خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی یزدان فتوحی (بازیگر و کارگردان) +عکس

بیوگرافی یزدان فتوحی (بازیگر و کارگردان) +عکس

یزدان فتوحی بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد ۱۳۵۵ است. از مهم‌ترین آثار یزدان فتوحی می‌توان به بازیگری در سریال خنده بازار، فیلم ثبت با سند برابر است و فیلم ما خیلی باحالیم اشاره کرد.

یزدان فتوحی فارغ التحصیل لیسانس روانشناسی بالینی و فوق لیسانس روانشناسی مشاوره است، بازیگرای رو زیر نظر مرحوم حمید سمندریان گذراند و دوره های کارگردانی را نیز در انجمن سینماگران جوان در سال ۱۳۷۵ تمام کرده است.

اولین باز از همین کلاس های بازیگری به سریال در پناه تو در سال ۷۴ معرفی شد که نقش کوتاهی بعنوان یکی از دانشجوها ظاهر شد.

فیلمهای یزدان فتوحی عکس جدید بازیگران بیوگرافی یزدان فتوحی بیوگرافی بازیگران بازیگران شکر آباد بازیگران سریال طنز ناخونک بازیگران خنده بازار

وی در اسفند ماه ۸۹ بخاطر دوستی اش با شهاب عباسی برای احوال پرسیاز او و گروهش در لوکیشن مجموعه حاضر شد که شهاب عباسی پیشنهاد بازی وی در این مجموعه را می دهد، او همچنین در گروه نویسندگی تمام بخش های این سریال نیز حضور داشته است.

ازدواج و همسر

شایعاتی در فضای مجازی وجود دارد که یزدان فتوحی با الهام اخوان از بازیگران تئاتر و سینما ازدواج کرده است و این خبر قابل تایید نیست.

فیلمهای یزدان فتوحی عکس جدید بازیگران بیوگرافی یزدان فتوحی بیوگرافی بازیگران بازیگران شکر آباد بازیگران سریال طنز ناخونک بازیگران خنده بازار

عکس یزدان فتوحی و امید حاجیلی ، همایون نصیری ، حامد تهرانی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*