ایران یک – اسلوونی ۳/ ایران به پدیده‌های لیگ ملت‌ها باخت

0

ساتین ورزشی – تیم ملی والیبال ایران امروز پنج شنبه در آخرین بازی خود از هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌ها از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه مقابل تیم اسلوونی صف‌آرایی کرد و ۳ بر یک برابر این تیم شکست خورد.

اسلوونی تیم تازه وارد مسابقات با شکست تیم‌های مانند لهستان، روسیه، کانادا، ایتالیا، آرژانتین تا به اینجا لقب پدیده رقابت‌ها را از آن خود کرده است.

سعید معروف، میلاد عبادی پور، محمد موسوی، مسعود غلامی، صابر کاظمی، میثم صالحی و آرمان صالحی بازیکنان شروع‌کننده مسابقه مقابل اسلوونی بودند.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۴ به سود ایران

در شروع ست نخست، ملی پوشان ایران موفق شدند با دفاع‌های کم نقص ۵ اختلاف امتیاز را در بازی ایجاد کنند تا نخستین زمان استراحت فنی با برتری ۸ بر ۳ ایران همراه شود. بازی هماهنگ و بدون اشتباه ملی‌پوشان ایران اختلاف امتیاز را در ادامه افزایش داد و دومین زمان استراحت فنی نیز با برتری ۱۶ بر ۵ شاگردان الکنو همراه شد. در نهایت تیم ملی ست نخست را با برتری قاطعانه ۲۵ بر ۱۴ پشت سر گذاشت.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۰ به سود اسلوونی

بر خلاف ست نخست در ست دوم این حریف بود که اختلاف امتیاز برتری را از آن خود کرد و نخستین زمان استراحت فنی این بار با نتیجه ۸ بر ۳ به سود اسلوونی همراه شد. دومین زمان استراحت فنی نیز با برتری ۱۶ بر ۱۲ اسلوونی به پایان رسید. در نهایت ست دوم با برتری ۲۵ بر ۲۰ اسلوونی همراه شد تا دو تیم در ست شماری برابر یک شوند.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود اسلوونی

اسلوونی روند خوب خود در ست دوم را ادامه داد و در ست سوم نیز نخستین زمان استراحت فنی را با نتیجه ۸ بر ۶ به سود خود به پایان برد. اسلوونی در ادامه دفاع بی نقصی انجام داد تا برتری خود را حفظ کند و دومین زمان استراحت فنی نیز با برتری ۱۶ بر ۱۳ حریف به پایان رسید. در نهایت ست سوم با برتری ۲۵ بر ۱۹ اسلوونی همراه شد.

ست چهارم؛ ۳۲ بر ۳۰ به سود اسلوونی
تیم ملی والیبال ایران که ست های دوم و سوم را به حریف واگذار کرده بود در شروع ست چهارم بازی برابری را با اسلوونی به نمایش گذاشت و موفق شد نخستین زمان استراحت فنی را با نتیجه ۸ بر ۷ پیروز نزد الکنو رود. آبشارهای صابر کاظمی و دفاع‌های او در ادامه اختلاف امتیاز را ایجاد کرد و ایران دومین زمان استراحت فنی را نیز با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ پیروز پشت سر گذاشت. در شروع بازی اسلوونی موفق شد کار را در امتیاز ۲۰ برابر کند تا دو تیم در ادامه بازی را پایاپای پیش برند. در نهایت بازی تا امتیاز ۳۰ برابر پیشرفت و اسلوونی موفق شد با نتیجه ۳۲ بر ۳۰ از سد ملی‌پوشان ایران عبور کند.

مسابقات به مدت ۳ روز تعطیل خواهد بود و تیم ملی ایران روز دوشنبه ۳۱ خرداد از ساعت ۱۵ و ۳۰ مقابل فرانسه صف‌آرایی خواهد کرد.

نتیجه والیبال امروز نتایج والیبال ایران ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز بازی ایران و اسلوونی اخبار والیبال اخبار لیگ ملت های والیبال

اخبار والیبال

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