خانه / سیاسی / واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش

واکنش قالیباف به حواشی ایجاد شده برای دختر و پسرش

قالیباف شهردار تهران به واکنش ایجاد شده در خصوص دختر و پسرش واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف پس از استماع سخنان اعضای شورای شهر در واکنش به ارائه گزارشش در خصوص واگذاری املاک گفت: اینکه من به دادستان عنوان کرده‌ام که در جریان برخی واگذاری‌ها نبوده‌ام درست نیست چرا که من بابت آن ۱۹ نفری که عنوان شده تخفیف‌های زیادی گرفته‌اند، به دادستان گفتم که در جریان نیستم اما چه در جریان این موضوع باشم یا نه مسئولیت متوجه من است.

شهردار تهران دختر محمدباقر قالیباف خانواده قالیباف ثروت شهردار تهران پسر محمدباقر قالیباف بیوگرافی محمدباقر قالیباف اتهام محمدباقر قالیباف

وی در پاسخ به این سوال یکی از اعضا مبنی بر اینکه آیا تخفیف‌های ارائه شده تنها برای مدیران بوده یا برای افراد نیازمند جامعه نیز بوده است یا خیر؟ گفت: ما حرف از قانون می‌زنیم و طبق قانون تخفیف برای کارکنان است و حتی ما برای افراد عادی و نیازمند نیز در بافت فرسوده تخفیف‌هایی ایجاد کرده‌ایم.

قالیباف در پاسخ به برخی انتقادات مبنی بر اینکه چرا بند ج (مبنی بر اینکه در واگذاری‌ها به افراد خانه دار ،مسکن تعاونی داده نشود) نیز رعایت نشده گفت: رعایت بند ج بر عهده تعاونی‌ها است.

قالیباف در پاسخ به این سوال که چرا همه مدیران در منطقه یک مسکن گرفته‌اند گفت: همه مدیران در منطقه یک مسکن نگرفته‌اند و بیش از ۳۰۰۰ نفر از پرسنل شهرداری در منطقه یک مسکن تعاونی گرفته و با افتخار عنوان می‌کنم که عمده کارگران ما در حوزه‌هایی همچون پسماند و … در مناطق پنج و ۲۲ مسکن گرفته‌اند.

قالیباف با بیان اینکه من تحت تاثیر جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرم گفت: معصومه آباد از اینکه آبروی خانواده‌اش در این جریان واگذاری املاک رفته گلایه دارند اما من چه جوابی به دختر و پسرم بدهم؟ تصویر زن دیگری با شرایط و وضعیت دیگری را منتشر کرده‌اند و گفته‌اند که این دختر قالیباف است یا عکس یک پسری را در فضای مجازی منتشر کرده و می‌گویند که پسر قالیباف با ربودن ۸۰۰۰ میلیارد تومان از کشور خارج شده و من به دختر و پسرم چه بگویم؟

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهید تخریب کنید، من را تخریب کنید نه خانواده‌ام را، گفت: ما بچه رزمنده‌  هستیم و در خدمت شهدا و انقلاب فعالیت می‌کنیم و باید جمع مدیریت شهری به مانند یک برادر و خواهر کنار همدیگر ایستاده و خدمت کنیم چرا که مردم از ما توقع خدمت دارند.

قالیباف افزود: اگر یک مورد تخلف از سوی اعضا گزارش شود من بدون بررسی با آن برخورد می‌کنم و چه بسا هادی ساعی در شورای قبل به من گفت که خودش به عینه دیده که یکی از مسئولان شهرداری تخلف می‌کند و من آن را عزل کردم و پس از آن ساعی آمد که شفاعت کند اما به او گفتم که بخشش و شفاعتی در فساد نداریم.

وی با بیان اینکه مدیران شهری باید در کنار همدیگر با وحدت و همکاری به مردم خدمت کنند گفت: به زودی قوه قضاییه به تمام مسائل رسیدگی می‌کند و این موضوعات مشخص می‌شود.

یک نظر ثبت شده

  1. درود بر غیرت و شرفت که با تمام تهمت ها و هجمه ها از سوی بدخواهان داخلی باز محکم ایستاده ای … سلامت باشی دلاور

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*