خانه / جالب و خواندنی / دعوت پرستاران ایرانی به یک چالش ناهنجار (چالش روپوش) +تصاویر

دعوت پرستاران ایرانی به یک چالش ناهنجار (چالش روپوش) +تصاویر

بتازگی چالشی با عنوان «چالش روپوش» به پرستاران ایرانی پیشنهاد می‌کند که عکس‌های بدون پوشش و فرم پرستاری خود را به همراه نام و شهر محل خدمت منتشر کنند.

همیشه افرادی هستند که قصد دارند با هنجارشکنی خود به مرور زمان رفتارهای غیرمعمول را در اجتماع عادی‌سازی کنند. با رونق گرفتن استفاده از شبکه‌های اجتماعی در بین عموم مردم پای این سودجویان نیز به دنیای مجازی باز شده است.

در ادامه برخی از تصاویر افراد دعوت شده به این چالش را مشاهده می‌کنید که از سوی یک صفحه مدیریت شده در اینستاگرام منتشر شده است:

*از آزادی یواشکی‌ تا چالش روپوش/ مخالفان عفاف زنان ایرانی کمر همت را محکم بسته‌اند
زن پرستار دختر پرستار دختر ایرانی دختر اهوازی چالش روپوش آزادی یواشکی
چندی پیش کمپینی در تقابل با عفاف و حجاب زنان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با عنوان «آزادی‌های یواشکی» با بودجه‌هایی تأمین شده از آن سوی مرزها شکل گرفت که توسط معاندان پناهنده در خارج از کشور اداره می‌شد که در آن بانوان ایرانی تشویق می‌شدند تا از خود در اماکن عمومی تصاویر بی‌حجاب گرفته و منتشر کنند؛ هرچند  بی‌پایه و اساس بودن زمینه‌های اجرایی آن با شکست مواجه شد اما نباید زمینه های جدید ضدفرهنگی شکل گرفته از سوی معاندان اخلاق اسلامی را نادیده گرفت.

چالش روپوش نیز با این هدف آغاز بکار کرده است و عده‌ای اندک از میان خیل عظیم پرستاران پایبند به اخلاق‌ اسلامی به چالشی فراخوانده شده‌اند که اهداف از پیش تعیین شده آن کاملاً مشخص است هر چند هنوز کسی از سوء استفاده‌هایی که از تصاویری که با ذکر اسم و مشخصات منتشر می‌شود خبری ندارد.

زن پرستار دختر پرستار دختر ایرانی دختر اهوازی چالش روپوش آزادی یواشکی

 ساناز – پرستار – اهواززن پرستار دختر پرستار دختر ایرانی دختر اهوازی چالش روپوش آزادی یواشکی
منبع: فارس

۵ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. اگه آبرو و عفاف زن به نیم متر پارچه روی سرشه نباشه بهتره

  2. جوابیه با کامنت پردیس

    پردیس چرا دهنتو باز میکنی ک یه چیز گفته باشی؟ آخه نا جوون مردا آخه بی حیا ها این رسم جوون مردیه؟ نمک بخوری نمک دون بشکنی؟ آخه تو ک امنیتت بخاطر کشور اسلامیه چطور جرئت میکنی به فرهنگ و عقاید مردم خودت توهین کنی؟!؟!؟!

  3. حرف با آدمین سایت

    جناب آدمین شما ک مدعی عفاف شدی بهتره بری بگردی ببینی چند تا عکس بی حجاب بدون فیلتر تو سایتته چرا دو رویی؟ برو اونارم پاک کن برو عکس بی حجابارو پاک کن دیگه .. نمیکنی .. میدونی چرا؟ نه این ک نتونی نههههه نمیخوای ک بتونی … چون نون تو از این جور عکسا در میاد اگه راست میگی اونارم پاک کن …

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*