خانه / بورس و سهام / پتانسیل های ليزينگ صنعت و معدن

پتانسیل های ليزينگ صنعت و معدن

در نوشتار امروز روند و پتانسیل‌های حرکتی شرکت لیزینگ صنعت و معدن را بررسی می‌کنیم.
همان‌طور که در نمودار روزانه و البته تعدیل شده سهم، نوسانات صعودی و موج‌های افزایشی کاملا مشهود است، قیمت پس از عبور از مقاومت قبلی خود در نرخ 250 تومانی سقف 280 تومان را برای خود به ثبت رساند و بعد از اصلاح و تنفس (Pull Back) خود را به سقف دو هفته گذشته خود در 280 تومان نزدیک کرده است. برخورد به این مقاومت می‌تواند برگشت قیمت و ریزشی در حدود 40 تومان را برای سهم به همراه بیاورد (که با احتمال بسیار کمتر در صورت اتمام موج افزایشی می‌تواند به سمت تشکیل الگوی سقف دوقلو حرکت کند). اما شکل شمع‌های صعودی در نمودار و نحوه ورود سرمایه‌گذاران به صف خریداران سهم، نوید عبور سهل و آسان از مقاومت 280 تومان و حركت به سمت مقاومت‌های بعدی را می‌دهد. در صورت تثبیت قیمت بالاتر از محدوده 280 تومان، هدف کوتاه‌مدت و بعدی برای «ولصنم» در نرخ 326 تومان (محدوده 162 درصد فیبوی گسترده) خواهد بود.
با بررسی نمودار هفتگی (بلند‌مدت‌تر نسبت به نمودار قبلی) تعدیل نشده لیزینگ صنعت و معدن مشاهده می‌کنیم که سقف تشکیل شده حاضر در 280 تومان محدوده‌ای است که سه سال گذشته نیز توسط «ولصنم» به عنوان رکورد بالا به ثبت رسیده است و همین موضوع عبور احتمالی از آن را طی هفته جاری برای تحليلگران تکنیکی با اهمیت تر جلوه می‌دهد. همان‌طور که در تصویر نیز واضح است صرفا بر‌اساس خطوط کلاسیک رزیستنس، هدف‌های بعدی برای ولصنمقیمت‌های 317 تومان با دید کوتاه‌مدت و قیمت 393 تومان با دید میان‌مدت است. نوسانگر RSI و البته شکل قرارگیری MACD نیز تایید‌کننده وجود پتانسیل کافی برای حرکت‌های افزایشی سهم است.
البته P/Eنسبتا بالای سهم، آن را صرفا برای افراد ریسک پذیر جذاب نشان می‌دهد.
به نظر مي‌رسد محدوده مناسب كسب بازده 320 تومان در كوتاه‌مدت و 390 تومان براي ميان‌مدت است. همچنين 220 نقطه پيشنهادي براي خروج با ضرر خواهد بود.
ولصنم مجمع ولصنم مجمع ليزينگ صنعت و معدن ليزينگ صنعت و معدن سود ولصنم سود ليزينگ صنعت و معدن تحلیل ليزينگ صنعت و معدن

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*