خانه / آخرین اخبار / اسامی مدال آوران ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون + برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران

اسامی مدال آوران ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون + برنامه کامل مسابقات نمایندگان ایران

هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ به میزبانی اینچئون کره جنوبی از ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) آغاز شده و تا ۴ اکتبر (۴ مهرماه ۹۳) ادامه دارد و کاروان ورزشی ایران در ۲۲ رشته با ۲۷۶ ورزشکار در این دوره شرکت کرده است.

عکس بازی های آسیایی اینچئون برنامه بازی های آسیایی اینچئون بازی های آسیایی اینچئون

اسامی مدال آوران ایران

 

آخرین بروز رسانی: دوم مهر ۹۳

رتبه ایران تا پایان روز پنجم: هشتم

ردیفنام ورزشکاررشتهمدال
۱نجمه خدمتیتفنگ بادی ۱۰ متر بانوانطلا
۲نرجس امامقلی نژادتفنگ بادی ۱۰ متر بانواننقره
۳نجمه خدمتی، نرجس امامقلی نژاد و الهه احمدیتفنگ بادی ۱۰ متر تیمی بانواننقره
۴سجاد عباسیووشو ۷۰- کیلوگرم مردانبرنز
۵حمیرا برزگر، نازنین ملایی، مهسا جاور و سولماز عباسیروئینگ تیمی بانوانبرنز
۶الهه منصوریانووشو ۵۲- کیلوگرم بانواننقره
۷محسن محمدسیفیووشو ۶۵- کیلوگرم مردانطلا
۸حمیدرضا لادورووشو ۷۵- کیلوگرم مرداننقره
۹کیانوش رستمیوزنه برداری ۸۵ کیلوگرم مرداننقره
۱۰مجتبی عابدینی، فرزاد باهر، علی پاکدامن و محمد رهبری
شمشیربازی تیمینقره

جدول توزیع مدال ها

تا پایان روز پنجم کاروان چین با ۵۹ طلا، ۳۲ نقره و ۲۷ برنز با اختلاف صدرنشین است  و کاروان ورزشی ایران نیز با ۲ طلا و ۶ نقره و ۲ برنز در جایگاه هشتم جدول مدال آوران قرار دارد.

برای مشاهده سایز اصلی روی آن کلیک کنید

 

عکس بازی های آسیایی اینچئون برنامه بازی های آسیایی اینچئون بازی های آسیایی اینچئون

 

برنامه کامل مسابقات

* مسابقات فوتبال از ۲۳ شهریور و واترپلو از ۲۷ شهریور آغاز شده است.

* در مجموع این دوره ۴۳۹ مدال طلا توزیع خواهد شد.

برنامه بازی‌ها به شرح زیر است: (نام رشته ها بر اساس حروف الفباست)

