خانه / حوادث / ارتباط پنهانی پروین ۴۷ ساله با امین ۱۸ ساله چرا به دادگاه کشید؟! + عکس

ارتباط پنهانی پروین ۴۷ ساله با امین ۱۸ ساله چرا به دادگاه کشید؟! + عکس

پسر۱۸ساله که پس از برقراری رابطه پنهانی با یک زن میانسال وی را تهدید به مرگ کرده بود با حکم قضایی به شلاق و ترک خاک ایران محکوم شد. قضات دادگاه زن میانسال را نیز به شلاق و ۲سال کار اجباری در مرکز نگهداری سالمندان محکوم کردند.

رسیدگی به این پرونده با شکایت یک زن ۴۷ ساله به نام پروین در دستور کار پلیس قرار گرفت. این زن گفت: همسرم چند سال قبل فوت و و دخترم به تازگی ازدواج کرده است. مدتی پیش چون تنها بودم به پارک رفتم و آنجا با پسر جوانی به نام امین آشنا شدم. او که پسر خوش ظاهری بود به من ابراز علاقه کرد. مدتی من و پسر ۱۸ساله تلفنی با هم در ارتباط بودیم و چند بار او به خانه مان آمد. پس از مدتی از رابطه پنهانی با پسرجوان پشیمان شدم و از او خواستم دیگر با من تماس نگیرد اما دست بردار نبود.

این زن ادامه داد: تهدید های این پسر شروع شده بود که فهمیدم او افغانی است و به دروغ گفته ایرانی است. او حتی مرا تهدید به اسیدپاشی کرد تا به خواسته هایش تن بدهم. یکبار تصویر اسلحه ای را برایم فرستاد و تهدیدم کرد با این اسلحه مرا می کشد. او تصاویر مستهجنی برایم می فرستاد و می گفت اگر ارتباطم را با او قطع کنم این تصاویر را به خانواده ام نشان می دهد و آبرویم را می برد. اما تصاویر متعلق به من نبود. او حالا ۵ میلیون تومان پول از من خواسته تا دست از سرم بردارد.

به دنبال شکایت این زن پلیس وارد عمل شد و پسر افغان را بازداشت کرد.

وی که منکر تهدیدهای مرگبار زن میانسال بود دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیرعلنی محاکمه شد.

مجازات رابطه نامشروع زنان بیوه کم سن رابطه نامشروع جنسی حوادث تهران چگونه زنان را جذب خود کنیم افغانی در ایران ازدواج با مردان افغانی ازدواج با زن بیوه

در پایان این جلسه هیات قضایی پسر افغان را به ۹۹ ضربه شلاق و ترک خاک ایران محکوم کرد. زن میانسال نیز به جرم  برقراری رابطه پنهانی با پسر جوان به ۹۹ ضربه شلاق و دو سال کار اجباری در مرکز نگهداری سالمندان کهریزک محکوم شد.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. وَرَ‌اوَدَتْهُ الَّتِی هُوَ فِی بَیْتِهَا عَن نَّفْسِهِ وَغَلَّقَتِ الْأَبْوَابَ وَقَالَتْ هَیْتَ لَکَ ۚ قَالَ مَعَاذَ اللَّـهِ ۖ إِنَّهُ رَ‌بِّی أَحْسَنَ مَثْوَایَ ۖ إِنَّهُ لَا یُفْلِحُ الظَّالِمُونَ ﴿٢٣﴾ «یوسف» و آن [بانو] که وى در خانه‌اش بود خواست از او کام گیرد، و درها را [پیاپى‌] چفت کرد و گفت: «بیا که از آنِ توام!» [یوسف‌] گفت: «پناه بر خدا، او آقاى من است. به من جاى نیکو داده است. قطعاً ستمکاران رستگار نمى‌شوند.» (۲۳)
    فَاتَّخَذَتْ مِن دُونِهِمْ حِجَابًا فَأَرْ‌سَلْنَا إِلَیْهَا رُ‌وحَنَا فَتَمَثَّلَ لَهَا بَشَرً‌ا سَوِیًّا ﴿١٧﴾ قَالَتْ إِنِّی أَعُوذُ بِالرَّ‌حْمَـٰنِ مِنکَ إِن کُنتَ تَقِیًّا ﴿١٨﴾ «مریم» و در برابر آنان پرده‌اى بر خود گرفت. پس روح خود را به سوى او فرستادیم تا به [شکل‌] بشرى خوش‌اندام بر او نمایان شد. (۱۷) [مریم‌] گفت: «اگر پرهیزگارى، من از تو به خداى رحمان پناه مى‌برم.» (۱۸)

  2. خب جرم تهدید چی میشه؟ قضات ما باید عدل رو برقرار کنن ، این که یه خارجی بیاد ایران و هر کاری خواست بکنه، خیلی ظلم در حق شهروندی ملت ماست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*