خانه / آخرین اخبار / عضو ورزشکار شورای شهر راننده اش را تا حد مرگ کتک زد!

عضو ورزشکار شورای شهر راننده اش را تا حد مرگ کتک زد!

شورای اسلامی شهر تهران طی دو دوره اخیر جولانگاه ورزشکاران و قهرمانان مشهوری شده که با استفاده از محبوبیت خود در دوران حرفه ای ورزش میان مردم، به این نهاد مهم تصمیم گیرنده در پایتخت راه یافته اند. هر چند برخی از آنها شاید تجربه و دانش لازم جهت تاثیرگذاری در جلسات علنی را نداشته باشند و با آرای خود در پرونده ها و طرح های مختلف ورق را به سود یا به ضرر جریان های کاربلد عوض می کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، ظهر امروز خبری عجیب در فضای مجازی پیچید که با توجه به اتفاقاتی که از رفتارهای برخی از ورزشکاران عضو شورای شهر شنیده بودیم مطابقت دارد.
خبر رسیده یکی از اعضای سرشناس و ورزشکار شورای شهر پس از اختلاف و بحث لفظی با راننده اش، با وی درگیری فیزیکی پیدا کرد و در نتیجه راننده بخت برگشته را چنان گوشمالی داده که وی در بیمارستان بستری شده است!
برخی خبرنگاران رسانه های مرتبط با این حوزه می گویند شدت جراحات به راننده نشان می دهد ورزشکاری که ادعای پهلوانی دارد، حسابی و تا سر حد مرگ زیردست خود را به باد کتک گرفته است.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. یا حسین رضازاده یا عباس جدیدی یا علیرضا دبیر یا هادی ساعی.
    یکی از اینهاست قطعا.

  2. آنهایی که کاربلد و باتجربه هستند چه کاری تاکنون به سود کشور کرده‌اند؟
    از دیدگاه من تنها ناهمسانی میان اینها و آنها این است که یک دسته هم‌گروهی و نوچه پیشتر به چنین جایگاه‌هایی می‌رسیدند که پیشینه قهرمانی هم نداشتند که هم‌اکنون چند قهرمان گذشته هم به آنها افزوده شده. وگرنه دکترا گرفتن از دانشگاه هاوایی و دیگر مدرک‌فروشان کار چندانی ندارد.
    بسیار …هایی که این دکتر دروغین و آن مهندس دانشگاه ندیده به بار آورده‌اند که چون از راه همیشگی (پا در میانی …کلفتان) سر کار آمده‌اند، به چشم نمی‌آید یا زود فراموش می‌شود.

  3. عباس جدیدی رانندبدبخت کتک زد.واقعا توپهلوانی ننگ به تو.تواگه عرضه داشتی کشتی باکورت انگل آمریکایی میبردی که مثل سوسک لهت کرد

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*