ردیفرشتهزمان برگزاریتعداد مدال طلا (مردان و زنان)
۱اسکواش۲۹ شهریور تا ۵ مهر۴
۲اسلالومیک تا ۱۱ مهر۴
۳آبهای آرام – اسپرینت۵ تا ۸ مهر۱۲
۴بادبانی۲ تا ۹ مهر۱۴
۵بدمینتون۲۹ شهریور تا ۷ مهر۷
۶بسکتبال۲۹ شهریور تا ۱۱مهر۲
۷بوکساول تا ۱۱ مهر۱۳
۸بولینگاول تا ۱۰ مهر۱۲
۹بیس‌بال۳۰ شهریور تا ۶ مهر۱
۱۰پنج گانه۱۰ تا ۱۱ مهر۴
۱۱پینگ‌پنگ۵ مهر تا ۱۲ مهر۷
۱۲تکواندو۸ تا ۱۱ مهر۱۶
۱۳تنیس۲۹ شهریور تا ۸ مهر۷
۱۴تیراندازی۲۹ شهریور تا ۵ مهر۴۴
۱۵تیراندازی با کماناول تا ۶ مهر۸
۱۶جاده۵ تا ۷ مهر۴
۱۷جودو۲۹ شهریور تا اول مهر۱۶
۱۸دوچرخه‌سواری BMX۹ مهر۲
۱۹دوچرخه‌سواری MTB۸ مهر۲
۲۰دوچرخه‌سواری track۲۹ شهریور تا ۳ مهر۱۰
۲۱دوومیدانی۵ تا ۱۱ مهر۴۷
۲۲راگبی۸ تا ۱۰ مهر۲
۲۳روئینگ۲۹ شهریور تا ۳۲ مهر۱۴
۲۴ژیمناستیک – آرتیستیک۳۰ شهریور تا ۳ مهر۱۴
۲۵ژیمناستیک – ترامپولین۴ مهر۲
۲۶ژیمناستیک – ریتمیک۹ تا ۱۰ مهر۲
۲۷سافت تنیس۷ تا ۱۲ مهر۷
۲۸سافت‌بال۵ تا ۱۰ مهر۱
۲۹سپک‌تاکرا۲۹ شهریور تا ۱۱ مهر۶
۳۰سه‌گانه۳ تا ۴ مهر۳
۳۱سوارکاری۲۹ شهریور تا ۸ مهر۶
۳۲شمشیربازی۲۹ شهریور تا ۳ مهر۱۲
۳۳شنا۳۰ شهریور تا اول مهر۳۸
۳۴شنای موزون۲۹ شهریور تا ۲ مهر۳
۳۵شیرجه۷ تا ۱۱ مهر۱۰
۳۶فوتبال۲۳ شهریور تا ۱۰ مهر۲
۳۷کاراته۱۰ تا ۱۲ مهر۱۳
۳۸کبدی۶ تا ۱۱ مهر۲
۳۹کریکت۲۹ شهریور تا ۱۱ مهر۲
۴۰کشتی۵ تا ۹ مهر۲۰
۴۱گلف۳ تا ۶ مهر۴
۴۲هاکی۲۹ شهریور تا ۱۰ مهر۲
۴۳هندبال۲۹ شهریور تا ۱۰ مهر۲
۴۴واترپلو۲۷ شهریور تا ۹ مهر۲
۴۵والیبال۲۹ شهریور تا ۱۱ مهر۲
۴۶والیبال ساحلی۲۹ شهریور تا ۷ مهر۲
۴۷وزنه‌برداری۲۹ شهریور تا ۴ مهر۱۵
۴۸ووشو۲۹ شهریور تا ۲ مهر۱۵

پیش از این با قرعه‌کشی رشته‌های تیمی برنامه‌های آنها مشخص شد. برنامه‌های رشته‌های انفرادی نیز به شرح زیر است:(ساعت‌های اعلام شده به وقت محلی است و ساعت اینچئون ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه جلوتر از ایران است. از ۳۱ شهریور اختلاف ساعت به ۵ ساعت و نیم می رسد.)

* وزنه‌برداری:

۲۹ شهریور(ساعت ۱۹): دسته ۵۶ کیلوگرم – مجید عسگری

۳۱ شهریور (ساعت ۱۹): دسته ۶۹ کیلوگرم – جابر بهروزی و مرتضی رضاییان

۲ مهر (ساعت ۱۹): دسته ۸۵ کیلوگرم – کیانوش رستمی و رسول تقیان

۴ مهر (ساعت ۱۳): دسته ۱۰۵ کیلوگرم – نواب نصیرشلال و محمدرضا براری

۴ مهر (ساعت ۱۴:۳۰): دسته فوق سنگین – بهادر مولایی و بهداد سلیمی

* کاراته:

کاتا:

پنج شنبه ۱۰ مهرماه – ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ به وقت محلی مسابقات کاتای انفرادی مردان و بانوان برگزار می‌شود. فینال مسابقات ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۱:۵۰ برگزار می‌شود.

کومیته:

ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۴۰ اوزان منهای ۶۷ و منهای ۷۵ مردان و ۶۸+ کیلوگرم بانوان بر گزار می‌شود و فینال ساعت ۱۶:۴۰ تا ۱۱۷:۱۰ برگزار می‌شود.

