زیباترین زن جهان در سال ۲۰۱۶! +عکس

3

هفته‌نامه‌ی آمریکایی پیپل (People) در گزارش روز چهارشنبه خود، جنیفر آنیستون Jennifer Aniston هنرپیشه معروف آمریکایی را به عنوان ” زیباترین زن جهان ” در ۲۰۱۶ معرفی کرد.

همسر جنیفر آنیستون همسر جاستین ثرو همسر برد پیت مدل مو جنیفر آنیستون عکس زیباترین زن زیباترین زن جهان بیوگرافی جنیفر آنیستون Jennifer Aniston عکس های زیباترین زن جهان

به گزارش پیپل که هر سال زیباترین زن جهان را معرفی می کند، با وجود آن که خانم آنیستون یکی از ستاره‌های زیبا و بزرگ هالیوود است، اما آن‌چنان فروتن و بی‌ادعاست که وقتی برای نخستین بار خبر برگزیده شدنش توسط پیپل را شنید، نتوانست احساس خوشحالی خود را پنهان کند و مثل یک نوجوان هیجانزده شد.

جنیفر آنیستون می‌گوید، “وقتی سالم و قوی هستم، بهترین احساس را از خودم دارم.”

جنیفر ۴۷ ساله می‌گوید اولین بار زمانی به فکر مراقبت از بدن خود کرده که در زندگی شغلی و حرفه‌ایش یک مدیر برنامه به او گفته اندام او برای گرفتن نقش بیش از حد چاق است!

همسر جنیفر آنیستون همسر جاستین ثرو همسر برد پیت مدل مو جنیفر آنیستون عکس زیباترین زن زیباترین زن جهان بیوگرافی جنیفر آنیستون Jennifer Aniston عکس جدید جنیفر آنیستون

او می‌گوید من به رژیم غذایی خودم اندیشیدم و دیدم جقدر وحشتناک است: میلک شیک با سیب زمینی سرخ کرده و کلی سس!

حالا حداقل ۶ روز در هفته و روزی یکساعت روی رژیم غذاییم تمرکز میکنم و این البته به این معنی نیست که از علایقم دست کشیده باشم. بلکه همه چیز را به طور متعادل میخورم و با همسرم با یک ساعت مچی وضعیت متعادل رژیم را کنترل می‌کنیم.

جنیفر آنیستون علاوه بر آشپزی به همراه شوهرش به ورزش هم می‌پردازد و می‌گوید: “خنده‌دار است؛ به یک باره از یک دوره بی‌توجهی محض، ناگهان به فکر بدن‌‌مان می‌افتیم … این که چطور بخوابیم و چگونه از خودمان مراقبت کنیم.”

جنیفر آنیستون (متولـد ۱۱ فوریه ۱۹۶۹ در شرمن‌اوکس، کالیفرنیا) بازیگر آمریکایی و برنده جایزه امی است. او در یونان،کالیفرنیا و نیویورک بزرگ شده و بزرگ‌ترین موفقیت خود را در سریال تلویزیونی دوستان به دست آورده است.

همسر جنیفر آنیستون همسر جاستین ثرو همسر برد پیت مدل مو جنیفر آنیستون عکس زیباترین زن زیباترین زن جهان بیوگرافی جنیفر آنیستون Jennifer Aniston

او همسر سابق برد پیت بود و در سال ۲۰۰۵ از او جدا شد. در نظرسنجی که توسط مجله پیپل people صورت گرفت, جنیفر آنیستون به عنوان زیباترین زن جهان در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

همسر جنیفر آنیستون همسر جاستین ثرو همسر برد پیت مدل مو جنیفر آنیستون عکس زیباترین زن زیباترین زن جهان بیوگرافی جنیفر آنیستون Jennifer Anistonجنیفر آنیستون در سال ۲۰۱۵ با جاستین ثرو ازدواج کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
  1. هیوا می گوید

    این زیبا ترینه!! این خودش میمون میمونه پیر زنه انگشت کوچیک آنجی هم نمیشه

  2. دریا می گوید

    ایول هیوا خانم. کی به اینا گفته خوشگل. ؟؟؟؟ خجالت نمیکشن میگن خوشگل؟؟؟؟؟؟

  3. جنی می گوید

    خوشگل؟؟؟؟ من هنوز هنگم… جانی دپ هم از این خوشگل تره. اخه این چه معماری واسه زیباترین زن؟؟؟