شکنجه کودک در دخمه معتادان + عکس

0

سرهنگ ابوالقاسم باقری گفت: زن جوان معتاد پس از آزادی از زندان به دنبال کار می گشت و فرزند شش ماهه اش را به یکی از آشنایان سپرد که معتادان به دلیل اینکه این زن را دوباره به خرید و فروش مواد بازگردانند فرزندش را می دزدند و به دلیل مصرف مواد مخدر، کودک شش ماهه را مورد آزار و اذیت با «سیگار» و «سیم داغ» قرار می دهند که آثار شکنجه و سوختگی در جای جای بدنش دیده می شد.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه در محدوده بلوار سجاد کاشمر گشت کلانتری ۱۲ در محل حاضر شدند که بلافاصله زنی ۳۰ ساله در حالی که نوزاد شیرخوارش را در آغوش کشیده بود، هراسان و با عجله خود را به مأموران رساند.

سرهنگ باقری گفت: زن دو مرد را نشان داد که در حال فرار بودند که بلافاصله آن دو مرد دستگیر و به همراه این زن جوان که (ز) نام داشت به کلانتری انتقال یافتند. (ز) که همچنان نوزادش را در آغوش می فشرد با گریه شکایتش را از (م) و (ج) این گونه اعلام داشت که آنان فرزند شش ماهه اش را با سیگار مورد آزار و شکنجه قرار داده اند.

فرمانده انتظامی کاشمر افزود: بدن نوزاد که انگار بیهوش بود مورد بررسی قرار گرفت و در چندین جای بدنش آثار کبودی و سوختگی شبیه آتش سیگار و سیم داغ مشاهده می شد که به دلیل وخامت حالش، نوزاد به بیمارستان حضرت ابوالفضل کاشمر انتقال یافت.

عکس شکنجه اخبار حوادث

این مقام مسئول انتظامی گفت: (م) و دوستش (ج) که مادر این نوزاد از آنان شاکی بود مورد بازجویی قرار گرفتند، اما خود را بی گناه معرفی کردند و فرد دیگری به نام (م) را در این زمینه مجرم دانستند.

سرهنگ باقری افزود: متهمان شب را با هماهنگی قاضی کشیک در کلانتری گذراندند تا روز بعد به دادسرا اعزام شوند، (م) هم متواری بوده و اثری از او نیست.

عکس شکنجه اخبار حوادث

بنا به گفته فرمانده انتظامی کاشمر، همسر این زن که به «کریستال» اعتیاد داشت از سال ۹۱ به جرم خرید و فروش موادمخدر به حبس ابد محکوم شده و در زندان به سر می برد. (ز) هم به همین جرم به دو سال حبس محکوم شده بود که قبل از ماه مبارک رمضان پس از تحمل یکسال حبس مورد عفو قرار گرفت و آزاد شد.

عکس شکنجه اخبار حوادث

او پس از آزادی نه جای مشخصی داشت و نه کار مشخصی، ارتباطش با پدر و مادرش ضعیف بود و تمایلی به زندگی با آنان نداشت با خانواده همسرش هم رابطه سردی داشت.

(ز) گفت: حال «اردلان» رو به بهبود است و قصد دارد او را به بهزیستی تحویل بدهد.

عکس شکنجه اخبار حوادث

وی با انکار داشتن اعتیاد، درباره اینکه چطور کودکش از پاتوق معتادان سر در آورده گفت: دنبال کار بودم و بچه را به یکی از آشنایان سپرده بودم اما (م) که علیه اش شکایت کردم، بدون اطلاعم بچه را گرفته و برده بود.(ایسنا)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