خانه / بورس و سهام / آغاز صادرات تیبا 2 به کشور آذربایجان + عکس

آغاز صادرات تیبا 2 به کشور آذربایجان + عکس

محصول جدید تیبا 2 که به تازگی توسط شرکت سایپا تولید و روانه بازارهای داخلی شده توانسته در خارج از کشور نیز خودنمایی کرده و نظرها را به خود جلب نماید.

مشخصات تیبا 2 قیمت تیبا 2 اخبار بورس

بر اساس این گزارش خودرو تیبا 2 با بهره مندی از مشخصات فنی به روز، زیبایی منحصر بفرد و قیمت رقابتی مناسب توانسته نظر دیگر کشورها را به خود جلب کند و برای اولین بار به کشور آذربایجان صادر خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا بر اساس رویکرد صادراتی خود در سال های اخیر توانسته شش بار عنوان صادر کننده نمونه و دو بار عنوان صادر کننده برتر کشور را به خود اختصاص دهد و بر همین اساس در تلاش است تا با یافتن بازارهای جدید صادراتی و ارسال محصولات خود علاوه بر ارز آوری، موفق به تکرار این افتخارات شود.

بر همین اساس با توجه به قیمت مناسب و ظاهر زیبای این خودرو پیش بینی می شود، تیبا 2 از بازار صادراتی مناسبی بهره برده و استقبال خوبی از آن در سایر کشورها شود.

شایان ذکر است خودرو تیبا در کشور آذربایجان به صورت نقدی به قیمت 7300 منات معادل 9350 دلار به فروش می رسد که با احتساب دلار 3 هزار تومان قیمتی بالغ بر 28 میلیون تومان داشته و تا کنون ارز آوری مناسبی برای شرکت سایپا در بر داشته است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*