خانه / آخرین اخبار / صادق زیباکلام: مجلس دیگر در راس امور نیست!

صادق زیباکلام: مجلس دیگر در راس امور نیست!

صادق زیباکلام گفت:مجلس ایران در سیاست داخلی و خارجی هیچگاه جایگاهی نداشته و ندارد و زمانی که مجلس در رأس امور بوده، گذشته است.

صادق زیباکلام از نویسندگان روزنامه های اصلاح طلب در نشست بررسی ابعاد سیاسی و امنیتی برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ در پژوهشکده مطالعات روابط بین‌الملل بسیج در خصوص بحث بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس ایران در سیاست داخلی و خارجی هیچگاه جایگاهی نداشته و ندارد و زمانی که مجلس در رأس امور بوده، گذشته است و هم اکنون امور در کشور ما در حال رفت و آمد پشت سر هم هستند اما نمایندگان مجلس در حال زندگی خود می‌باشند.

ستون نویس روزنامه های اصلاح طلب خاطرنشان کرد: آمریکاستیزی ارتباطی با انقلاب اسلامی ایران نداشته زیرا مردم ما برای به دست آوردن اهداف دیگری انقلاب کرده‌اند، پس بهتر است بگوییم که انقلاب اسلامی، آمریکاستیزی را ربوده است. ضمن اینکه آمریکاستیزی کاربرد خاصی در سیاست داخلی کشورمان داشته اما مدتهاست که کشورمان با آمریکا ستیزی مشکل پیدا کرده زیرا قشر جوان ما تحصیلات بالایی پیدا کرده‌اند و افکار عمومی بازتر شده است و این موضوع به مخالفت با آمریکاستیزی کمک کرده و وضعیت را برای کسانی که پشت آمریکاستیزی سنگر گرفته‌اند، سخت کرده است.

زیباکلام خاطرنشان کرد: آمریکاستیزی تبدیل به هویت جریان اصولگرایی تندرو شده و اگر آمریکا ستیزی و مرگ بر آمریکا را از آنها بگیریم جریان اصولگرا چیزی برای سخن گفتن ندارد.

وی افزود: کسانی که اصرار بر آمریکاستیزی دارند جلوی پیشرفت و توسعه کشورمان را گرفته‌اند.

منبع: فارس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند %s *

*