انتقام وحشتناک خواستگار ۶۰ ساله از دختر مورد علاقه اش در اسلامشهر!! + عکس

0

به گزارش ساتین : خواستگاری مرد ۶۰ ساله از یک دختر ۳۰ ساله پایان وحشتناک و عجیبی داشت و این دختر و خانواده اش در آتش انتقام این مرد سوختند .

 در این حادثه تلخ، مرد کینه‌جو و پدر خانواده دختر مورد علاقه‌اش به کام مرگ فرو رفتند و مادری با دختر و عروسش و دو نوه کوچولو دچار سوختگی شدید شدند.
ساعت ۵ بامداد جمعه ۱۸ بهمن ماه سال جاری در حالی که اعضای خانواده‌ای همه در خواب بودند مردی آشنا و کینه‌جو آرام و بی‌صدا به داخل خانه نفوذ کرد تا به انتقام آتشینی دست ‌بزند.

ساکنان کوچه نسترن سوم وقتی روشنایی شعله‌های آتش را از پنجره‌های خانه‌شان دیدند و فریادهای مردانه، زنانه و کودکانه همسایه‌شان را شنیدند، از خانه بیرون دویدند و با صحنه‌ ‌هولناکی روبه‌رو شدند.

همزمان با آتش‌سوزی در طبقه دوم این ساختمان، خانواده‌ای که در طبقه اول زندگی می‌کردند با وحشت خود را به کوچه رساندند و به تماشای صحنه‌ای نشستند که نمی‌دانستند با کینه‌ یک خواستگار شکست‌خورده کلید خورده است. دقایقی از این آتش‌سوزی مرموز گذشته بود که صدای آژیر خودروهای آتش‌نشانان کوچه‌نسترن سوم را در شهرک گلستان اسلامشهر پر کرد.

آتش‌نشانان با دیدن صحنه آتش‌سوزی سریعاً وارد عمل شدند و وقتی شعله‌های سرکش را خاموش کردند با پیکرهای نیمه‌جان و سوخته اعضای خانواده که در محاصره آتش راهی برای فرار نداشتند، روبه‌رو شدند.
بررسی‌‌های میدانی نشان داد مردی ۶۴ ساله به‌نام محمدتقی نیکوخواه، همسر ۵۱ ساله‌اش –اشرف سادات-، عفت ۳۳ ساله، فاطمه ۲۳ ساله، مائده ۱۳ ساله و بهار چهار ساله همه سوخته‌اند.

حوادث خواستگاری اخبار حوادث

با وجود این‌که آتش نشانی سریعاً شعله‌های سرکش را خاموش کرد و اورژانس را در جریان قرار داده بودند یک ساعت طول کشید تا آمبولانس‌ها به صحنه آتش سوزی مرموز رسیدند و پیکرهای سوخته را یکی پس‌از دیگری به نزدیکترین بیمارستان در رباط‌کریم رساندند اما به علت شدت سوختگی حادثه‌دیدگان با نظر مسئولان این بیمارستان، آنان همگی به بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری تهران انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفتند.

