خانه / جالب و خواندنی / روحانی سعودی: اقدام داعش در خرید و فروش زنان حلال است

روحانی سعودی: اقدام داعش در خرید و فروش زنان حلال است

مفتی وهابی و عضو هیئت علمای عربستان اقدام گروه تروریستی داعش در خرید و فروش زنان و دختران عراقی را تایید کرد و آن را حلال دانست.

 فیلم داعش فتوا وهابی عکس داعش زن عراقی دختر عراقی
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه خبری المسله از بغداد ، صالح الفوزان در فیلمی که از او منتشر شد، گفت: اقدام داعش در خرید و فروش زنان و دختران عراقی حلال است و هیچ منع شرعی ندارد.
عناصر گروه تروریستی تکفیری – بعثی داعش اخیرا صدها نفر از زنان وابسته به اقلیت ها را در عراق تصاحب کردند و در بازار به فروش رساندند.
هلال احمر عراق در بیانیه ای اعلام کرد:« عناصر داعش  پس از کنترل شهر سنجار صدها  خانواده را به اسارت گرفتند و پس از کشتن مردان ، زنان ایزدی را با خود بردند تا به عنوان برده و کنیز نگهداری کنند یا بفروشند.
در سال 2013 یاسر العجلونی، از شیوخ سلفی در اردن، فتوا داده بود در درگیری های سوریه تملک زنان و دختران (برای گروههای مسلح مخالف) مجاز است.
وی در این فتوا که در فیسبوک منتشر کرده بود نوشت:« به خواست خدا به زودی ویدیوهایی منتشر می کنم که در آنها برده داری و کنیزداری در درگیری های شام مجاز شمرده می شود… آنان( تروریستها ) می توانند زنان را به مالکیت خود در آورند و بدون مهریه و عقد ازدواج با آنان نکاح کنند و اگر فرزندی نیز از این راه متولد شود پدر چنین فرزندانی در مراکز شرعی مشخص می شود پس مجاهدان( تروریستها ) زنان  و دختران را به مالکیت خود در آورند که این کار مطابق با گفته خداوند در قرآن کریم است.

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. صالح الفوزان .سگ حرامزاده .بی پدرومادر …زاده بی همه چیز .حرام لقمه .حرومی .

    • تو رو خدا به سگ توهین نکنید. حیوانات زبان بسته که کوچکترین گناهی ندارند و در مقایسه با این آدمها خیلی با اخلاق تر و شریف ترند چرا همیشه تکیه کلام ما هستند.انسان هم باید بتونه با گناه خودش و ماهیت خودش روبرو بشه. اگه انسان به خودش اشرف مخلوقات میگه در عین حال باید قبول کنه طوری آفریده شده که زمانهایی هم پست ترین موجودات میتونه باشه.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*