جمعه ۱۱ مهرماه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۵۰ وزن منهای ۶۱ کیلوگرم بانوان و منهای ۵۵ کیلوگرم مردان برگزار می‌شود و فینال این رقابت‌ها نیز ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۱:۵۰ برگزار می‌شود. کومیته منهای ۶۸ و ۵۵ کیلو بانوان و منهای ۶۰ کیلوگرم مردان از ساعت ۱۶:۲۰ تا ۱۶:۵۰ برگزار می‌شود.

شنبه ۱۲ مهرماه کومیته مردان در اوزان منهای ۸۴ و مثبت ۸۴ مردان و منهای ۵۰ کیلوگرم بانوان برگزار می‌شود و فینال این رقابت‌ها ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت ۱۳ برگزار می‌شود.

بوکس:

۲ مهر

ساعت ۱۹ تا ۲۱:۳۰، ۶۰- کیلو (فروتن گل‌آرا)

ساعت ۱۴ تا ۱۷، ۶۹- کیلو (امین قاسمی‌پور) و ۹۱- کیلو (علی مظاهری)

۳ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷، ۷۵- کیلو (سجاد محرابی)

۴ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷، ۸۱- کیلو (احسان روزبهانی)

ساعت ۱۹ تا ۲۲، ۹۱+ کیلو (جاسم دلاوری)

۷ مهر

ساعت ۱۹ تا ۲۲،
مرحله یک‌چهارم اوزان ۶۹- و ۸۱-

۸ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷:۳۰، مرحله یک‌چهارم وزن ۹۱+ کیلو

ساعت ۱۹ تا ۲۳، مرحله یک‌چهارم اوزان ۷۵- و ۹۱- کیلو

۱۰ مهر

ساعت ۱۴ تا ۱۷، مرحله نیمه‌نهایی اوزان ۶۰-، ۶۹-، ۸۱- و ۹۱+

۱۹ تا ۲۲، مرحله نیمه‌نهایی اوزان ۷۵- و ۹۱- کیلو

۱۱ مهر، فینال

ساعت ۱۵:۰۵ – ۶۰- کیلو

ساعت ۱۵:۵۵ – ۶۹- کیلو

ساعت ۱۶:۲۰ – ۷۵- کیلو

ساعت ۱۶:۵۰ – ۸۱- کیلو

ساعت ۱۷:۱۵ – ۹۱- کیلو

ساعت ۱۷:۴۰ – ۹۱+ کیلو

ووشو:

۲۹ شهریور

ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ – الهه منصوریان (۵۲ کیلو)

ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۲۰- شهربانو منصوریان (۶۰ کیلو)

ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۱:۳۰ – اکبر محمدزاده (۵۶ کیلو)

ساعت ۱۹:۲۰ تا ۱۹:۳۰ – محسن محمدسیفی (۶۵ کیلو)

۳۰ شهریور

ساعت ۱۹ تا ۱۹:۴۰ – سجاد عباسی (۷۰ کیلو)

ساعت ۱۹:۴۰ تا ۲۰:۲۰ – حمیدرضا لادوری (۷۵ کیلو)

۳۱ شهریور

مراحل یک‌چهارم نهایی ساندای مردان و بانوان برگزار می‌شود.

اول مهر نیز مرحله نیمه‌نهایی و همچنین ۲ مهر فینال این مسابقات است.

مسابقات تالو نیز از ۲۹ شهریور آغاز می‌شود.

