خانم رجبی حقوق عقب‌افتاده داریم.

همسر و مربی لیلا رجبی اعلام کرد: ۱۲ ماه پیش ورودی المپیک گرفته بودیم و تنها دو ماه آخر با اردوی ما موافقت کردند و حتی گفتند که شما فدراسیون را تهدید می‌کنید و ما هم به این دلیل که حرف و حدیثی نباشد، در تهران ماندیم تا منتی نباشد.

رجبی گفت: اندازه پراید هزینه کرده‌اند و آن وقت توقع دارند ورزشکار از المپیک لامبورگینی بیاورد. واقعاً هیچ‌کاری برای ما نکردند و هر کسی چنین چیزی می‌گوید دروغ است، پس از بازگشت همسرم از المپیک یک تصمیم خوب برای آینده‌مان خواهیم گرفت. از همه مردمی که حمایت کردند، من را به عنوان مربی به ریو اعزام نکردند و سایر موارد بماند.

مهاجرشجاعی: نگفتم بی غیرت

قهرمان سابق دوومیدانی ایران گفت: منظور من در شبکه ورزش این بود که رجبی باید با غیرت و تمرکز بیشتری مسابقه می‌داد.

احسان مهاجرشجاعی در گفت‌وگو با فارس، در مورد اظهاراتش در شبکه ورزش در مورد لیلا رجبی عنوان کرد: من اصلا جمله‌ای در مورد بی غیرتی این ورزشکار به زبان نبردم و تنها گفتم که باید با غیرت و تمرکز بیشتری در مسابقه حاضر می‌شد و این هم حرف بدی نیست. شما ببینید رکورد او ۱۸ متر و در المپیک ۱۶ متر پرتاب می‌کند و نتیجه‌اش ضعیف است و آنطور که باید تلاش نکرد.

وی ادامه داد: حداقل احسان حدادی تلاش بیشتری کرد و یک مقدار فشار آورد، اما احساس می‌کنم خانم رجبی بی تفاوت بود.

قهرمان سابق دوومیدانی ایران عنوان کرد: مردم باید در مورد نتایج قضاوت کنند.

همسر لیلا رجبی پیمان رجبی در پست اینستاگرامش به شدت نسب به این توهین اعتراض کرد و نوشت:

فشار روحی روانی روی ورزشکار زیاد هست بدون مربی به اعزام شده …

همسر لیلا رجبی همسر پیمان رجبی مجری شبکه ورزش بیوگرافی لیلا رجبی بیوگرافی پیمان رجبی بیوگرافی احسان مهاجرشجاعی اینستاگرام لیلا رجبی ایرانیان در المپیک 2016 المپیک 2016 ریودوژانیرو

واکنش لیلا رجبی
لیلا رجبی در پستی در اینستاگرامش به این توهین انقاد کرد و گفت من ۱۰ سال هست تابعیت ایرانی را قبول کردم ( اصلیت لیلا رجبی از کشور بلاروس هست )

و مدال های زیادی دریافت کردم و عاشق ایران هستم…

همسر لیلا رجبی همسر پیمان رجبی مجری شبکه ورزش بیوگرافی لیلا رجبی بیوگرافی پیمان رجبی بیوگرافی احسان مهاجرشجاعی اینستاگرام لیلا رجبی ایرانیان در المپیک 2016 المپیک 2016 ریودوژانیرو

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*