خانه / آخرین اخبار / مانی کسراییان “بازیگر” به صدف طاهریان پیوست

مانی کسراییان “بازیگر” به صدف طاهریان پیوست

یک بازیگر مرد، ترک وطن کرد و به شبکه GEM پیوست تا در کنار صدف طاهریان، بازیگر کشف حجاب کرده به ایفای نقش در یک سریال بپردازد.

خبری مبنی بر پیوستن یک بازیگر دیگر به شبکه ترکیه‌ای در فضای مجازی و برخی سایت‌ها منتشر شده است. گفته می‌شود مانی کسراییان بازیگر فیلم‌های سینمایی «بانوی اردیبهشت» و «ساکن طبقه وسط» مدت‌ها پیش مذاکرات خود را با این شبکه آغاز کرده بود و اکنون در یک سریال ترکیه‌ای بازی می‌کند و به ایفای نقش می پردازد.

کسراییان فعالیت هنری را با بازیگری تئاتر آغاز کرده است و در نمایش‌هایی چون «کبودان»، «اسفندیار و سیاوش به روایت من» ایفای نقش نموده است و بازیگری سینما را با فیلم «روزی که هوا ایستاد» آغاز کرده است و با بازی در «بانوی اردیبهشت» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد به سینما معرفی شده است.

بیوگرافی مانی کسرائیان بیوگرافی صدف طاهریان

«عشق طاهر»، «مانی و ندا»، «هفت پرده»، «جایی دیگر» و «دوباره با هم» از دیگر فیلم‌های سینمایی است که کسراییان در آنها بازی کرده بود.

این شبکه که به تازگی و بعد از دوبله سریال های ترکی تصمیم به تولید سریال گرفته، به تازگی ساخت سه سریال را در دستور کار قرار داده.

اما از قرار معلوم استفاده از چهره های مهاجرت کرده سینما و تلویزیون ایران کفایت نکرده و طی ماه های گذشته شبکه “جم” به تعدادی از کارگردانان و هنرمندان تلویزیون پیشنهاد همکاری در این سریال ها را داده است.

در این میان چند نفری که کم کار تر از بقیه بودند به این پیشنهادها پاسخ مثبت داده اند و تصمیم به ادامه راه شان در خارج از ایران گرفته اند.

مانی کسرائیان متولد سال ۱۳۵۵ در شیراز به دنیا آمد. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری در مقطع کارشناسی از دانشکده هنر دانشگاه آزاد اسلامی است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*