شنا:

۳۰ شهریور:

جمال چاوشی‌فر: ۲۰۰متر کرال پشت

۳۱ شهریور:

جمال چاوشی‌فر: ۵۰متر کرال پشت

احمدرضا جلالی و مهدی انصاری: ۲۰۰متر مختلط انفرادی

۱ مهر:

آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی: ۵۰متر آزاد

مهدی انصاری و آریا نسیمی‌شاد: ۲۰۰متر قورباغه

۲ مهر:

مهدی انصاری: ۱۰۰متر پروانه

آریا نسیمی شاد: ۱۰۰متر قورباغه

آرشام میرزایی، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و جمال چاوشی‌فر: ۴ در ۱۰۰متر آزاد تیمی

۳ مهر:

مهدی انصاری: ۵۰متر پروانه

آرشام میرزایی و احمدرضا جلالی: ۱۰۰متر آزاد

۴ مهر:

آریا نسیمی‌شاد و مهدی انصاری: ۵۰متر قورباغه

آرشام میرزایی، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و جمال چاوشی‌فر

۴ در ۱۰۰متر مختلط تیمی

کشتی آزاد:

۵ مهر: مسابقات اوزان ۵۷ (حسن رحیمی) ‌و ۷۰ کیلوگرم (مصطفی حسین‌خانی) کشتی آزاد (مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰) (۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

۶ مهر: مسابقات اوزان ۶۵ (سید احمدمحمدی)و ۹۷ کیلوگرم (رضا یزدانی) کشتی آزاد (مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰) (۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

۷ مهر: مسابقات اوزان ۶۱ (مسعود اسماعیل پور)، ۷۴ (عزت الله اکبری)، ۸۶ (میثم مصطفی جوکار) و ۱۲۵ (پرویز هادی) کیلوگرم کشتی آزاد (مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰) (۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

کشتی فرنگی:

۸ مهر: مسابقات اوزان ۵۹ (حمید سوریان)، ۷۱ (سعید عبدولی)، ۸۰ (حبیب الله اخلاقی) و ۹۸ (مهدی علیاری) کیلوگرم کشتی فرنگی  (مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰) (۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

۹ مهر: مسابقات اوزان  ۶۶ (امید نوروزی)، ۷۵ (هادی علیزاده)، ۸۵ (مجتبی کریم فر) و ۱۳۰ کیلوگرم (بشیر باباجان‌زاده) کشتی فرنگی (مقدماتی: ساعت ۱۳ تا ۱۴:۳۰) (۱۹ تا ۲۱ دیدارهای فینال و رده بندی)

تکواندو:

مسابقات تکواندو در این رویداد مهم از روز سه شنبه (۸ مهرماه) با مبارزات اوزان ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم و ۵۳- کیلوگرم بانوان آغاز می شود.

مسعود حجی زواره در وزن ۷۴- کیلوگرم (وزن پنجم)، یوسف کرمی در وزن ۸۷- کیلوگرم (وزن هفتم) مردان و سوسن حاجی پور در وزن ۵۳- کیلوگرم (وزن سوم) بانوان مبارزات خود را انجام می دهند.

چهارشنبه (۹ مهرماه)، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی در اوزان ۸۰- کیلوگرم (وزن ششم) و ۸۷+ کیلوگرم (وزن هشتم) مردان، و سمانه شش پری در وزن ۵۷- کیلوگرم (وزن چهارم) به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

روز سوم، پنجشنبه (۱۰ مهرماه) از تیم مردان تنها بهنام اسبقی در وزن ۶۸- کیلوگرم (وزن چهارم) به روی شیاپ چانگ می رود و از تیم بانوان کیمیا علیزاده در وزن ۶۲- کیلوگرم (وزن پنجم) و شکرانه ایزدی در وزن ۶۷- کیلوگرم (وزن ششم) مبارزات خود را پیگیری می کنند.

در آخرین روز این دوره از رقابتها نیز، جمعه (۱۱ مهرماه) فاطمه روحانی در وزن ۷۳- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن ۷۳+ کیلوگرم (اوزان هفتم و هشتم) به همراه فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم (وزن دوم) رقابتهای خود را در شیاپ چانگ اینچئون، برگزار خواهند کرد.

مسابقات از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ به وقت محلی در بخش مقدمانی پیگیری خواهد شد، رقابتهای نوبت عصر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ دنبال می شود و از ساعت ۱۸ نیز مرحله فینال برگزار خواهد شد.

