خانه / بورس و سهام / بانک حکمت ایرانیان 10 تومان سود داد

بانک حکمت ایرانیان 10 تومان سود داد

مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده بانک حکمت ایرانیان با حضور اکثریت سهامداران و اعضای هیات مدیره برگزار شد و براساس تصمیمات این مجمع 100 ریال سود به هر سهم تعلق گرفت.

در ابتدای این مجمع مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان به بیان گزارش عملکرد سال 91 پرداخت و گفت: در سال گذشته علی رغم آنکه نظام بانکی کشور در مسیر تحولات اساسی قرار داشته و با مشکلات زیادی همچون تحریم‌های پی در پی و بلوکه کردن ثروت بانک‌ها در برخی کشورها مواجه بود، توانستیم ضمن افزایش سرمایه به توسعه بانکداری الکترونیک و تهجیز شعب جهت جذب نقدینگی و فعالیت‌های اقتصادی بپردازیم.

وی افزود: در سال گذشته توانستیم در پروژه 1200 واحدی باغ بهشت و 06 جواد الائمه پاسداران سرمایه گذاری کرده و در کنار آن به بیش از 193هزار نفر تسهیلات پرداخت کنیم.

در این مجمع همچنین بازرس قانونی به ارائه گزارش حسابرسی پرداخت و سپس با تایید سهامداران مبلغ 100 ریال سود به هر سهم اختصاص یافت.

همچنین روزنامه‌های کثیر الانتشار این بانک جهت ارائه اخبار و گزارش‌ها، روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اطلاعات انتخاب شدند که سال گذشته روزنامه همشهری به جای اطلاعات بود.

همچنین پاداش هیات مدیره 140 میلیون تومان ناخالص و حق الزحمه هر جلسه هیات مدیره جلسه‌ای 400 هزارتومان و مجموعا در ماه یک میلیون و 600 هزارتومان در نظر گرفته شد ضمن آنکه موسسه فاطر هم مانند سال قبل به عنوان موسسه بازرس انتخاب شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*