خانه / جالب و خواندنی / شوخی دوستانه در پارک جنایت آفرید

شوخی دوستانه در پارک جنایت آفرید

درگیـــری میان ۴ دوست قدیمی در پارکی در شرق تهران به مرگ یکی از آنها و مجروح شدن دیگری منجر شد.

به گزارش همشهری، این حادثه حدود ساعت ۲ بامداد دهم مهرماه رخ داد و وقتی پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت، تحقیقات برای کشف راز جنایت آغاز شد.
بررسی‌ها نشان می‌داد که درگیری خونین بین ۴بچه‌محل و دوست قدیمی به نام‌های غلام، علیرضا، داوود و محمود رخ داده و در جریان آن داوود به قتل رسیده و غلام نیز به‌شدت مجروح شده است.
وقتی مشخص شد عامل جنایت محمود بوده است، وی دستگیر شد و در بازجویی‌ها گفت: داخل پارک نشسته بودیم و حرف می‌زدیم تا اینکه من و علیرضا تصمیم گرفتیم مشروبات الکلی مصرف کنیم. برخلاف میل غلام و داوود، ما این کار را انجام دادیم و از آن به بعد چون در حالت عادی نبودیم شروع به شوخی کردیم. در این هنگام غلام که ناراحت شده بود با علیرضا درگیر شد و علیرضا چاقوی مرا گرفت و چند ضربه به او زد. با دخالت داوود، درگیری آنها پایان یافت و غلام توسط اهالی محل به بیمارستان منتقل شد. ما داخل پارک ماندیم و در این هنگام داوود چاقوی مرا که در دست علیرضا بود از او گرفت و به من پس داد تا مبادا علیرضا دست به‌کار احمقانه دیگری بزند. دقایقی بعد داوود به‌خاطر کاری که علیرضا کرده بود با او مشاجره کرد و چون علیرضا در حالت عادی نبود با او درگیر شد.
در جریان این درگیری، علیرضا مرا تحریک کرد و می‌خواست که با چاقو به داوود حمله کنم. من که به‌دلیل مصرف مشروبات الکلی در حالت عادی نبودم، با همان چاقویی که داوود به من پس داده بود به طرفش حمله کردم و ضربه‌ای به او زدم. پس از آن هم با علیرضا پا به فرار گذاشتیم تا اینکه فهمیدم داوود با همان ضربه چاقو به قتل رسیده است.
پس از اعترافات مرد جوان، علیرضا نیز دستگیر شد و به شرکت در درگیری اعتراف کرد. سرهنگ حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با بیان این خبر گفت: هر دو متهم با قرار بازداشت راهی زندان شده‌اند و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*