قایقرانی:

۵ مهر

ساعت ۱۰- کایاک هزار متر مردان

ساعت ۱۰:۲۰ – کانوی هزار متر مردان

ساعت ۱۰:۴۰ – کانوی دو نفره هزار متر مردان

ساعت ۱۱ – کایاک دو نفره هزار متر مردان

ساعت ۱۱:۴۰ – کایاک تک‌نفره ۵۰۰ متر بانوان

ساعت ۱۲ – کایاک ۴ نفره هزار متر مردان

ساعت ۱۴:۱۵ کایاک تک‌نفره ۲۰ متر مردان و بانوان

ساعت ۱۴:۲۰ – کانوی تک‌نفره ۲۰۰ متر مردان

ساعت ۱۴:۴۰ – کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان

ساعت ۱۴:۵۵ – کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان

۶ مهر

ساعت ۱۰ – کایاک تک‌نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۰:۱۰ – کانوی تک‌نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۰:۲۰ – کانوی دو نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۰:۴۰ –
کایاک دو نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۰:۵۰ –
کایاک تک نفره ۵۰۰ متر بانوان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۳ – کایاک ۴ نفره هزار متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۳:۲۰ – کایاک تک نفره ۲۰۰ متر بانوان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۳:۳۰ – کایاک تک‌نفره ۲۰۰ متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۳:۳۵ – کانوی تک‌نفره ۲۰۰ متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۳:۵۰ – کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۴ – کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان – نیمه‌نهایی

۷ مهر

ساعت ۱۰ – کایاک هزار متر مردان – فینال

ساعت ۱۰:۱۰ – کانوی کایاک هزار متر مردان – فینال

ساعت ۱۰:۴۰ –
کایاک ۵۰۰ متر بانوان – فینال

ساعت ۱۱ –
کایاک دو نفره هزار متر مردان – فینال

ساعت ۱۱:۲۰ – کانوی دو نفره هزار متر مردان – فینال

ساعت ۱۲ –
  کایاک ۴ نفره ۵۰۰ متر بانوان – فینال

ساعت ۱۲:۱۵ کایاک ۴ نفره هزار متر مردان – فینال

ساعت ۱۴ – کایاک تک‌نفره ۲۰۰ متر بانوان – فینال

ساعت ۱۴:۰۵ – کایاک تک‌نفره ۲۰۰ متر مردان – فینال

ساعت ۱۴:۱۰ – کانوی تک‌نفره ۲۰۰ متر مردان – فینال

ساعت ۱۴:۵۰ – کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان – فینال

ساعت ۱۵ – کایاک دو نفره ۵۰۰ متر بانوان – فینال

اسلالوم:

۹ مهر

ساعت ۹ – مقدماتی کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان

ساعت ۱۰:۵۸ – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – رپه‌شارژ

ساعت ۱۴ – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت ۱۵ – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – یک چهارم

۱۰ مهر

ساعت ۱۵ – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – نیمه‌نهایی

ساعت ۱۵:۴۰ کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – برنز

ساعت ۱۶ – کایاک و کانوی تک‌نفره مردان و بانوان – طلا

روئینگ:

۲۹ شهریور

ساعت ۱۰ – جفت‌پاروی بانوان

ساعت ۱۰:۱۰ – تک‌نفره سبک‌وزن مردان

ساعت ۱۰:۳۰ – دو نفره بانوان

ساعت ۱۰:۴۰ – دو نفره سبک‌وزن مردان

ساعت ۱۱ – ۴ نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت ۱۱:۲۰ – ۴ نفره مردان

ساعت ۱۱:۴۰ – تک‌نفره بانوان

۳۰ شهریور

ساعت ۱۰ – دو نفره مردان

ساعت ۱۰:۲۰ – دو نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت ۱۰:۳۰ – تک‌نفره مردان

ساعت ۱۰:۵۰ – تک‌نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت ۱۱ – ۴ نفره سبک‌وزن بانوان

