خانه / آخرین اخبار / ماجرای لیست تعرفه خدمات پیام رسان سروش چیست؟

ماجرای لیست تعرفه خدمات پیام رسان سروش چیست؟

در چند ساعت گذشته مطلبی با عنوان “لیست تعرفه‌ی خدمات پیام‌رسان سروش” در فضای مجازی منتشر شده و در برخی از کانال‌ها منعکس می‌شود. در این مطلب برای تماس صوتی، فضای ذخیره فایل، ساخت گروه، ساخت کانال و حتی برای پیام‌های شخصی تعرفه مشخص شده است؛ همچنین وجود ضوابطی برای عضویت در سروش و محتوای مطالب رد و بدل شده در این پیام‌رسان ادعا شده است. با توجه به دور از ذهن بودن موارد ذکر شده در این مطلب، صحت آن را از مدیر پیام‌رسان سروش پیگیری کردیم.

سیدمیثم سیدصالحی مدیر پیام‌رسان ایرانی سروش در خصوص این موضوع اظهار داشت: مطلبی که با عنوان “لیست تعرفه‌ی خدمات پیام‌رسان سروش” در فضای مجازی منتشر شده، از اساس دروغ است؛ آن عکس که با این عنوان تولید شده، متعلق به ما نبوده و کاملاً ساختگی است.

وی در رابطه با هزینه‌ی استفاده از سروش برای کاربران، توضیح داد: در این مطلب دروغی که در فضای مجازی منتشر شده، حتی برای ارسال پیام‌های شخصی تعرفه مشخص شده است؛ این در صورتی است که نه‌تنها استفاده از قابلیت‌های پیام‌رسان سروش مانند گروه، کانال و فضای ذخیره فایل رایگان است، بلکه حتی مصرف اینترنت در این پیام‌رسان نیز رایگان است.

مدیر پیام‌رسان ایرانی سروش ضمن تأکید مجدد بر جعلی بودن آن مطلب، اظهار داشت: ما در حال پیگیری هستیم تا منبع این مطلب دروغ را پیدا کنیم که مشخص شود چه کسی آن را تولید و منتشر کرده است.

سیدصالحی در رابطه با اختلال‌های زیادی که با رجوع بیشتر مردم به پیام‌رسان سروش در هفته‌های اخیر و به خصوص پس از فیلترینگ تلگرام رخ داد، توضیح داد: در روزهای اخیر ما شاهد بودیم با رجوع تعداد زیادی از مردم به سروش، تعداد کاربران این پیام‌رسان از مرز هشت میلیون نفر گذشت و در حال حاضر سروش بیش از هشت میلیون و ششصد و پنجاه هزار کاربر دارد. ضمن اینکه از این اعتماد مردم سپاسگزار هستیم و قدر آن را می‌دانیم، باید بگویم که ورود حجم بالایی از کاربران در یک مدت زمان کوتاه، موجب شده تا کندی‌هایی در برخی از مقاطع زمانی رخ دهد.

وی ادامه داد: تیم سروش در چند روز اخیر با تلاش شبانه‌روزی خود و با افزایش زیرساخت‌ها تلاش کرد تا حد زیادی این اختلالات را برطرف کند و در آخرین به‌روزرسانی که به تازگی ارائه گردید، بسیاری از مشکلات از جمله سرعت تا حد زیادی برطرف شد و مردم می‌توانند از سرویس‌های این پیام‌رسان استفاده کنند. ما همه‌ی تلاش خود را انجام می‌دهیم تا اختلالات به حداقل برسد و پیام‌رسان سروش با سرعت بالا و بدون اختلال به مردم ارائه سرویس کند.

نرم افزار پیام رسان ایرانی کانال تلگرام اصلاح طلبان کانال تلگرام آمد نیوز صاحب پیام رسان سروش شایعات تلگرام سایت خبری آمد نیوز سایت بررسی شایعات رسانه‌های اصلاح طلب پیام رسان سروش اصلاح طلبان چه کسانی هستند آمد نیوز متعلق به کیست؟

یک نظر ثبت شده

  1. سلام من بخاطر فیلتر شدن تلگرام چند روزیه که سروش نصب کردم. بد نیست اما نمیشه تلفنی صحبت کرد و نمیشه پیام صوتی بذارم. اما بازم برای اول کار خوبه . انشالله بعد از یکی دو بار آزمایش از طرف سازمانش بهتر روش کار بشه ما بتونیم پوز این خارجیا رو به خاک بمالونیم. خیلی دلم می خواد ماهم بهترین کار رو بتونیم انجام بدیم. توروخدا توی این کارا از مغزای ایرانی استفاده کنید راست و حسینیم کار کنید بدون دوز و کلک که ان شالله کار سروش ما از تلگرام بهتر بشه. یه زمانی ما ایرانیا مبدأ علم دنیا بودیم. باور کنید میشه اگه واقعا خوب کار کنیم دوباره تلاشمونو خوب کنیم و به جای استفاده از بارای خارجی از بار خودمون استفاده کنیم اینطوری نیاز به استفاده از پول نفتمون هم نیست. اونوقت ما هم می تونیم سر چاه های نفتمون رو پلمپ کنیم. فقط تو رو خدا عیباشو زود برطرف کنید و جوابگوی مردم باشید. مردم هم از خود شمان. اینطوری اعتماد مردم رو برای خودتون می کنید. دست علی یارتون باشه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*