خانه / آخرین اخبار / خندوانه به کجا می‌رود؟ / بدسلیقگی رامبد جوان و شائبه توهین به شهدای غواص + عکس

خندوانه به کجا می‌رود؟ / بدسلیقگی رامبد جوان و شائبه توهین به شهدای غواص + عکس

برنامه دیشب خندوانه در بخش پانتومیم با یک بدسلیقگی آشکار، شائبه عجیب توهین به شهدای غواص را در ذهن بسیاری از مخاطبان ایجاد کرد.

برنامه خندوانه پنجم تیرماه در بخش پایانی خود، به بازی پانتومیم اختصاص داشت که به طور عجیبی، پاسخ آخرین گزینه اجراشده توسط رامبد جوان، “غواص خالی‌بند” انتخاب شده بود.

این انتخاب عجیب در حالی است که کلیدواژه “غواص” در روزهای اخیر، به دنبال تشییع “شهدای غواص” عملیات کربلای ۴ در دفاع مقدس، برای مردم رنگ و بوی دیگری یافته است.

خندوانه سری جدید بیوگرافی رامبد جوان
انتخاب پاسخ “غواص خالی بند” برای یک مسابقه اندکی پس از تشییع شهدای غواص، با بدسلیقگی تمام انجام شده بود

این در حالی است که ابهامات اخیر در خصوص توهین به این شهدا و حواشی تشییع آنها نیز فضا را کمی آلوده کرده و انتقادات فراوانی را به دنبال داشته است. در این شرایط معلوم نیست چرا پاسخ یک مسابقه در برنامه خندانه باید چنین با بی‌سلیقگی انتخاب شود.

حتی بدون در نظر گرفتن این اهمیت، مگر چقدر احتمال دارد که در یک مسابقه پانتومیم ترکیب عجیب و غریب “غواص خالی‌بند” انتخاب شود که اکنون با وجود اهمیت یادشده، این کار انجام شده است؟

در اینکه انتخاب واژه مذکور، با قصد قبلی و توجه به این موضوعات نبوده، و صرفا به صورت تصادفی سر از خندوانه درآورده، هیچ تردیدی وجود ندارد اما کاش مسئولان این برنامه اندکی به تبعات احتمالی آن هم می اندیشیدند.

منبع : صراط

۸ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. بس کنید کارشکنی های بی معنی رو
  چه چیزهایی رو به هم ربط میدین
  واقعا شاهکارین
  شهدای غواص چه ربطی داشت به خالی بندی

 2. واقعا که رامبد فقط هر روز بره یه زن بگیره

 3. ای بابا چ ربطی داره اخه؟

 4. خندوانه به کجامیرود?!! به هیچ جانمیرود اگرشما جایی نبریش! کارشماخیلی زشت و… که براخراب کردن یه برنامه ویه شخص پای غواصای شهید رومیکشی وسط!! این روزا بعضیا مثل شماها خوب بلد شدن … بااعتقادات مردم بازی کنن! وگرنه ما مردم عادی اصلا باپانتومیم آقای جوان چنین فکری نکردیم! اصلا به نظرمن جواب آدمایی مث شمارونباید داد

 5. هعی عجب روزگاری شده
  به شهدام رحم نمیکنن!!!

 6. چرا متوجه نمیشین خیلی از مرد ها صد بار زن میگیرن کسی بهشون کاری هم نداره این بنده خدا حالا با دوتا زن قبلیش نساخته طلاق گرفته شما به زندگی خصوصیش چیکاااار دارین بعدشم رامبد فرد بزرگیه اصن امکان نداره از عمد بوده باشه

 7. واقعا که!
  آقای جوان لطفا حرف دهنتونو بفهمید!
  آدم برای خندیدن و خندوندن حق توهین به دیگران رونداره!
  بی غیرتیم حدی داره!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*