ساعت ۱۱:۲۰ – ۴ نفره بانوان

ساعت ۱۱:۴۰ – ۸ نفره مردان

۳۱ شهریور

ساعت ۱۰ – سبک‌وزن تک‌نفره مردان – رپه‌شارژ

ساعت ۱۰:۲۰ – سبک‌وزن دو نفره مردان – رپه‌شارژ

اول مهر

ساعت ۱۰ – دو نفره مردان – رپه‌شارژ

ساعت ۱۰:۲۰ – تک‌نفره مردان – رپه‌شارژ

ساعت ۱۰:۳۰ – ۴ نفره سبک‌وزن مردان – رپه‌شارژ

ساعت ۱۰:۴۰ – ۴ نفره بانوان – رپه‌شارژ

۲ مهر

ساعت ۱۰ – تک‌نفره سبک‌وزن مردان – فینال B

ساعت ۱۰:۱۰ – دو نفره سبک‌وزن مردان – فینال B

ساعت ۱۰:۲۰ – ۴ نفره مردان – فینال B

ساعت ۱۰:۴۰ – جفت‌پاروی بانوان – فینال A

ساعت ۱۰:۵۵ – تک‌نفره سبک‌وزن مردان – فینال A

ساعت ۱۱:۱۰ – دو نفره بانوان – فینال A

ساعت ۱۱:۲۵ –  دو نفره سبک‌وزن مردان – فینال A

ساعت ۱۱:۴۰ – ۴ نفره سبک‌وزن بانوان – فینال A

ساعت ۱۱:۵۵ – ۴ نفره مردان – فینال A

ساعت ۱۲:۱۰ – تک‌نفره بانوان – فینال A

۳ مهر

ساعت ۱۰ – دو نفره مردان – فینال B

ساعت  – ۱۰:۱۰ – تک‌نفره مردان – فینال B

ساعت ۱۰:۲۰ – ۴ نفره سبک وزن بانوان – فینال B

ساعت ۱۰:۳۰ – ۴ نفره بانوان – فینال B

ساعت ۱۰:۴۵ –
دو نفره مردان – فینال A

ساعت ۱۱ –
دو نفره سبک وزن بانوان – فینال A

ساعت ۱۱:۱۵ – تک‌نفره مردان – فینال A

ساعت ۱۱:۳۰ – تک‌نفره سبک وزن بانوان – فینال A

ساعت ۱۱:۴۵ – ۴ نفره سبک‌وزن بانوان – فینال A

ساعت ۱۲ – ۴ نفره بانوان – فینال A

ساعت ۱۲:۴۰ – ۸ نفره مردان – فینال A

بادبانی

از ۲۴ تا ۳۰ سپتامبر (۲ تا ۸ مهر) مرحله مقدماتی از ساعت ۱۱ آغاز می‌شود. فینال این مسابقات اول اکتبر خواهد بود. احمد احمدی نماینده ایران است.

تیراندازی:

۲۹ شهریور

ساعت ۸ – ۱۰ متر تپانچه بانوان – مقدماتی

ساعت ۹:۳۰ – 
۵۰ متر تپانچه بانوان – مقدماتی و تراپ

ساعت ۱۰ –
۱۰ متر تپانچه بانوان – فینال

ساعت ۱۱ – ۵۰ متر تپانچه مردان

۳۰ شهریور

ساعت ۹ – ۱۰ متر تپانچه مردان

ساعت ۹:۳۰ – تراپ مردان

ساعت ۱۱:۳۰ – ۱۰ متر تپانچه مردان – فینال

ساعت ۱۴ – تراپ مردان – فینال

۳۱ شهریور

ساعت ۹ – تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان و ۲۵ متر تپانچه بانوان

ساعت ۱۱:۳۰ – تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان – فینال

ساعت ۱۴:۳۰ – ۲۵ متر تپانچه بانوان – فینال

اول مهر:

