ملیتروپیک ،تنها داروی گیاهی ضد آلزایمر جهان در ایران +قیمت

0
مراسم رونمایی و افتتاح خط تولید داروی ملیتروپیک که تنها داروی گیاهی ضد آلزایمر جهان است امروز با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در پژوهشگاه گیاهان دارویی البرز برگزار شد.
مسئول تیم تحقیقات و تولید این دارو گفت : مطالعه این دارو بر روی ۴۲ بیمار مبتلا به آلزایمر خفیف تا متوسط در سنین بین ۶۵ تا ۸۰ سال انجام شد و نتایج بسیار خوبی بدست آمد.
ملیتروپیک چیست مجله پزشکی قیمت ملیتروپیک درمان آلزایمر جدیدترین داروی آلزایمر بیماری آلزایمر melitropic
آخوند زاده با اشاره به اینکه در جهان ۴ نمونه داروی ضد آلزایمر وجود دارد که همه آنها شیمیایی است افزود : عارضه اضطراب و تحریک پذیری در بیمارانی که از این دارو مصرف کرده اند نسبت به دسته دوم که داروهای شیمیایی مصرف کرده اند کاهش قابل توجهی داشته است.
مسئول تیم تحقیقات داروی ملیتروپیک melitropic اضافه کرد : نتایج تحقیقات بر روی این دارو در چندین دانشگاه معتبر جهان از جمله دانشگاه های انگلستان مورد تایید قرار گرفته است.
رییس پژوهشگاه گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی نیز در مورد این دارو گفت : تحقیقات این دارو از سال ۸۳ با مشارکت یک تیم ۸ نفره از دانشمندان ایرانی در حوزه های مختلف آغاز شده است.
رضا زاده افزود : برنامه ریزی برای تولید ماهانه ۵۰ هزار جعبه محتوی ۳۰ کپسول از این دارو انجام شده است و امکان افزایش ظرفیت تولید تا ۲۰۰ هزار جعبه در سال وجود دارد.
رضازاده با اشاره به قیمت حدود ۲۷ هزار تومانی این داروی مهم در بازار داخلی کشور گفت : قیمت داروی ملیتروپیک یک دهم مشابه های شیمیایی آن در جهان است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