خانه / آخرین اخبار / مادر حنانه شهشهانی: دخترم کشف حجاب نکرده + عکس

مادر حنانه شهشهانی: دخترم کشف حجاب نکرده + عکس

شایعه‌ها و حاشیه‌ها گویا تمامی ندارد. یک تیتر می‌خواهد: «عکس‌های متفاوت» یک نام آشنا: «حنانه شهشهانی»؛ هر چه معروفتر، پرخواننده‌تر! امنیت شخصی، آبروی خانواده، اخلاق، فرهنگ و خیلی چیزهای دیگر هم هیچ! درست مثل آنچه ویدا شهشهانی، مادر حنانه، بازیگر تلویزیون و تئاتر و گوینده پیشکسوت رادیو از آن می‌گوید.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی عکس حنانه شهشهانی خانواده حنانه شهشهانی حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی

حنانه شهشهانی، متولد ۴ اسفند ۱۳۶۸ است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است. ویولن ساز تخصصی اوست. اولین بار در ۴ سالگی در سریال ”شلیک نهایی” بازی کرده و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاپور قریب داشته است. بعد از این فعالیت‌ها چند سالی برای ادامه تحصیل به ارمنستان رفته و در سن ۱۶ سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی عکس حنانه شهشهانی خانواده حنانه شهشهانی حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی

تصاویر منتشر شده از شهشهانی، پس از خروج او از ایران جنجال‌آفرین شد و در پی آن، نقدهای کوتاه و کنایه‌آمیزی مطرح شد.

خبرگزاری برنا با درج مطلبی نوشت: خود حنانه فقط به یک جمله بسنده میکند: «تا پایان این پرونده هیچ صحبتی ندارم؛ بزودی تکلیف آن مشخص می‌شود و آن روز، روزی است که صحبت‌های من شروع می‌شود.» اما مادرش دل پری داشت:
متاسفم بابت عکس‌هایی که از حنانه در فضای مجازی منتشر شد. آن زمان اصلا حنانه ایران بود. حدود چهار ماه بود که حنانه از آمریکا به ایران برگشته بود. فکر می‌کنم بیشتر زیر سر سایت‌های زرد باشد. شب در بحبوحه انتشار این عکس‌ها، حنانه در شبکه دوم سیما مصاحبه داشت. هیچ اتفاقی هم نیفتاده بود. از فردای آن روز زمزمه‌ها شروع شد و به گوشش رسید. به او گفتند:«حنانه عکس‌ها را دیده‌ای؟» آن روز من رادیو بودم. با من تماس گرفت و مساله را مطرح کرد. به قوه قضاییه شکایت کردم و بعد از بررسی متوجه شدند که همه آنها فتوشاپ است.

ویدا شهشهانی همسر حنانه شهشهانی عکس حنانه شهشهانی خانواده حنانه شهشهانی حنانه شهشهانی بیوگرافی حنانه شهشهانی

پیش از اینها هم مشکلاتی را برای هدیه تهرانی و … پیش آورده بودند. سال گذشته قرعه به نام حنانه افتاد. حنانه سه سال برای درس خواندن به آمریکا سفر کرده بود. با اینکه در آنجا هم پیشنهاد کار داشت ولی گفت که آنجا کار نمی‌کند و می‌خواهد به ایران برگردد. بالاخره با پیشنهاد پوران درخشنده برگشت.

زمزمه‌ها مبنی بر این بود که حنانه کار مدلینگ می‌کرده و عکاس امانتداری نکرده است اما حنانه آنجا کار مدلینگ نمی‌کرد و هر کسی حرفی زده در واقع شایعه بوده است. با پیگیری‌های ما عده‌ای را در شهرک غرب دستگیر کردند و حالا باید ببینیم اصل ماجرا چیست.

تا امروز سکوت کردم و گفتم شاید این داستان جمع شود ولی متاسفانه خود مردم به این قضیه دامن زدند. اگر حنانه می‌خواست این کار را انجام دهد، در آمریکا می‌ماند نه اینکه به ایران بیاید و پیشنهاد بازی در یک سریال چهل قسمتی برای ماه مبارک رمضان را به او بدهند. طول می‌کشد تا بخواهد قضیه عکس و… از ذهن مردم پاک شود. دلم می‌خواهد مردم منصفانه‌تر نگاه کنند. حنانه دوست دارد که اینجا کار کند و در ایران بماند. او در ایران است و از ایران هم نرفته و نخواهد رفت. کشف حجاب نکرده و کشف حجاب هم نمی کند. حتی عکس های با حجابش در آمریکا هم منتشر شده و در همان اینترنت موجود است.

یک نظر ثبت شده

  1. باسلام
    کاری به درست و غلط بودن بی حجابی ندارم ، ولی بنده خودم با فتوشاپ کار می کنم لااقل برخی عکس هایی که حنانه خانم انداخته اند بی هیچ و جه فتوشاپ نیست . مثلا این عکس س ک س ی که از ایشون گرفته شده ،دست راستش را بلند کرده و به چند درخت تکیه داده یا عکسی که به درخت تکیه داده اند و در دستشان گل است کجاش فتوشاپ هست توضیح بدن که چه چیز این عکسها فتوشاپ هست !. لااقل بگویند این عکس دخترش نیست یک شخص دیگر است ولی بی شک فتوشاپ نیست . ولی آمریکا یا ایران ندارد کسی که علاقه ای به سر کردن روسری نداشته باشد ،چه در ایران و چه در آمریکا تابلو هست . شاید نگران هستند که در صدا و سیما دچار مشکل شوند . بعد هم مادر بزرگوارشان می فرماید اگر می خواست در آمریکا بازیگری را ادامه می داد مگر به این راحتی است که یک ایرانی بلند شود و یک راست وارد هالیوود و سینمای آمریکا شود .! انسان بیوگرافی بازیگرهای معروف آمریکا را می خواند می بیند که چقدر سختی کشیده اند ، چه برسد به یک ایرانی . الان بازیگران ایرانی در سینمای آمریکا حضور دارند که سالها بازی کرده اند ولی نقشیهای کوچک بهشان داده می شود مگر به این راحتی است که مثلا حنانه خانم اراده می کرد وارد سینمای آمریکا می شد .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*