خانه / آخرین اخبار / توفان جدید فوتبال ایران در راه است

توفان جدید فوتبال ایران در راه است

« در این مورد گزارشاتی به من داده‌اند که در خصوص داوری علیه دو تیم تهرانی مواردی وجود داشته که البته در حال بررسی آن هستیم.»این جدیدترین اظهار نظر وزیر ورزش است درباره فوتبال.

وزیر ورزش رسما اعلام کرد همکارانش قرار است بحث داوری ها در لیگ برتر را زیر نظر بگیرند تا مفسده ای در آن نباشد.

وزارت ورزش که امسال و از همین ابتدای سال با مشکل عدم نتیجه گیری دو تیم استقلال و پرسپولیس مواجه شده که مسئولیت اجرایی شان با وزارتخانه و مدیریت شان بر عهده نزدیک ترین افراد به وزیر در حوزه وزارتی است، رو به رو شده و این اعتراض های افشارزاده و طاهری به وزیر و شرایط سختی که ناکامی های دو تیم ناخواسته به وزارت ورزش تحمیل کرده، سبب شده تا محمود گودرزی به این اتفاقات حساس شود و حالا بگوید:«دو تیم تهرانی در این باره گلایه هایی دارند . علاوه بر این این دو تیم تهرانی سه تیم دیگر هم وجود دارند که در این خصوص اعتراضاتی را مطرح کرده‌اند. به خصوص بر روی پر‌سپولیس که به نظرم می‌آید اتفاقاتی رخ داده، اما هنوز محرز نشده است و در حال بررسی آن توسط کارشناسان هستیم. اگر برای ما یقین شود که جفایی در حق این تیم‌ها صورت گرفته است و یا با سوء نیت بر‌نامه‌ریزی علیه این تیم‌ها رخ داده و یا احیانا، احیانا تبانی صورت گرفته است قطعا برخورد جدی خواهیم کرد.»

باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای به طور رسمی اعلام کرده دست های پشت پرده در داوری نتایج را علیه این تیم، بیرون از زمین فوتبال رقم می زنند.

این حمایت ضمنی وزیر با گفتن این جمله که :« به خصوص بر روی پر‌سپولیس که به نظرم می‌آید اتفاقاتی رخ داده، اما هنوز محرز نشده است» اگرچه در تضاد با دفاعیات رئیس دپارتمان داوری فوتبال ایران است اما می تواند توفانی جدید در فوتبال ایران به پا کند.

 

منبع: خبرانلاین

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*