ساعت ۹ – ۱۰ متر تپانچه مردان و ۲۵ متر سرعت

ساعت ۹:۳۰ – تراپ بانوان

ساعت ۱۱:۴۵ – ۱۰ متر تپانچه مردان – فینال

ساعت ۱۳:۳۰ – تراپ بانوان – فینال

۲ مهر

ساعت ۹ – تفنگ ۵۰ متر درازکش بانوان و ۲۵ متر سرعتی مردان

ساعت ۱۴:۳۰ – ۲۵ متر سرعتی مردان – فینال

تیراندازی با کمان:

اول مهر

ساعت ۱۰ – مقدماتی ریکرو بانوان و کامپوند مردان

ساعت ۱۴:۳۰ – مقدماتی ریکرو مردان و کامپوند بانوان

۲ مهر

ساعت ۱۰ –
ریکرو مردان و بانوان

۳ مهر

ساعت ۹:۳۰ – کامپوند تیمی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت ۱۰ – کامپوند تیمی مردان و بانوان – یک چهارم

ساعت ۱۰:۴۰ – کامپوند انفرادی مردان و بانوان – یک سی و دوم

ساعت ۱۱:۱۰ – کامپوند انفرادی مردان و بانوان – یک شانزدهم

ساعت ۱۱:۴۰ – کامپوند انفرادی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت ۱۴ – کامپوند تیمی مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۵۰ – کامپوند انفرادی مردان و بانوان

۴ مهر

ساعت ۹:۳۰ ریکرو تیمی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت ۱۰ – ریکرو تیمی مردان و بانوان – یک چهارم

ساعت ۱۰:۴۰ – ریکرو انفرادی مردان و بانوان – یک سی و دوم

ساعت ۱۱:۱۰ – ریکرو انفرادی مردان و بانوان – یک شانزدهم

ساعت ۱۱:۴۰ – ریکرو انفرادی مردان و بانوان – یک هشتم

ساعت ۱۴ – ریکرو تیمی مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۵۰ ریکرو انفرادی مردان و بانوان

۵ مهر

ساعت ۱۰ – کامپوند تیمی بانوان – برنز

ساعت ۱۰:۲۵ – کامپوند تیمی بانوان – طلا

ساعت ۱۰:۵۰ – کامپوند تیمی مردان – برنز

ساعت ۱۱:۱۵ – کامپوند تیمی مردان – طلا

ساعت ۱۴:۳۰ –انفرادی کامپوند مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۳۰ – انفرادی کامپوند بانوان – برنز

ساعت ۱۵:۴۴ – انفرادی کامپوند بانوان – طلا

ساعت ۱۵:۵۸ – انفرادی کامپوند مردان – برنز

ساعت ۱۶:۰۲ –
انفرادی کامپوند مردان – طلا

۶ مهر

ساعت ۱۰ – ریکرو تیمی بانوان – برنز

ساعت ۱۰:۲۵ – ریکرو تیمی بانوان – طلا

ساعت ۱۰:۵۰ – ریکرو تیمی مردان – برنز

ساعت ۱۱:۱۵ – ریکرو تیمی مردان – طلا

ساعت ۱۴:۳۰ – ریکرو انفرادی مردان و بانوان

ساعت ۱۵:۳۰ –
ریکرو انفرادی بانوان – برنز

ساعت ۱۵:۴۴ – ریکرو انفرادی بانوان – طلا

ساعت ۱۵:۵۸ – ریکرو انفرادی مردان – برنز

ساعت ۱۶:۰۲ – ریکرو انفرادی مردان – طلا

جودو:

۲۹ شهریور

احسان بهرامیان در ۶۰ کیلوگرم

مسابقات ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۳۰ برگزار می‌شود و فینال نیز ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود.

