خانه / آخرین اخبار / ناپولی 35ميليون‌ يورو براي هیگواين می پردازد

ناپولی 35ميليون‌ يورو براي هیگواين می پردازد

گل – ناپولي قصد دارد پيشنهادي 35 ميليون يورويي براي خريد گونسالو هيگواين، مهاجم رئال مادريد ارائه بدهد.

ناپولي به تازگي ادينسون کاواني را با مبلغ هنگفت 64 ميليون يورو به پاري سن ژرمن واگذار کردند و اکنون قصد دارد از آن پول، براي تقويت تيم شان استفاده کنند.

ناپولي مدتي پيش نيز براي خريد هيگواين پيشنهادي ارائه داده بود و اکنون با ناکامي در خريد لئاندرو داميائو، اکنون بار ديگر براي به خدمت گرفتن اين مهاجم آرژانتيني دست به کار شده اند.

اين در حالي است که هيگواين چند هفته قبل در آستانه پيوستن به آرسنال بود و حتي با اين باشگاه به توافق رسيد اما باشگاه رئال پيشنهاد 27 ميليون يورويي توپچي ها را نپذيرفت. پس از آن بود که آرسن ونگر براي خريد لوئيس سوارس دست به کار شد.

به همين دليل، بار ديگر ناپولي در صف مشتريان ايگواين قرار گرفت اما هنوز موانعي بر سر راه انتقال او وجود دارد.

هرچند آنچلوتي به تازگي اعلام کرد که مي خواهد اين بازيکن را حفظ کند اما منابع نزديک به باشگاه رئال اعلام کرده اند که اين بازيکن مي تواند با انتقالي 35 ميليون يورويي راهي باشگاه ديگر شود.

گفته مي شود اگر ناپولي پيشنهادي 37 ميليون يورويي ارائه بدهد، توافق لازم خيلي زود صورت خواهد کرد. البته بايد سر حق استفاده از تصاوير اين بازيکن نيز توافق حاص شود.

هنوز دو سال از قرارداد هيگواين با نايک که براي استفاده از تصاوير اين بازيکن سالانه 1.7 ميليون يورو مي پردازد، باقي مانده اما ناپولي ترجيح مي دهد اين حق استفاده از تصاوير را در اختيار بگيرد و در مقابل دستمزد بالاترين به اين ملي پوش آرژانتيني بپردازد.

هیگواين حقوق هفتگي 74 هزار يورويي از رئال دريافت مي کرد اما ناپولي حقوق تقريبا برابر با دستمزد هفتگي 116 هزار يورويي که آرسنال پيشنهاد داده بود را به او ارائه دادند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*