همزمان با این اقدامات اورژانس، مأموران پلیس نیز دست به تحقیقات زدند و با شناسایی بستگان حادثه دیدگان با واقعیت عجیبی روبه‌رو شدند.یکی از مردان سوخته شریک سابق پدر خانواده بود و داوود اسکندری نام داشت که ۶۰ ساله بوده و مدت‌ها می‌شد به خاطر خواستگاری از دختر خانواده که پس از طلاق در خانه پدری‌اش بود، اختلاف شدیدی با “محمدتقی” پیدا کرده تا جایی که شراکت آنها نیز به‌ هم خورده بود.
با توجه به این‌که قرار نبود این مرد مرموز مهمان بامدادی خانه آتشین باشد، تحقیقات نشان داد وی عامل آتش‌سوزی است خصوصاً این‌که پیکر سوخته‌اش جلوی در خروجی پیدا شده بود و احتمال داشت وی از فرار قربانیانش جلوگیری کرده باشد.
منصور پسر خانواده شب حادثه به‌خاطر شیفت کاری شبانه‌اش در محیط‌کارش حضور داشت و همسر و بچه‌هایش را به خانه پدری برده بود. وی که هنوز باور ندارد چنین سرنوشتی برای اعضای خانواده‌اش رقم خورده است گفت: پنجشنبه شب ۱۷ بهمن ماه به‌خاطر شیفت‌کاری مجبور شدم به اداره بروم، به همین خاطر همسرم “فاطمه” و دختر چهارساله‌‌ام “بهار” را به خانه پدری‌ام بردم تا شب نزد آنان باشند، روز جمعه از بیمارستان رباط‌کریم با من تماس گرفتند و مرا در جریان این حادثه تلخ قرار دادند. هنوز باورم نمی‌شود همه اعضای خانواده‌ام در آتش‌سوزی “داوود” گرفتار شده باشند.
مرد جوان که صدایش می‌لرزید، گفت: پس‌از شنیدن این حادثه سریعاً خودم را به بیمارستان رساندم و با پیکرهای سوخته و نیمه‌جان اعضای خانواده‌ام روبه‌رو شدم، از آنجایی که شرایط آنان وخیم بود دستور انتقال به بیمارستان مطهری داده شد.
در این میان شریک پدرم نیز میان آنها بود که بشدت دچار سوختگی شده بود و همانجا فهمیدم “داوود” به‌خاطر شنیدن جواب منفی در خواستگاری‌اش این کار را کرده است.
منصور ادامه داد: “داوود” حدود پنج سال با پدرم در مغازه لباس‌فروشی زنانه و بچگانه شریک بودند اما وی از وقتی که به خواستگاری “عفت” خواهرم که نزدیک به ۳۰ سال فاصله سنی داشته‌اند، آمد و جواب رد شنید از خانواده‌‌ام کینه به دل گرفت.
هیچ‌کدام از ما راضی به این ازدواج نبودیم چرا که خواهرم قصد ازدواج با این مرد ۶۰ ساله که شش بچه دارد را نداشت به همین خاطر پدرم از شریکش جدا شد اما از همان ابتدا کینه‌جویی و تهدید‌ها شروع شد و آخرین بار حدود یک ماه پیش این مرد با گاز اشک‌آور مزاحم خانواده‌ام شده بود که به کلانتری ۱۳ گلستان شکایت کردیم، اما این بار “داوود” دست به اقدام وحشیانه‌ای زد. هیچ وقت فکر نمی‌کردیم چنین حادثه تلخ دلخراشی برای خانواده‌ام رخ دهد.
پسرخاله خانواده که برادر زن منصور است نیز به شوک گفت: روزها و شب‌های سختی را داریم. خیلی دردناک است که به یکباره همه عزیزانت را در این شرایط ببینی. وقتی از این حادثه مطلع شدیم سریعاً خودمان را به کلانتری ۱۳ گلستان رساندیم. این مرد گفت: متأسفانه در این حادثه آتش‌سوزی شوهر خاله‌ام، محمدتقی نیکوخواه، ۶۴ ساله با وجود تلاش‌های پزشکان جان باخت، اما هنوز این خبر تلخ را به خانواده‌مان اطلاع نداده‌ایم و جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته است.
وی ادامه داد: خاله‌ام اشرف و دخترخاله‌ام عفت نیز شرایط مساعدی ندارند و هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه ICU بستری هستند. خواهرم فاطمه، دخترش بهار و مائده دختر عفت نیز در بخش بستری هستند که حال بهار کوچولو نسبتاً مساعدتر از دیگران است اما به نظر می‌رسد همه آن‌ها بالای ۵۰ درصد دچار سوختگی شده باشند.
مأموران که با یک جنایت روبه‌رو شده بودند برای رازگشایی از این حادثه آتشین تصمیم گرفتند از “داوود” تحقیقاتی انجام دهند و این در حالی بود که بررسی‌های میدانی نشان داد مرد کینه‌جو شبانه از روی دیوار خود را به خانه قربانیانش رسانده و با ریختن بنزین آنجا را به آتش کشیده و در اقدامی جنون‌آمیز با قفل کردن در، جلوی آن نشسته تا اجازه فرار به اعضای خانواده دختر مورد علاقه‌اش را ندهد.
در حالی که همه منتظر بودند تا مرد کینه‌جو چشمانش را باز کند اما داوود نیز به خاطر سوختگی شدید به کام مرگ فرو رفت و اسرار آتش‌افروزی در دل وی پنهان ماند. بنابر این گزارش، پرونده جنایی این آتش‌افروزی هولناک با مرگ عامل حادثه مختومه شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