خانه / آخرین اخبار / لابی خواننده و شاعر ممنوع الکار با نوبخت + عکس

لابی خواننده و شاعر ممنوع الکار با نوبخت + عکس

به گزارش شهدای ایران؛ غرفه ای در نمایشگاه مطبوعات با دعوت از خوانندگان ممنوع الکار و همچنین چهره های معلوم الحال هنری ردپای نفوذ فرهنگی دشمن را علنی کرد.

بنابراین گزارش یکی از سایت های خبری که در حوزه موسیقی کار می کند، امسال با حضور در نمایشگاه مطبوعات و نصب تصاویری از برخی از خوانندگان معلوم الحال و دعوت از ایشان فضای ضد ارزشی را در حوزه فرهنگی کشور به نمایش در آورده است.

حضور «یغما گلرویی» شاعر شعر های توهین آمیز خواننده ملحد و هتاک به ساخت امام هادی (ع) که این روزها جان دوباره گرفته است، در غرفه این سایت خبری که گویی به دعوت این رسانه صورت گرفته است و عکس های یادگاری مریم حیدر زاده شاعر و خواننده ممنوع الکاری که مدتی پیش خود اعلام کرد که مشکل ممنوع الفعالیت بودنش را حل کرده است اما وزارت ارشاد به تکذیب آن پرداخت در این غرفه و حضور همزمان مریم حیدر زاده و نوبخت سخنگوی دولت تدبیر و امید در غرفه این سایت خبری که به لابی و گپ و گفت این دو نفر ختم گردید در نوع خود قابل توجه است.

سایت موسیقی ما خواننده زن بیوگرافی یغما گلرویی بیوگرافی مریم حیدرزاده بیوگرافی سحر محمدی

سایت موسیقی ما خواننده زن بیوگرافی یغما گلرویی بیوگرافی مریم حیدرزاده بیوگرافی سحر محمدی

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت تدبیر و امید که برای برگزاری نشست خبری دولت در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کرده بود به صحبت با این خواننده ممنوع الفعالیت مشغول شد و شنیده ها حاکی از این است که مریم حیدرزاده پیگر حل مشکل ممنوع الکاری خود بوده است.

همچنین سحر محمدی خواننده ای که در سفر به لندن در پاسداشت زنان کاباره ای به تک خوانی پرداخته و سپس کشف حجاب نموده بود به دعوت این رسانه در نمایشگاه حضور پیدا کرده و عکس یادگاری گرفت.

سایت موسیقی ما خواننده زن بیوگرافی یغما گلرویی بیوگرافی مریم حیدرزاده بیوگرافی سحر محمدی
منبع : شهدای ایران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*