۳۰ شهریور

ملایی در وزن ۷۳- کیلو و قاسمی‌نژاد در وزن ۸۱- کیلو

۳۱ شهریور

محجوب در وزن ۱۰۰- کیلو و پهلوانی در وزن ۱۰۰+ کیلو

دوومیدانی:

۵ مهر

۱۰۰ متر زنان: مریم طوسی ساعت ۱۸:۳۰

پرش ارتفاع مردان: محمدرضا وظیفه دوست و کیوان قنبرزاده ۱۸:۳۵

پرتاب چکش: کاوه موسی و رضا مقدم ۱۸:۴۵

۱۰۰ متر مردان: حسن تفتیان و رضا قاسمی ساعت ۱۹

پرتاب وزنه زنان: لیلا رجبی ساعت ۲۰:۴۵

۴۰۰ متر مردان: ساعت ۲۱ مهدی زمانی

۶ مهر

پرش طول: محمد ارزنده ساعت ۱۰:۰۵

۷ مهر

۴ در ۴۰۰ متر مردان: ۲۹ سپتامبر تیم ایران

۸ مهر

پرتاب دیسک: احسان حدادی و محمد صمیمی ساعت ۱۸:۴۰

۲۰۰ متر زنان: مریم طوسی ساعت ۱۹:۱۵

۲۰۰ متر مردان: حسن تفتیان ساعت ۱۹:۴۵

بدمینتون:

۲ مهر

انفرادی زنان ساعت ۹ تا ۲۱ ثریا آقایی

۳ مهر

انفرادی مردان: ساعت ۹ تا ۲۱ سروش اسکندری

دوچرخه سواری:

پیست- ۲۹ شهریور

اسپرینت مردان:  ۱۶:۱۵ تا ۱۶:۳۵

محمود پراش، محمد دانشور، حسنعلی ورپشتی، فرزین عرب، احسان خادمی و فرشید فارسی نژادیان ملی‌پوشان ایران در بخش پیست هستند

اومینیوم: محمد رجبلو ساعت ۱۰:۳۵ تا ۱۱

جاده: ۲۷ سپتامبر

ساعت ۱۴ تا ۱۵:۳۰ حسین ناطقی، بهنام آرین، حمید بیک خورمیزی و علی خادمی

کوهستان- ۹ مهر

۸ تا ۱۱ و ۱۱:۳۰ تا ۱۲

شمشیربازی:

اپه: ۲۰ سپتامبر ساعت ۹ تا ۱۲

علی یعقوبیان، محمد رضایی، سید صادق عابدی

سابر: ۲۱ سپتامبر ساعت ۱۱ تا ۱۲

علی پاکدامن، مجتبی عابدینی ، فرزاد باهر و محمد رهبری

تنیس روی میز

۷ مهر

انفرادی مردان وزنان: نوشاد عالمیان، افشین نوروزی ساعت ۱۰ تا ۱۶

ندا شهسواری ۱۰ تا ۱۶

فوتبال:

۲۴ شهریور، ایران – ویتنام، ساعت ۱۷

۲۷ شهریور، ایران – قرقیزستان، ساعت ۱۷

مرحله یک شانزدهم از سوم مهر آغاز می‌شود.

بسکتبال:

۲ مهر، ایران – تیم اول گروه B، ساعت ۱۴

۳ مهر، ایران – فیلیپین، ساعت ۱۴

والیبال:

۳ مهر، ایران – هنگ‌کنگ، ساعت ۱۷

۴ مهر، ایران – هند، ساعت ۱۷

۵ مهر، ایران – مالدیو، ساعت ۱۵

کبدی مردان:

۶ مهر، ایران – مالزی، ساعت ۱۶

۸ مهر، ایران – کره‌جنوبی، ساعت ۱۴

۹ مهر، ایران – ژاپن، ساعت ۱۵

کبدی بانوان:

۶مهر، ایران – ژاپن، ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه

۸ مهر، ایران – چین‌تایپه، ساعت ۱۰

۹ مهر، ایران – تایلند، ساعت ۱۰

هندبال:

۳۰ شهریور، ایران – هنگ‌کنگ، ساعت ۱۲

۳۱ شهریور، ایران – کویت، ساعت ۱۰

ساعت‌های اعلام شده به وقت محلی است و ساعت اینچئون ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه جلوتر از ایران است یعنی ساعت ۱۷ به وقت اینچئون برابر ساعت ۱۲:۳۰ ظهر به وقت تهران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*